Rezerwacja miejsc: tel. 604 084 926 do 23.12.2012 r.

Mecze będą odbywać się na hali MOSiR w Łańcucie.

Dodał: AdminDodano: 22.11.2012

Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3:1 (2:0)

Skład: Adam Wajda (75' Jacek Początek) - Piotr Szymkowicz, Piotr Kuźniar (65' Piotr Lew), Mikołaj Pysz, Kamil Bartman - Michał Ulman, Marek Pysz, Jakub Początek - Dawid Sowa (70' Jakub Mach), Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar.

Bramki: 15' Arkadiusz Kuźniar, 37' Dawid Sowa, 65' Dawid Bartman.

Na zakończenie rozgrywek ligowych rundy jesiennej zmierzyliśmy się z naszym sąsiadem Czarnymi Kraczkowa. Od początku było to wyrównane spotkanie i obie drużyny stwarzały sobie okazję do objęcia prowadzenie. Arka jako pierwsza wykorzystała taką sposobność. Po dalekim przerzucie z naszej obrony przez Piotra Szymkowicza, w rejonie pola karnego gości do piłki dobiegł Arek Kuźniar i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Czarnych. Zawodnicy z Kraczkowej zaczęli nas bardziej naciskać, lecz 20 minut później było już 2:0. Kontratak pewnie wykorzystał Dawid Sowa. Po przerwie coraz częściej mieliśmy okazję podwyższyć po nie udanych próbach złapania naszych zawodników na spalonego. Po jednej z takich akcji z lewego skrzydła Arek Kuźniar zagrał do niepilnowanego Dawida Bartmana, który wykorzystał swoją szansę. Wynik kilkukrotnie  mógł ulec zmianie, lecz zabrakło skuteczności. Na kilka minut przed końcem spotkania Czarni strzelili  honorową bramkę Jackowi Początkowi, który dopiero co zjawił się na boisku.

ŁKS Łukawiec - Arka Albigowa 0:1 (0:1)

Skład: Adam Wajda - Piotr Szymkowicz, Jakub Kuźniar, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman - Michał Ulman, Marek Pysz, Jakub Początek (60' Łukasz Nawojski) - Bartosz Bartman (85' Piotr Lew), Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Bramka: 23' Dawid Sowa

Po ostatnie konfrontacji z liderem, teraz nadeszła pora zmierzenia się z wiceliderem z Łukawca. Gospodarze rozpoczęli bardzo ospale, więc szybko inicjatywa znalazła się po naszej stronie. ŁKS odpowiadał groźnymi kontrami. W 23 minucie udało nam się udokumentować naszą przewagę. Po dośrodkowaniu Kuby Początka do siatki trafił Dawid Sowa. Już w następnej akcji napastnik Łukawca mógł wyrównać stan gry, lecz trafił w słupek. W pierwszej połowie my obie drużyny mogły zmienić wynik spotkania, lecz na drodze stawali albo bramkarze, albo obrona, czy też w końcu skuteczność. Na drugą część gry gospodarze wyszli bardzo zmotywowani, co przełożyło się na ich początkową dominację na boisku. Z biegiem czasu opadali jednak z sił, co dało nam kilka sytuacji sam na sam z ich bramkarzem, lecz zabrakło skuteczności. Gospodarze nie stworzyli sobie 100%- towej sytuacji do strzelenia bramki, prócz jednego strzału, który przyjął na twarz Kuba Kuźniar.

Dodał: AdminDodano: 05.11.2012

Arka Albigowa - Jawor Krzemienica 0:3 (0:2)

Skład: Adam Wajda - Piotr Szymkowicz, Piotr Kuźniar, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman (58' Jakub Mach) - Michał Ulman, Marek Pysz, Jakub Początek - Dawid Sowa, Bartosz Bartman (75' Piotr Lew), Arkadiusz Kuźniar.

Jak przystało na lidera Jawor chciał nas przycisnąć w pierwszych minutach gry. Napastnik gości miał dwie korzystne sytuacje, ale dopiero w 20 minucie Krzemienica objęła prowadzenie. Już w następnej akcji do wyrównania mógł doprowadzić Arek Kuźniar, lecz strzelił ponad bramką. Niestety ta sytuacja się zemściła, w 30 minucie przegrywaliśmy już 2:0. Po niefortunnym dośrodkowaniu trenera gości piłka idealnie przeleciała nad naszym bramkarzem i wpadła tuż obok dłuższego słupka. W pierwszej połowie to my mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki, lecz zawiodła nas skuteczność. W drugiej połowie nasza gra wyglądała jeszcze gorzej, czego efektem była strata kolejnej bramki. Do końca spotkania już żadna z drużyn nie zdołała wypracować sobie 100-procentowych okazji do zmiany wyniku.

Dodał: AdminDodano: 28.10.2012

Szarotka Rogóżno - Arka Albigowa 1:2 (1:1)

Skład: Adam Wajda - Piotr Szymkowicz, Jakub Kuźniar, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman - Jakub Mach, Michał Ulman, Jakub Początek (65' Dawid Bartman) - Bartosz Bartman, Marek Pysz, Łukasz Nawojski (46' Piotr Kuźniar).

Bramki: 20' Jakub Kuźniar, 89' Samobój

Tym razem rywalizowaliśmy z teoretycznie lepszą drużyną Szarotki, która zajmowała 5 miejsce w tabeli. Na początku spotkania, gospodarze ruszyli z ochotą ruszyli do ataku, czego efektem było oddanie kilku niecelnych strzałów na naszą bramkę. Naszą odpowiedzią była bramka Jakuba Kuźniara, który z odległości 16 metrów pokonał bramkarza Szarotki ładnym strzałem na dłuższy słupek. Przed przerwą gospodarze wyrównali, po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska. Doskonałą sytuację do zdobycia bramki po dośrodkowaniu Kuby Początka miał Łukasz Nawojski, lecz nie trafił czysto w piłkę i bramkarz bez problemu interweniował. W drugiej połowie ponownie ruszyli gracze z Rogóżna, lecz z biegiem czasu znacząco opadali z sił. Po jednej ze składnych akcji w sytuacji sam na sam znalazł się Michał Ulman, lecz tylko trafił w słupek. Napastnicy gospodarzy wypracowali sobie dwie dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia, lecz zawiodła ich skuteczność. Po wielu próbach w końcu udało nam się wyjść na prowadzenie na 1 minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Po dośrodkowaniu Piotra Kuźniara, Dawid Bartman naciskał swojego rywala, który nieumyślnie skierował piłkę do bramki.

Arka Albigowa - Głuchowianka Głuchów 0:0

Skład: Adam Wajda - Jakub Mach, Michał Ulman, Mikołaj Pysz, Piotr Szymkowicz (46' Dawid Bartman) - Piotr Lew (75' Piotr Kuźniar), Marek Pysz, Kamil Bartman - Dawid Sowa, Bartosz Bartman, Arkadiusz Kuźniar.

Spotkanie z Głuchowem było dla nas już drugim z rzędu pojedynkiem derbowym. Rywalizacja zapowiadała się jeszcze ciekawiej, ponieważ w poprzednim sezonie rywalizowaliśmy z Głuchowianką o tytuł mistrza B-klasy. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i obie drużyny miały swoje szanse, z naszej strony bardzo dobrą okazję miał Dawid Sowa, który oddał strzał z głowy prosto w bramkarza,  po dośrodkowaniu Michała Ulmana. W drugiej połowie, coraz wyraźnie rysowała się nasza przewaga. W najlepszą okazję miał Dawid Bartman, który dwukrotnie dobijał strzał Dawida Sowy, lecz za każdym razem lepszy okazał się bramkarz gości. W samej końcówce dwukrotnie zawodników Głuchowianki ratowała poprzeczka, po strzałach Dawida Sowy oraz Marka Pysza.

Dodał: AdminDodano: 15.10.2012

Grom Handzlówka - Arka Albigowa 5:1 (1:1)

Skład: Adam Wajda - Kamil Bartman, Michał Ulman, Mikołaj Pysz, Mariusz Podolec - Piotr Lew, Marek Pysz, Piotr Szymkowicz - Dawid Sowa, Piotr Kuźniar, Dawid Bartman.

Bramka: 3' Dawid Bartman.

W ten derbowy pojedynek bardzo dobrze wszedł Dawid Bartman, ponieważ już w 3 minucie zdobył bramkę dającą nam prowadzenie, strzałem z ok. 16 metrów w samo "okienko". Kilkanaście minut później ten sam zawodnik miał szansę podwyższyć, lecz w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę. Gospodarze wyrównali przed przerwą z rzutu wolnego. W drugiej połowie inicjatywa był w pełni po stronie Gromu o czym świadczy wynik.

Dodał: AdminDodano: 08.10.2012

Start Brzóza Stadnicka - Arka Albigowa 3:1 (1:0)

Skład: Jacek Początek - Mikołaj Pysz, Piotr Szymkowicz, Michał Lemańczyk (10' Jakub Mach), Kamil Bartman - Piotr Lew, Marek Pysz, Arkadiusz Kuźniar, Jakub Kuźniar (73' Piotr Kuźniar) - Dawid Sowa, Bartosz Bartman.

Bramka: 74' Marek Pysz

Bardzo pechowo spotkanie rozpoczął Michał Lemańczyk, któremu już w pierwszych minutach odnowiła się poważna kontuzja kolana. Gospodarze od początku mocno atakowali naszą bramkę, czego efektem było kilka dogodnych sytuacji, z których jedna zakończyła się zdobyciem bramki. Do końca połowy gra się wyrównała. Po przerwie przejęliśmy inicjatywę, dążąc do wyrównania. Jednak Gospodarze grając z kontry zdobyli drugą bramkę. Nadzieję na korzystny wynik dał nam Marek Pysz, pewnie wykorzystując rzut karny, wywalczony przez Dawida Sowę. Mimo wzmożonych ataków Arka nie zdobyła już żadnej bramki, natomiast Brzóza podwyższyła z rzutu wolnego.