+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Palantator Nienadówka - Arka Albigowa 1:0 (0:0)

Skład: Jacek Początek – Dawid Bartman (62' Jakub Mach), Jakub Kuźniar, Zbigniew Kłak, Piotr Szymkowicz (80' Kuźniar Tomasz) – Michał Ulman, Arkadiusz Kuźniar, Marek Pysz, Jakub Początek (62' Marcin Mokrzycki) – Dawid Sowa (84' Piotr Lew), Bartosz Bartman.

Końcówka sezony, utrzymanie w A-klasie jeszcze nie pewne, dlatego był to dla nas niezwykle ważny mecz. Nieobecnego Mikołaja Pysza na pozycji ostatniego stopera zastąpił Jakub Kuźniar. Trzeba przyznać, że spisał się bardzo dobrze. Gra układała się dla nas dobrze, rozgrywaliśmy piłkę i stwarzaliśmy dużo okazji. Niestety popisaliśmy się wybitną nieskutecznością. Już w pierwszej połowie mogliśmy korzystnie rozstrzygnąć losy spotkania jednak brakło precyzji. Druga część spotkania wyglądała podobnie. W ostatniej akcji meczu po wygranym pojedynku Jakuba Kuźniara piłka pechowo trafiła w plecy przeciwnika i spadła pod nogi pomocnika Plantatora, który prostopadłym podaniem zainicjował kontratak skuteczny gospodarzy dający im 3 punkty. Po trafieniu do siatki arbiter spotkania zakończył mecz.

Dodał: AdminDodano: 10.06.2013

Arka Albigowa - Błękit Żołynia 0:1 (0:1)

UWAGA:
Kolejny mecz tj. Plantator Nienadówka - Arka Albigowa (9 czerwca) odbędzie się o godzinie 17.00!

Dodał: AdminDodano: 30.05.2013

Jawor Krzemienica - Arka Albigowa 4:3 (2:1)

Skład: Jacek Początek – Jakub Mach (60' Mikołaj Pysz), Zbigniew Kłak, Michał Ulman, Piotr Szymkowicz  – Piotr Lew, Marek Pysz, Arkadiusz Kuźniar, Mariusz Podolec(46' Marcin Mokrzycki) - Kamil Bartman, Dawid Sowa.

Bramki: 40' Kamil Bartman, 53' Marek Pysz, 59' Dawid Sowa

Jawor Krzemienica to zdecydowanie najlepszy zespół w naszej lidze. Już koniec sezonu, a drużyna ta przegrała tylko dwa mecze, w tym jeden po walkowerze. Początkiem meczu na boisku lepiej wyglądali gospodarze i potwierdzili to strzelając 2 gole. Najpierw po rzucie karnym po faulu Michała Ulmana, a później po szybkim kontrataku. Z biegiem czasu Arka zaczęła przejmować inicjatywę. W 40 minucie po dograniu Sowy piłkę do pustej bramki wpakował Bartman. Po przerwie zdominowaliśmy Krzemienicę. Lepiej rozgrywaliśmy piłkę i stwarzaliśmy więcej okazji. Ale niestety to gospodarze zdobyli kolejną bramkę. Kilka minut później kontaktowego gola, po kontrataku wyprowadzonym przez Kłaka, zdobył Pysz po dograniu od Bartmana. Niestety mimo słabej gry Jawor zdołał zdobyć czwartego gola. I znów szybko odpowiedzieliśmy kontaktowym trafieniem. Tym razem do siatki trafił Sowa. Mieliśmy jeszcze 15 minut na doprowadzenie do remisu. Okazji ku temu było dużo, ale Krzemienica bardzo dobrze broniła wyniku. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, kto wie czy nie najlepszy w tym sezonie, ale niestety nie przełożyło się to na dorobek punktowy.

Dodał: AdminDodano: 27.05.2013

Arka Albigowa - Szarotka Rogóżno 1:0 (1:0)

Skład: Andrzej Pusz – Michał Ulman, Zbigniew Kłak, Mikołaj Pysz, Piotr Szymkowicz – Piotr Lew(55' Arkadiusz Kuźniar), Dawid Sowa, Jakub Kuźniar - Jakub Mach, Marek Pysz, Bartosz Bartman.

Bramka: 32' Piotr Lew

To już trzeci mecz z rzędu kiedy mierzymy się z drużyną z Gminy Łańcut. Pojedynek zapowiadał się tym ciekawiej, że Szarotka jest naszym bezpośrednim sąsiadem w tabeli. Na nietypowej dla siebie pozycji zaczął Dawid Sowa, zagrał jako środkowy pomocnik. Goście często nas atakowali, ale tylko kilka razy zagrozili naszej bramce. Nie byliśmy dłużni i również stworzyliśmy sobie okazje podbramkowe. Jednak bramka padła z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, którego wykonawcą był Piotr Lew. W drugiej połowie goście mocniej atakowali, przez co mieli więcej okazji do zdobycia gola wyrównującego. Kilkukrotnie zrobiło się bardzo gorąco pod naszą bramką, piłka nawet przelatywała wzdłuż linii bramki, ale na szczęście nikt nie zdążył jej wpakować do bramki. Z biegiem czasu coraz więcej miejsca mieli nasi napastnicy. Doskonałe okazję sam na sam mieli nasi napastnicy, jednak bramkarz gości okazał się lepszy. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie.

Dodał: AdminDodano: 20.05.2013

Głuchowianka Głuchów - Arka Albigowa 3:3 (2:0)

Skład: Jacek Początek – Jakub Mach, Zbigniew Kłak, Mikołaj Pysz, Piotr Szymkowicz – Piotr Lew, Marek Pysz, Jakub Kuźniar - Bartosz Bartman, Tomasz Kuźniar(46' Arkadiusz Kuźniar), Dawid Sowa.

Bramki:55' Zbigniew Kłak, 75' Arkadiusz Kuźniar, 85' Piotr Lew

Nadszedł czas na spotkanie z niedalekim sąsiadem, Głuchowianką. Mimo, że zajmują ostatnie miejsce w tabeli to  wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy mecz, w końcu derby rządzą się swoimi prawami. Niestety nie rozpoczęły się one dla nas pomyślnie już w pierwszych minutach straciliśmy bramkę po rzucie rożnym. Gra była wyrównana, obie drużyny stwarzały sobie okazje do zdobycia bramki. Drugą bramkę straciliśmy po rzucie karnym, po rzekomy faulu Kuby Macha, który miał odepchnąć zawodnika ręką na obrzeżach pola karnego. Po odgwizdaniu tej decyzji nawet gospodarze byli zdziwieni, że taką decyzją podjął sędzia. W drugiej połowie gospodarze skupili się na obronie i odpowiadali kontrami. Już w 55 minucie zdobyliśmy bramkę kontaktową, jej autorem był Zbigniew Kłak, który po zagraniu Bartka Bartmana z rzutu rożnego, głową skierował piłkę do bramki. Przez kolejne 20 minut cały czas atakowaliśmy i to przyniosło efekt w postaci rzutu karnego, wywalczonego przez Kubę Kuźniara, który pewnie wykorzystał Arek Kuźniar. Wyrównanie spowodowało, że z jeszcze większą chęcią atakowaliśmy, co osłabiło naszą obronę. Gospodarze wykorzystali to i wyszli na prowadzenie. Pięć minut przed końcem spotkania wynik ustalił Piotr Lew, który mocnym strzałem pokonał bramkarza gości z rzutu wolnego.

Dodał: AdminDodano: 13.05.2013

Arka Albigowa - Grom Handzlówka 5:3 (1:1)

Skład: Jacek Początek – Michał Ulman, Zbigniew Kłak(80' Tomasz Kuźniar), Mikołaj Pysz, Piotr Szymkowicz(75' Piotr Lew) – Jakub Kuźniar, Arkadiusz Kuźniar, Tomasz Czarnota(65' Jakub Mach) - Dawid Sowa, Marek Pysz, Bartosz Bartman.

Bramki: 60' i 75' Marek Pysz, 22' Arkadiusz Kuźniar, 55' Bartosz Bartman, 80' Piotr Lew.

Przyszedł czas na pierwsze derby w tej rundzie. Naszym przeciwnikiem był Grom Handzlówka, chociaż zajmował miejsce w czołówce tabeli to chcieliśmy się odkuć za porażkę w rundzie jesiennej. Zaczęliśmy z dużą determinacją co spowodowało, że opanowaliśmy środek boiska i stwarzaliśmy sobie okazję do pokonania bramkarza gości. Jednak pierwszy gola zdobył zawodnik Gromu, po błędzie obrony. W niedługim czasie wyrównał Arek Kuźniar, dobijając własny strzał. Już w pierwszej połowie goście opadali z sił, co tylko napędzało naszą ofensywę, niestety doskonałe okazję naszych zawodników, albo trafiały obok bramki, albo strzały bronił bramkarz gości. Na początku drugiej połowy goście znów objęli prowadzenie po błędzie w wyprowadzaniu akcji naszego stopera Mikołaja Pysza. Na szczęście chwilę później wyrównał Bartosz Bartman po podaniu Dawida Sowy. W 60 minucie objęliśmy prowadzenie po ładnym strzale Marka Pysza zza pola karnego. Po kilku minutach goście wyrównali po dośrodkowaniu w pole karne. W 75 minucie znów prowadziliśmy, a to znowu za sprawą Marka Pysza, który ponownie pokonał bramkarza zza pola karnego tym razem lewą nogą. Chwilę później wynik ustalił Piotr Lew, który sprytnym strzałem z rzutu wolnego trafił do siatki.

Dodał: AdminDodano: 06.05.2013

Arka Albigowa - Start Brzóza Stadnicka 1:1(1:1)

Skład: Jacek Początek – Michał Ulman, Zbigniew Kłak(70' Tomasz Kuźniar), Mikołaj Pysz, Piotr Szymkowicz – Jakub Kuźniar(80' Piotr Lew), Arkadiusz Kuźniar, Tomasz Czarnota(46' Łukasz Nawojski) - Dawid Sowa, Marek Pysz, Bartosz Bartman.

Bramka: Michał Ulman.

Po dwóch porażkach z rzędu w końcu nastąpiła zmiana w stylu naszej gry. Tym razem zmierzyliśmy się z Startem Brzózą Stadnicką, która zajmowała 3 miejsce w tabeli. Od początku przejęliśmy inicjatywę rozgrywania piłki, lecz goście już w 10 minucie zdobyli bramkę po dośrodkowaniu z prawej strony. Na naszą odpowiedź kibice musieli czekać do 40 minuty. Wyrównał Michał Ulman kierując piłkę do siatki po rzucie rożnym wykonywanym przez Bartka Bartmana. W pierwszej połowie Dobrym strzałem popisał się Tomek Czarnota, ale po jego strzale piłka odbiła się od przeciwnika w minimalnie minęła słupek. W drugiej części gry gra była bardziej otwarta, ponieważ obie drużyny chciały wygrać to spotkanie. Dzięki temu mieliśmy wiele okazji do zdobycia prowadzenia, jednak bardzo dobre okazje zmarnowali nasi napastnicy. Poważnym zagrożeniem dla naszej bramki był strzał jednego z zawodników w słupek, jednak odbitą piłkę złapał Jacek Początek. Spotkanie zakończyło się bramkowym remisem.

Dodał: AdminDodano: 02.05.2013

LKS Wola Dalsza - Arka Albigowa 3:1 (1:0)

Skład: Jacek Początek – Michał Ulman, Zbigniew Kłak, Mikołaj Pysz, Piotr Szymkowicz – Jakub Mach (60' Piotr Lew), Marek Pysz, Jakub Kuźniar - Arkadiusz Kuźniar, Kamil Bartman, Dawid Sowa.

Bramka: Dawid Sowa

Kolejny mecz zagraliśmy na wyjeździe z Wolą Dalszą, która przed spotkaniem zajmowała ostatnią pozycję w tabeli. Niestety w rozgrywaniu meczu przeszkadzał mocny boczny wiatr. Bardzo szybko zawodnik gospodarzy miał szansę pokonać Jacka Początka z rzutu karnego, który spowodowany był przypadkowym dotknięciem piłki ręką przez Michała Ulmana. Lepszy okazał się bramkarz Arki. Niestety już kilkanaście minut później inny gracz z Woli Dalszej pokonał Jacka z jedenastki po faulu Zbyszka Kłaka. Z naszej strony najlepszą okazję miał Dawid Sowa, który niecelnie lobował bramkarza rywali. Na początku drugiej połowy wyrównał Dawid Sowa po podaniu Zbyszka Kłaka. Arka chciała "pójść za ciosem", jednak Wola kilka minut później odpowiedziała podwójnie. Najpierw w sytuacji sam na sam, a następnie z trzeciego już karnego dla Woli. Tym razem faulował Jacek Początek. Mimo usilnych starań nie udało nam się strzelić bramki kontaktowej.

Dodał: AdminDodano: 28.04.2013

Arka Albigowa - Iskra Jawornik Polski 0:2 (0:1)

Skład: Jacek Początek – Michał Ulman, Zbigniew Kłak, Mikołaj Pysz, Piotr Szymkowicz(75' Piotr Lew) – Jakub Mach, Marek Pysz, Jakub Początek(75' Łukasz Hejna) - Arkadiusz Kuźniar, Piotr Kuźniar, Dawid Bartman.

Inauguracyjny mecz rundy wiosennej na własnym stadionie nie możemy zaliczyć do udanych. Przed tym spotkaniem drużyny z miejsc 5-9  miały tylko 2 punkty straty do drużyn z pozycji 2-4, więc każda drużyna mogła znacząco podskoczyć lub też spaść w tabeli. Na boisku goście wyglądali dużo lepiej pod względem przygotowania kondycyjnego, przez co częściej atakowali naszą bramkę. Po jednym z wielu rzutów rożnych, dobrą interwencją popisał się Jacek Początek, który obronił strzał z 14 metrów. Z kolei Arka nie zagroziła poważnie bramce przeciwników. Tuż przed końcem pierwszej połowy po błędzie w naszej obronie napastnik Iskry wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W drugiej części gry oddaliśmy niewiele strzałów na bramkę gości. Iskra podwyższyła po tym jak jej zawodnik w sytuacji sam na sam pokonał Jacek Początka. Pod koniec meczu zawodnik Iskry dostał czerwoną kartkę, ale to też nam nie pomogło. W doliczonym czasie gry Piotrek Kuźniar został sfaulowany, a uraz okazał się na tyle poważny, że zdecydowano się na wezwanie karetki.