Reklama ukryj/pokaz
KLUB
Aktualnosci
Zawodnicy
Zarzad
Historia klubu
Statystyki
Tabela
Terminarz
Sala trofeów
Stroje
Kontakt

Liga halowa
INFORMACJE

STRONA
Liga typera
Ksiega Gosci
Strony innych Klubów

Filmiki
Gra

Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

SEZONY
Sezon 2005
Sezon 2006
Sezon 2007
Sezon 2008
GALERIA
+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013


Festiwal Kwiatów 2012

Dodał: AdminDodano: 17.07.2012


Festyn Sportowo-Rekreacyjny

    Jak co roku początkiem lipca na stadionie w Albigowej odbył się Festyn Sportowo-Rekreacyjny. Wszystko rozpoczęło się już o godzinie 12:00 meczem najmłodszych wychowanków Arki w wieku od 6 do 13 lat, którzy podzielili się na 2 drużyny i zagrali przeciwko sobie. Kolejną atrakcją festynu był mecz juniorów Arka Albigowa - Sawa Sonina zakończony wynikiem 1:4.
    Równolegle toczył się cieszący się dużym zainteresowaniem turniej piłki plażowej żeńskiej.
    Głównym punktem programu był turniej piłki nożnej seniorów o Puchar Prezesa Arki Albigowa. Wzieły udział 4 dużyny, rozgrywając mecze w systemie każdy z każdym. Mecze trwały 2 x 15 minut. Wszystkie te drużyny spotkają się w najbliższym sezonie w A-klasie.
Wyniki poszczególnych meczów:
Błękit Żołynia - Grom Handzlówka 3:2
Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 0:0
Czarni Kraczkowa - Grom Handzlówka 0:1
Arka Albigowa - Błękit Żołynia 0:0
Arka Albigowa - Grom Handzlówka 4:1
Czarni Kraczkowa - Błękit Żołynia 0:2

Lp.

Drużyna

Punkty

Bilans bramek

1

Błękit Żołynia

7

5-2

2

Arka Albigowa

5

4-1

3

Grom Handzlówka

3

4-7

4

Czarni Kraczkowa

1

0-3


    Po zakończeniu rozgrywek sportowych odbyła się zabawa taneczna, na chwilę przerwana opadami deszczu. Przygrywał zespół Optim.

Dodał: AdminDodano: 16.07.2012


Liga typera


W niedzielę 8 lipca podczas festynu, po turnieju piłki nożnej seniorów odbędzie się wręczenie upominków dla najlepszych typerów.

Zapraszamy wszystkich, który brali udział, a szczególnie graczy, który zajęli 3 pierwsze miejsca w obu kategoriach:
 - Klasa B gr. Łańcut - mecenas, marti619, retroj
 - EURO 2012 - frodarek, Lemon, tomek k

Dodał: AdminDodano: 04.07.2012


Festyn 2012

Dodał: AdminDodano: 01.07.2012


Orzeł Wysoka - Arka Albigowa 0:3 (0:1)

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz, Jakub Kuźniar, Michał Ulman, Kamil Bartman (46' Piotr Szymkowicz) – Jakub Mach, Marek Pysz, Jakub Początek – Arkadiusz Kuźniar (46' Piotr Lew), Dawid Sowa, Artur Marszał.

Bramki: 17' i 75' Artur Marszał, 60' Jakub Początek.

    Jesteśmy MISTRZEM B-KLASY!!! Chociaż awans do A-klasy zapewniliśmy sobie 2 kolejki wcześniej to walka o pierwsze miejsce z Głuchowianką Głuchów trwała do ostatniej kolejki. Sam mecz nie był widowiskowy z powodu panującego 30-stopniowego upału. Często mecz przerywał sędzia, niejednokrotnie podejmując niezrozumiałe decyzje. W pierwszej połowie z jednej i z drugiej strony było mnóstwo niewykorzystanych sytuacji. W znakomitej dyspozycji był Adam Wajda, który kilkukrotnie ratował nasz zespół z opresji. Wynik otworzył Artur Marszał, po podaniu Marka Pysza. W drugiej części gry goście znacznie mniej zagrażali naszej bramce. Swoją przewagę udokumentowaliśmy jeszcze dwoma bramkami. Najpierw Kuba Początek wykorzystał złe piąstkowanie bramkarza i głową skierował piłkę do siatki, a 15 minut później po akcji Kuby Macha do pustej bramki strzelił ponownie Artur Marszał.

Pozostałe wyniki 28 kolejki:
Orzeł Harta - Polonia Hyżne 2:1
Pogórze Bachórz - Dąb Kosina 1:4
Głuchowianka Głuchów - Wenecjanka Lecka 3:2
Galicja Chmielnik - Błażowianka II Kąkolówka 2:3
Markovia Markowa - Sawa II Sonina 5:0
Borek Stary - KS Wola Rafałowska 4:1

Dodał: AdminDodano: 20.06.2012


Arka Albigowa - Markovia Markowa 3:4 (2:2)

Skład: Jacek Początek – Kamil Bartman, Piotr Szymkowicz (46' Piotr Lew), Mikołaj Pysz, Jakub Kuźniar – Michał Ulman, Marek Pysz, Jakub Początek – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Dawid Bartman (46' Artur Marszał).

Bramki:
18' i 20' Dawid Sowa, 48' Artur Marszał.

    Młoda obrona wystawiona przez trenera dała się zaskoczyć i już w 1 minucie kapitan Markovii wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Na odpowiedź Arki nie trzeba było długo czekać już po około kwadransie dwukrotnie do siatki trafił Dawid Sowa najpierw po podaniu Michała Ulmana, a następnie po zagraniu Piotra Szymkowicza. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali po prostopadłym podaniu do napastnika, który wygrał pojedynek sam na sam z naszym bramkarzem. Zawodnicy z Markowej mieli jeszcze jedną okazję na trafienie do siatki pierwszej połowie, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Na początku drugiej części gry znowu daliśmy się zaskoczyć i Markovia wyszła na prowadzenie, lecz kilka minut później znowu był remis za sprawą Artura Marszała, który wykorzystał zbyt krótkie piąstkowanie bramkarza. Jednak ostatnie słowo należało do Markovii i zdobyła zwycięską bramkę po błędzie naszej obrony.

Pozostałe wyniki 29 kolejki:

Sawa II Sonina - Borek Stary 1:2

Błażowianka II Kąkolówka - Orzeł Wysoka 4:1

Wenecjanka Lecka - Galicja Chmielnik 1:0

Dąb Kosina - Głuchowianka Głuchów 5:1

Polonia Hyżne - Pogórze Bachórz 2:3

Pogórze Husów - Orzeł Harta 1:3


Dodał: AdminDodano: 12.06.2012


Start Borek Stary - Arka Albigowa 0:3 (0:0)

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz, Jakub Kuźniar (55' Piotr Szymkowicz), Michał Ulman, Kamil Bartman – Jakub Mach (60' Piotr Lew), Marek Pysz, Jakub Początek – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Mateusz Mścisz (46' Dawod Bartman).

Bramki: 52' Dawid Bartman, 55' Marek Pysz, 85' Dawid Sowa.

    Wygrana w tym meczu dawała nam awans do A-klasy na 2 kolejki przed końcem rozgrywek. Ze statystycznego punktu widzenia zadanie to mogło być trudne do zrealizowania, ponieważ Start dużo lepiej grał na swoim terenie. Już w pierwszych 5 minutach mogliśmy zdobyć 2 bramki niestety brakło skuteczności. Gospodarze przetrwali falę naszego ataku po czym zaczęli zaciekle szturmować naszą bramkę. Na szczęście na posterunku świetnie dysponowany Adam Wajda. Po faulu na Dawidzie Sowie skaczącym do główki sędzia podyktował rzut karny. I tu niestety brakło skuteczności – za lekki strzał Marka Pysz obronił golkiper Startu. Wejście Dawida Bartmana do linii ataku w drugiej połowie ożywiło grę Arki. 7 minut po wejściu na boisko zdobył bramkę, a 3 minuty później asystował przy golu Marka Pysza, który zrehabilitował się za niewykorzystaną „jedenastkę”.  Z biegiem czasu gospodarze coraz bardziej opadali z sił co powodowało, że stwarzaliśmy sobie więcej sytuacji, jednak piłka wpadła do siatki dopiero w 85 minucie. Dawid Sowa otrzymał podanie ze skrzydła od Kuby Początka, zwiódł bramkarza i trafił do pustej bramki.

Pozostałe wyniki 28 kolejki:
Pogórze Bachórz - Pogórze Husów
Głuchowianka Głuchów - Polonia Hyżne
Galicja Chmielnik - Dąb Kosina
Orzeł Wysoka - Wenecjanka Lecka
Markovia Markowa - Błażowianka II Kąkolówka
KS Wola Rafałowska - Sawa II Sonina

Dodał: AdminDodano: 07.06.2012


Arka Albigowa - SZiK Wola Rafałowska 3:0 (1:0)

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz (30' Kamil Bartman), Michał Ulman, Piotr Szymkowicz (46' Dawid Bartman) – Jakub Mach (70' Piotr Lew), Marek Pysz, Jakub Początek (55' Mateusz Mścisz) – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Artur Marszał.

Bramki: 40' Marek Pysz, 62' Dawid Sowa, 78' Artur Marszał.

    Ta oraz najbliższe kolejki odpowiedzą na pytanie kto obok Głuchowianki awansuje do A-klasy, ponieważ nasza drużyna ma 8-punktową przewagę nad trzecią Markovią, a do rozegrania zostało 4 mecze i każdy scenariusz jest prawdopodobny. Pierwsza połowa była dość chaotyczna, ponieważ dużo było niecelnych podań. Obraz gry uratował Artur Marszał wyprowadzając akcję, po której bramkę strzelił Marek Pysz. W drugiej części gry goście znacznie opadli z sił co umożliwiło stwarzanie sobie więcej sytuacji. Wynik podwyższył Dawid Sowa po prostopadłym podaniu Dawida Bartmana. Rezultat spotkania ustalił Artur Marszał strzelając po podaniu Dawida Sowy. Wynik mógł być bardziej pokaźny, lecz w kilku akcjach zabrakło precyzji.

Pozostałe wyniki 27 kolejki:
Błażowianka II Kąkolówka - Borek Stary 2:1
Wenecjanka Lecka - Markovia Markowa  (mecz przerwany w 61. minucie przy stanie 2-6)
Dąb Kosina - Orzeł Wysoka 2:2
Polonia Hyżne - Galicja Chmielnik 1:2
Pogórze Husów - Głuchowianka Głuchów 2:1
Orzeł Harta - Pogórze Bachórz 0:2

Dodał: AdminDodano: 04.06.2012


Arka Albigowa - Sawa Sonina 2:2 (towarzyski)

W ramach treningu w środę zagraliśmy sparing z Sawą Sonina. Goście utrzymywali się przy piłce przez ok 80% czasu, ale nie pokazali się z dobrej strony jeśli chodzi o skuteczność. Arka za to w pierwszej połowie wykorzystała dwa kontrataki po których bramki zdobyli Jakub Początek i Artur Marszał. Sawa do przerwy musiała zadowolić się tylko jednym trafieniem. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Sonina nieustannie atakowała naszą bramkę, a my sporadycznie wyprowadzaliśmy kontrataki. Na 4 minuty przed końcem w polu karnym faulował Piotr Szymkowicz, a goście zamienili rzut karny na wyrównującego gola.

Dodał: AdminDodano: 30.05.2012


Sawa II Sonina - Arka Albigowa 1:2 (1:0)

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Piotr Szymkowicz, Michał Lemańczyk (45' Artur Marszał), Mikołaj Pysz – Piotr Lew (45' Dawid Bartman), Marek Pysz, Jakub Początek – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Mateusz Mścisz (55' Jakub Mach).

Bramki: 65' Dawid Sowa, 80' Artur Marszał.

    W pierwszej części spotkania utrzymywaliśmy się zdecydowanie dłużej przy piłce, co dało w rezultacie kilka okazji i stałych fragmentów gry, które jednak nie przełożyły się na zdobycz bramkową. Gospodarze za to atakując sporadycznie zdobyli gola po rzucie rożnym. Na drugą połowę nie wyszedł Michał Lemańczyk z powodu kontuzji, na pozycję ostatniego stopera cofnął się Michał Ulman. Zdecydowaliśmy się zagrać bardziej ofensywnie rezygnując z jednego z czterech obrońców na rzecz drugiego środkowego pomocnika. Przyniosło to zamierzony efekt, bo w 65 minucie ze złego wybicia piłki przez obrońcę Sawy skorzystał Dawid Sowa wyrównując wynik. Na 10 minut przed końcem gola na wagę 3 punktów zdobył Artur Marszał wykorzystując ofiarne dogranie Jakuba Początka. Sonina chciała jeszcze powalczyć o remis – wprowadziła na boisko swojego asa – Grześka Lekkiego (który przez pewien okres reprezentował barwy Arki), a później kolejnego napastnika, ale mimo kilku groźnych sytuacji utrzymaliśmy prowadzenie wywożąc 3 punkty z Soniny.

Pozostałe wyniki 26 kolejki:
Głuchowianka Głuchów - Orzeł Harta 2:0
Galicja Chmielnik - Pogórze Husów 1:1
Orzeł Wysoka - Polonia Hyżne 0:0
Markovia Markowa - Dąb Kosina 4:2
Borek Stary - Wenecjanka Lecka 4:0
KS Wola Rafałowska - Błażowianka II Kąkolówka 0:1

Dodał: AdminDodano: 27.05.2012


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »