Reklama ukryj/pokaz
KLUB
Aktualnosci
Zawodnicy
Zarzad
Historia klubu
Statystyki
Tabela
Terminarz
Sala trofeów
Stroje
Kontakt

Liga halowa
INFORMACJE

STRONA
Liga typera
Ksiega Gosci
Strony innych Klubów

Filmiki
Gra

Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

SEZONY
Sezon 2005
Sezon 2006
Sezon 2007
Sezon 2008
GALERIA
+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013


Zabawa Karnawałowa

Dodał: AdminDodano: 08.01.2013


Wesołych Świąt

Dodał: AdminDodano: 24.12.2012


SYLWESTER 2012


LKS ARKA ALBIGOWA
zaprasza na

BAL SYLWESTROWY
2012


START: 19:00       GOK ALBIGOWA

W programie wieczoru:
- muzyka na żywo - największe przeboje gra zespół OPTIM
- wyborne menu (4 dania gorące, szampan, napoje, ciasto, przekąski).

GWARANTUJEMY ŚWIETNĄ ZABAWĘ DO BIAŁEGO RANA!

CENA: 250 PLN od pary
Rezerwacja miejsc: tel. 604 084 926 do 23.12.2012 r.

Dodał: AdminDodano: 04.12.2012


Terminarz ligi halowej


Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek ligi halowej:

TERMINARZ
Mecze będą odbywać się na hali MOSiR w Łańcucie.


Dodał: AdminDodano: 22.11.2012


Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3:1 (2:0)

Skład: Adam Wajda (75' Jacek Początek) - Piotr Szymkowicz, Piotr Kuźniar (65' Piotr Lew), Mikołaj Pysz, Kamil Bartman - Michał Ulman, Marek Pysz, Jakub Początek - Dawid Sowa (70' Jakub Mach), Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar.

Bramki: 15' Arkadiusz Kuźniar, 37' Dawid Sowa, 65' Dawid Bartman.

    Na zakończenie rozgrywek ligowych rundy jesiennej zmierzyliśmy się z naszym sąsiadem Czarnymi Kraczkowa. Od początku było to wyrównane spotkanie i obie drużyny stwarzały sobie okazję do objęcia prowadzenie. Arka jako pierwsza wykorzystała taką sposobność. Po dalekim przerzucie z naszej obrony przez Piotra Szymkowicza, w rejonie pola karnego gości do piłki dobiegł Arek Kuźniar i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Czarnych. Zawodnicy z Kraczkowej zaczęli nas bardziej naciskać, lecz 20 minut później było już 2:0. Kontratak pewnie wykorzystał Dawid Sowa. Po przerwie coraz częściej mieliśmy okazję podwyższyć po nie udanych próbach złapania naszych zawodników na spalonego. Po jednej z takich akcji z lewego skrzydła Arek Kuźniar zagrał do niepilnowanego Dawida Bartmana, który wykorzystał swoją szansę. Wynik kilkukrotnie  mógł ulec zmianie, lecz zabrakło skuteczności. Na kilka minut przed końcem spotkania Czarni strzelili  honorową bramkę Jackowi Początkowi, który dopiero co zjawił się na boisku.

Wyniki pozostałych meczy 13 kolejki:
Palkovia Palikówka - Grom Handzlówka 7:0
Iskra Jawornik Polski - Leśna Wólka Podleśna 4:2
Wola Dalsza - Plantator Nienadówka 3:1
Start Brzóza Stadnicka - Błękit Żołynia 1:1
Głuchowianka Głuchów - ŁKS Łukawiec 1:1
Szarotka Rogóżno - Jawor Krzemienica 2:2

Dodał: AdminDodano: 12.11.2012


ŁKS Łukawiec - Arka Albigowa 0:1 (0:1)

Skład: Adam Wajda - Piotr Szymkowicz, Jakub Kuźniar, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman - Michał Ulman, Marek Pysz, Jakub Początek (60' Łukasz Nawojski) - Bartosz Bartman (85' Piotr Lew), Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Bramka: 23' Dawid Sowa

    Po ostatnie konfrontacji z liderem, teraz nadeszła pora zmierzenia się z wiceliderem z Łukawca. Gospodarze rozpoczęli bardzo ospale, więc szybko inicjatywa znalazła się po naszej stronie. ŁKS odpowiadał groźnymi kontrami. W 23 minucie udało nam się udokumentować naszą przewagę. Po dośrodkowaniu Kuby Początka do siatki trafił Dawid Sowa. Już w następnej akcji napastnik Łukawca mógł wyrównać stan gry, lecz trafił w słupek. W pierwszej połowie my obie drużyny mogły zmienić wynik spotkania, lecz na drodze stawali albo bramkarze, albo obrona, czy też w końcu skuteczność. Na drugą część gry gospodarze wyszli bardzo zmotywowani, co przełożyło się na ich początkową dominację na boisku. Z biegiem czasu opadali jednak z sił, co dało nam kilka sytuacji sam na sam z ich bramkarzem, lecz zabrakło skuteczności. Gospodarze nie stworzyli sobie 100%- towej sytuacji do strzelenia bramki, prócz jednego strzału, który przyjął na twarz Kuba Kuźniar.

Wyniki pozostałych spotkań 12 kolejki:

Grom Handzlówka - Szarotka Rogóżno 4:3
Jawor Krzemienica - Głuchowianka Głuchów 7:0
Czarni Kraczkowa - Start Brzóza Stadnicka 0:2
Błękit Żołynia - Wola Dalsza 3:0
Plantator Nienadówka - Iskra Jawornik Polski 4:3
Leśna Wólka Podleśna - Palkovia Palikówka 2:4

Dodał: AdminDodano: 05.11.2012


Arka Albigowa - Jawor Krzemienica 0:3 (0:2)

Skład: Adam Wajda - Piotr Szymkowicz, Piotr Kuźniar, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman (58' Jakub Mach) - Michał Ulman, Marek Pysz, Jakub Początek - Dawid Sowa, Bartosz Bartman (75' Piotr Lew), Arkadiusz Kuźniar.

    Jak przystało na lidera Jawor chciał nas przycisnąć w pierwszych minutach gry. Napastnik gości miał dwie korzystne sytuacje, ale dopiero w 20 minucie Krzemienica objęła prowadzenie. Już w następnej akcji do wyrównania mógł doprowadzić Arek Kuźniar, lecz strzelił ponad bramką. Niestety ta sytuacja się zemściła, w 30 minucie przegrywaliśmy już 2:0. Po niefortunnym dośrodkowaniu trenera gości piłka idealnie przeleciała nad naszym bramkarzem i wpadła tuż obok dłuższego słupka. W pierwszej połowie to my mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki, lecz zawiodła nas skuteczność. W drugiej połowie nasza gra wyglądała jeszcze gorzej, czego efektem była strata kolejnej bramki. Do końca spotkania już żadna z drużyn nie zdołała wypracować sobie 100-procentowych okazji do zmiany wyniku.

Wyniki pozostałych meczy 11 kolejki:
Leśna Wólka Podleśna - Grom Handzlówka
Palkovia Palikówka - Plantator Nienadówka 2:0
Iskra Jawornik Polski - Błękit Żołynia 6:2
Wola Dalsza - Czarni Kraczkowa
Start Brzóza Stadnicka - ŁKS Łukawiec 0:1
Głuchowianka Głuchów - Szarotka Rogóżno     

Dodał: AdminDodano: 28.10.2012


Szarotka Rogóżno - Arka Albigowa 1:2 (1:1)

Skład: Adam Wajda - Piotr Szymkowicz, Jakub Kuźniar, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman - Jakub Mach, Michał Ulman, Jakub Początek (65' Dawid Bartman) - Bartosz Bartman, Marek Pysz, Łukasz Nawojski (46' Piotr Kuźniar).

Bramki: 20' Jakub Kuźniar, 89' Samobój

    Tym razem rywalizowaliśmy z teoretycznie lepszą drużyną Szarotki, która zajmowała 5 miejsce w tabeli. Na początku spotkania, gospodarze ruszyli z ochotą ruszyli do ataku, czego efektem było oddanie kilku niecelnych strzałów na naszą bramkę. Naszą odpowiedzią była bramka Jakuba Kuźniara, który z odległości 16 metrów pokonał bramkarza Szarotki ładnym strzałem na dłuższy słupek. Przed przerwą gospodarze wyrównali, po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska. Doskonałą sytuację do zdobycia bramki po dośrodkowaniu Kuby Początka miał Łukasz Nawojski, lecz nie trafił czysto w piłkę i bramkarz bez problemu interweniował. W drugiej połowie ponownie ruszyli gracze z Rogóżna, lecz z biegiem czasu znacząco opadali z sił. Po jednej ze składnych akcji w sytuacji sam na sam znalazł się Michał Ulman, lecz tylko trafił w słupek. Napastnicy gospodarzy wypracowali sobie dwie dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia, lecz zawiodła ich skuteczność. Po wielu próbach w końcu udało nam się wyjść na prowadzenie na 1 minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Po dośrodkowaniu Piotra Kuźniara, Dawid Bartman naciskał swojego rywala, który nieumyślnie skierował piłkę do bramki.

Wyniki pozostałych spotkań 10 kolejki:

Grom Handzlówka - Głuchowianka Głuchów 1:1
Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 2:0
ŁKS Łukawiec - Wola Dalsza 6:0
Czarni Kraczkowa - Iskra Jawornik Polski 1:1
Błękit Żołynia - Palkovia Palikówka 2:3
Plantator Nienadówka - Leśna Wólka Podleśna 3:2    

Dodał: AdminDodano: 22.10.2012


Arka Albigowa - Głuchowianka Głuchów 0:0

Skład: Adam Wajda - Jakub Mach, Michał Ulman, Mikołaj Pysz, Piotr Szymkowicz (46' Dawid Bartman) - Piotr Lew (75' Piotr Kuźniar), Marek Pysz, Kamil Bartman - Dawid Sowa, Bartosz Bartman, Arkadiusz Kuźniar.

    Spotkanie z Głuchowem było dla nas już drugim z rzędu pojedynkiem derbowym. Rywalizacja zapowiadała się jeszcze ciekawiej, ponieważ w poprzednim sezonie rywalizowaliśmy z Głuchowianką o tytuł mistrza B-klasy. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i obie drużyny miały swoje szanse, z naszej strony bardzo dobrą okazję miał Dawid Sowa, który oddał strzał z głowy prosto w bramkarza,  po dośrodkowaniu Michała Ulmana. W drugiej połowie, coraz wyraźnie rysowała się nasza przewaga. W najlepszą okazję miał Dawid Bartman, który dwukrotnie dobijał strzał Dawida Sowy, lecz za każdym razem lepszy okazał się bramkarz gości. W samej końcówce dwukrotnie zawodników Głuchowianki ratowała poprzeczka, po strzałach Dawida Sowy oraz Marka Pysza.

Wyniki pozostałych meczy 9 kolejki:
Plantator Nienadówka - Grom Handzlówka 2:3    
Leśna Wólka Podleśna - Błękit Żołynia 1:4    
Palkovia Palikówka - Czarni Kraczkowa 2:1    
Iskra Jawornik Polski - ŁKS Łukawiec 1:3    
Wola Dalsza - Jawor Krzemienica 0:3
Start Brzóza Stadnicka - Szarotka Rogóżno 4:2    

Dodał: AdminDodano: 15.10.2012


Grom Handzlówka - Arka Albigowa 5:1 (1:1)

Skład: Adam Wajda - Kamil Bartman, Michał Ulman, Mikołaj Pysz, Mariusz Podolec - Piotr Lew, Marek Pysz, Piotr Szymkowicz - Dawid Sowa, Piotr Kuźniar, Dawid Bartman.

Bramka: 3' Dawid Bartman.

    W ten derbowy pojedynek bardzo dobrze wszedł Dawid Bartman, ponieważ już w 3 minucie zdobył bramkę dającą nam prowadzenie, strzałem z ok. 16 metrów w samo "okienko". Kilkanaście minut później ten sam zawodnik miał szansę podwyższyć, lecz w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę. Gospodarze wyrównali przed przerwą z rzutu wolnego. W drugiej połowie inicjatywa był w pełni po stronie Gromu o czym świadczy wynik.

Wyniki pozostałych spotkań 8 kolejki:
Głuchowianka Głuchów - Start Brzóza Stadnicka 2:4
Szarotka Rogóżno - Wola Dalsza 5:4
Jawor Krzemienica - Iskra Jawornik Polski 2:1
ŁKS Łukawiec - Palkovia Palikówka 2:2
Czarni Kraczkowa - Leśna Wólka Podleśna 1:0
Błękit Żołynia - Plantator Nienadówka 1:1

Dodał: AdminDodano: 08.10.2012


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »