Arka Albigowa – Szik Wola Rafałowska 5-0 (2-0)

W Albigowej miejscowa Arka podejmowała ostatnią drużynę w tabeli KS Wolę Rafałowską. Rezultaty pracy Trenera Jerzego Słysza są widoczne i Arka w kolejnym meczu pokazała dobrą grę na boisku. Od pierwszych minut zawodnicy z Albigowej realizowali założenia przed meczowe. Cierpliwość, spokój, wysoki procent posiadania piłki, oraz długie celne podania cechowały grę gospodarzy. Pierwszy gol padł w 24 minucie spotkania. Z prawej strony zacentrował Łukasz Nawojski, a Dawid Sowa wykorzystał swój atut i uderzeniem głową umieścił piłkę w bramce. W 44 minucie spotkania Łukasz Nawojski z prawie tego samego miejsca dośrodkował do zamykającego akcję Zbigniewa Kłak. Zawodnik Arki poczekał aż piłka skozłowała, ładnie wypuścił ją sobie głową, a obrońca gości niefortunnym wejściem faulował Zbyszka w polu karnym. Do jedenastki podszedł Kamil Mach i po mocnym uderzeniu piłka odbijając się jeszcze od słupka wpadła do bramki. Do przerwy widniał wynik 2-0. Zawodnicy z Woli mieli co prawda dwie dogodne sytuacje, jednak zawiodła  skuteczność. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. A gole dla miejscowych zdawały się być tylko kwestią czasu. W 50 minucie na własnej połowie z autu Zbigniew Kłak podał piłkę do Jakuba Początka. Gracz Arki długim podaniem uruchomił Dawida Sowę, który popisał się znakomitą grą ciałem dzięki czemu wygrał pozycję ze stoperem przyjezdnych i podwyższył stan meczu na 3-0. W 60 minucie Swoją asystę zanotował Michał Ulman. Otrzymał podanie od Kamila Mach zbiegł z piłką do środka boiska i podaniem nad obrońcami wypuścił  Karola Wawrzaszka. Napastnik gospodarzy strzałem przy słupku strzelił swoją pierwszą bramkę w tej rundzie podwyższając wynik  na 4-0. W 80 minucie wynik Spotkania ustalił Bartosz Bartman po trójkowej akcji z Michałem Ulmanem i Karolem Wawrzaszkiem. Kilka naprawdę dogodnych sytuacji mieli jeszcze gospodarze, lecz brakło trochę szczęścia, lub na wysokości zadania stawał bramkarz przyjezdnych.

Bramki: Dawid Sowa 2x 24′, 51′, Kamil Mach 44′, Karol Wawrzaszek 60′, Bartosz Bartman 90’+1 (Arka)

Asysty: Łukasz Nawojski 24′, Jakub Początek 51′, Michał Ulman 60′, Karol Wawrzaszek 90’+1 (Arka)