Reklama ukryj/pokaz
KLUB
Aktualnosci
Zawodnicy
Zarzad
Historia klubu
Statystyki
Tabela
Terminarz
Sala trofeów
Stroje
Kontakt

Liga halowa
INFORMACJE

STRONA
Liga typera
Ksiega Gosci
Strony innych Klubów

Filmiki
Gra

Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

SEZONY
Sezon 2005
Sezon 2006
Sezon 2007
Sezon 2008
GALERIA
+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013


PAUZA


Pozostałe mecze 25 kolejki:

Błażowianka II Kąkolówka - Sawa II Sonina 2:0
Wenecjanka Lecka - KS Wola Rafałowska 1:2
Dąb Kosina - Borek Stary 6:1
Polonia Hyżne - Markovia Markowa 2:4
Pogórze Husów - Orzeł Wysoka 2:5
Orzeł Harta - Galicja Chmielnik 1:1
Pogórze Bachórz - Głuchowianka Głuchów 0:1


Dodał: AdminDodano: 20.05.2012


Arka Albigowa - Błażowianka II Kąkolówka 0:0

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Piotr Szymkowicz (75' Artur Marszał), Michał Lemańczyk, Mikołaj Pysz – Piotr Lew, Marek Pysz, Jakub Początek – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Mateusz Mścisz (46' Dawid Bartman).

    Po ostatniej wysokiej wygranej wydawało się, że z rozpędu wygramy też z drugą drużyną Błażowej. Sprzyjała temu wyśmienita pogoda do gry oraz wspaniała murawa. Cały mecz wyglądał podobnie. Błażowianka  była ustawiona bardzo defensywnie i ratowała się dalekimi wybiciami na napastników. Z kolei my cały czas „oblegaliśmy” bramkę przeciwników. Znakomitą okazję w pierwszej połowie miał Arek Kuźniar, ale głową przestrzelił ponad bramkę. W drugiej połowie dogodną okazję miła dwukrotnie Dawid Sowa i jedną Dawid Bartman, ale zabrakło precyzji. Najgroźniejszą sytuację stworzyli goście, w jednej z kontr napastnik wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem, lecz z tego pojedynku zwycięsko wyszedł nasz kapitan Adam Wajda. Mimo wielu staraniom nie udało nam się zmienić bezbramkowego rezultatu.

Pozostałe wyniki 24 kolejki:
Galicja Chmielnik - Pogórze Bachórz 1:0
Orzeł Wysoka - Orzeł Harta 3:5
Markovia Markowa - Pogórze Husów 4:3
Borek Stary - Polonia Hyżne    5:0
KS Wola Rafałowska - Dąb Kosina 1:3
Sawa II Sonina     - Wenecjanka Lecka
przerwany w 10. minucie przy stanie 1-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości


Dodał: AdminDodano: 14.05.2012


Wenecjanka Lecka - Arka Albigowa 1:12 (0:5)

Skład: Adam Wajda (46' Jacek Początek) - Michał Ulman, Piotr Szymkowicz, Michał Lemańczyk, Mikołaj Pysz - Piotr Lew (60' Artur Marszał), Marek Pysz, Jakub Początek – Jakub Mach, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Bramki: 4', 32', 44', 45', 58', 63' i 65' Dawid Sowa, 5' i 55' Jakub Mach, 70' Artur Marszał, 75' Marek Pysz, 80' Jakub Początek

    Zespół Lecki od początku sezonu grał niezwykle nierówno, był nawet blisko czołówki, ale w trakcie dostali 2 walkowery za udział w meczu nieuprawnionego zawodnika i znajdują się w środku tabeli. Po przybyciu na miejsce musieliśmy sporo czekać zanim nasi przeciwnicy wyszli z szatni, ponieważ zbierali zawodników do gry, ale było ich tylko 10, więc mieliśmy ułatwione zadanie. Zaczęliśmy od mocnego uderzenia, bo już w 5 minucie prowadziliśmy dwiema bramkami. Do przerwy było ich już 5. Drugą część lepiej zaczęli gospodarze. Jeden z zawodników Wenecjanki wdarł się przebojem między obrońców i przelobował Jacka Początka zdobywając honorowe trafienie. Później piłkarze z Lecki rzadko wychodzili ze swojej połowy, a napastnicy i pomocnicy znacząco podreperowali nasz bilans bramkowy w tym sezonie.

Pozostałe wyniki 23 kolejki:
Dąb Kosina - Sawa II Sonina 8:1
Polonia Hyżne - KS Wola Rafałowska 4:1
Pogórze Husów - Borek Stary 3:3
Orzeł Harta - Markovia Markowa 2:1
Pogórze Bachórz - Orzeł Wysoka 2:1
Głuchowianka Głuchów - Galicja Chmielnik 1:0

Dodał: AdminDodano: 07.05.2012


Arka Albigowa - Dąb Kosina 2:0 (1:0)

Skład: Adam Wajda – Jakub Kuźniar, Piotr Szymkowicz, Michał Ulman, Mikołaj Pysz – Jakub Mach (55' Dawid Bartman), Marek Pysz, Jakub Początek – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Mateusz Mścisz.

Bramki: 30' i 78'Dawid Sowa

    Statystyki wskazywały na remis w tym spotkaniu, ponieważ jak do tej pory w meczach seniorów z Kosiną czy na wyjeździe czy u siebie zawsze padały remisy (6 krotnie, w tym 5 to mecze ligowe). Początek spotkania to przewaga graczy Dębu, którzy zamknęli nas na naszej połowie. Uwolnienie przyniosła pierwsza groźna akcja pod bramką gości, która zakończyła się zdobyciem gola. Akcja rozpoczęła się od przejęcia piłki na połowie rywala, następnie grając z pierwszej piłki zawodnicy Arki efektownie „rozklepali” obronę, a po idealny dośrodkowaniu Jakuba Początka do siatki trafił Dawid Sowa. Po bramce gra się wyrównała. W drugiej połowie bardzo groźną sytuację miał Dąb, ale piłka mocno uderzona trafiła w twarz jednego z naszych graczy. Zwycięstwo przypieczętował Dawid Sowa znowu z głowy po dośrodkowaniu Jakuba Początka tym razem z rzutu wolnego. Pod koniec spotkania zawodnicy Kosiny nie stwarzali zagrożenia, ponieważ brakowało im sił.

Pozostałe wyniki 22 kolejki:
Orzeł Wysoka - Głuchowianka Głuchów 1:2
Markovia Markowa - Pogórze Bachórz 5:3
Borek Stary - Orzeł Harta 5:0
KS Wola Rafałowska - Pogórze Husów 3:1
Sawa II Sonina - Polonia Hyżne 1:4
Błażowianka II Kąkolówka - Wenecjanka Lecka 1:0

Dodał: AdminDodano: 07.05.2012


Polonia Hyżne - Arka Albigowa 0:1 (0:0)

Skład: Jacek Początek - Michał Ulman, Piotr Szymkowicz, Michał Lemańczyk, Mikołaj Pysz - Piotr Lew, Marek Pysz, Jakub Początek - Mateusz Mścisz (60' Artur Marszał), Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Bramka: 75' Dawid Sowa.

    Ta kolejka była dla nas bardzo ważna, ponieważ przy naszej wygranej i wygranej Głuchowianki z Markovią mogliśmy uciec tym drugim o kolejne 3 punkty. Z powodu nieobecności naszego kapitana Adama Wajdy, bramki bronił Jacek Początek, a do kadry powrócił Andrzej Pusz, który był rezerwowym bramkarzem. Mecz był toczony w bardzo ospałej atmosferze przez  30-stopniowy upał. Gospodarze od samego początku grali bardzo defensywnie, co się opłaciło, bo do końca pierwszej części gry utrzymywał się bezbramkowy remis. Był on spowodowany nie tyle dobrą grą obronną Polonii tylko rażącą nieskutecznością naszych atakujących, którzy z łatwością znajdowali sytuację strzelecką, lecz brakowało precyzyjnego wykończenia. Najbliższy zdobycia bramki był Piotr Lew z rzutu wolnego z okolic 16 metra, ale trafił w poprzeczkę. Drugą część spotkania to gospodarze grali „z wiatrem”, co powodowało, że mieli kilka sytuacji pod naszą bramką. Jednak to my byliśmy zdecydowanie przeważającą drużyną przez całe spotkanie. Upragnioną bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 75 minucie Dawid Sowa po składnej akcji  i dośrodkowaniu Kuby Początka. Gospodarze mieli jeszcze dwa groźne strzały, ale powstrzymał ich Jacek Początek.

Pozostałe wyniki 21 kolejki:
Dąb Kosina - Błażowianka II Kąkolówka 1:1
Pogórze Husów - Sawa II Sonina 3:2
Orzeł Harta - KS Wola Rafałowska 1:1
Pogórze Bachórz - Borek Stary 1:2
Głuchowianka Głuchów - Markovia Markowa 5:0
Galicja Chmielnik - Orzeł Wysoka 3:1 

Dodał: AdminDodano: 30.04.2012


Arka Albigowa - Pogórze Husów 3:2 (2:1)

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Piotr Szymkowicz, Michał Lemańczyk, Mikołaj Pysz – Piotr Lew(55' Piotr Lew), Marek Pysz, Jakub Początek – Artur Marszał(70' Dawid Bartman), Dawid Sowa, Mateusz Mścisz.

Bramki: 37' Artur Marszał, 45' Mateusz Mścisz, 72' Dawid Sowa.

    Mecze z Husowem nigdy nie należały do łatwych. Tak było i tym razem. Goście od początku zaatakowali z dużym zaangażowaniem i chęcią do gry. W przeciwieństwie do Pogórza graliśmy trochę ospale, przy dużej niedokładności w podaniach. Pierwszy na prowadzenie wyszedł Husów, po strzale jednego z pomocników. Jeszcze przed przerwą udało nam się wyrównać i wyjść na prowadzenie. Pierwszą bramkę strzelił Artur Marszał, po podaniu Mateusza Mścisza. Kolejną strzelił Mateusz Mścisz po prostopadłym podaniu Marka Pysza i wygranym pojedynku biegowym z obrońcą. W drugiej połowie nasza gra była bardziej poukładana, ale i tak pozostawiała wiele do życzenia. Goście w ok. 70 minucie wyrównali  po błędzie w kryciu. Już w następnej akcji zwycięską bramkę strzelił głową Dawid Sowa, po dośrodkowaniu Kuby Początka. Bliski strzelenia bramki był Michał Ulman, lecz jego strzał głową wybili obrońcy. Pogórze próbowało jeszcze atakować lecz nie oddali już groźnego strzału na bramkę Adama Wajdy.

Pozostałe wyniki 20 kolejki:
Markovia Markowa - Galicja Chmielnik 2:0
Borek Stary - Głuchowianka Głuchów 0:3
KS Wola Rafałowska - Pogórze Bachórz 1:2
Sawa II Sonina - Orzeł Harta 5:1
Błażowianka II Kąkolówka - Polonia Hyżne 2:0
Wenecjanka Lecka - Dąb Kosina 0:3

Dodał: AdminDodano: 23.04.2012


Orzeł Harta - Arka Albigowa 0:0

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Piotr Szymkowicz, Michał Lemańczyk, Mikołaj Pysz – Jakub Mach(60' Kamil Bartman), Marek Pysz, Jakub Początek – Mateusz Mścisz, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

    Na ten mecz jechaliśmy z nadzieją dogonienia Głuchowianki, ponieważ wiedzieliśmy, że zremisowała z Wolą Rafałowską. Jednak wiedzieliśmy, że czająca się na 5 miejscu Harta nie odda łatwo punktów na własnym boisku. Gra z naszej strony wyglądała dobrze, lecz nie zdołaliśmy trafić do siatki. W pierwszej połowie mieliśmy kilka doskonałych sytuacji do objęcia prowadzenia, ale zabrakło precyzji w ich wykończeniu. Po przerwie wiele się nie zmieniło tylko nie było już tak dobrych sytuacji jak w pierwszej połowie, z wyjątkiem akcji z lewej strony, w której Mateusz Mścisz dośrodkował , a Dawid Sowa posłał piłkę obok słupka. Najgroźniejszy strzał na bramkę rywali w drugiej połowie oddał obrońca gospodarzy, który chcąc wybić piłkę, skierował ją w kierunku bramki, jednak bramkarz pewnie obronił jego strzał. Mimo usilnych prób nie udało się zmienić wyniku spotkania.

Pozostałe wyniki 19 kolejki:
Polonia Hyżne - Wenecjanka Lecka 4:0
Pogórze Husów - Błażowianka II Kąkolówka 1:2
Pogórze Bachórz - Sawa II Sonina 2:2
Głuchowianka Głuchów - KS Wola Rafałowska 0:0
Galicja Chmielnik - Borek Stary 2:0
Orzeł Wysoka - Markovia Markowa 3:6

Dodał: AdminDodano: 15.04.2012


Arka Albigowa - Pogórze Bachórz 5:1 (5:0)

Skład: Adam Wajda (Jacek Początek) – Michał Ulman, Piotr Szymkowicz (Kamil Bartman), Michał Lemańczyk, Mikołaj Pysz – Jakub Mach, Marek Pysz, Jakub Początek – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa (Bartosz Bartman), Mateusz Mścisz (Dawid Bartman).

Bramki:
Arkadiusz Kuźniar x2, Dawid Sowa x2, Mateusz Mścisz

    Był to wyjątkowy mecz, ponieważ rozgrywaliśmy go w Wielką Sobotę, z teoretycznie słabszą drużyną (przedostatnie miejsce). Od samego początku w postawie zawodników Arki było dużo zaangażowania, co przełożyło się na dobrą grę. Pierwsza połowa pokazała, że to będzie jednostronne spotkanie. Strzeliliśmy pięć bramek, w tym trzy po prostopadłych podaniach. Do siatki trafili dwukrotnie Arek Kuźniar i Dawid Sowa, a jedną bramkę strzelił Mateusz Mścisz. Druga połowa nie była już tak widowiskowa. Nasi napastnicy notorycznie znajdowali się na pozycji spalonej, co uniemożliwiało wyprowadzenie składnych akcji. Nieco ożywienia wprowadzili trzej bracia Bartman, lecz nie udało nam się podwyższyć rezultatu. Bramkę honorową goście strzelili z rzutu wolnego z okolic środka boiska. Piłka posłana w pole karne odbiła się od murawy i trafiła zaraz obok słupka, była w zasięgu Jacka Początka, ale zdecydował się ją przepuścić, bo sądził że nie zmierza w światło bramki.

Pozostałe wyniki 18 kolejki:
Borek Stary - Orzeł Wysoka
KS Wola Rafałowska - Galicja Chmielnik
Sawa II Sonina - Głuchowianka Głuchów
Błażowianka II Kąkolówka - Orzeł Harta
Wenecjanka Lecka - Pogórze Husów
Dąb Kosina - Polonia Hyżne

Dodał: AdminDodano: 07.04.2012


Wesołego Alleluja!

http://arkaalbigowa.pl/pliki/zyczenia_wielkanoc_2012.jpg

Dodał: AdminDodano: 06.04.2012


Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 5:4 (towarzyski)

Skład: Jacek Początek – Piotr Lew, Piotr Szymkowicz, Michał Lemańczyk(Adam Wajda), Mikołaj Pysz(Jakub Kuźniar) – Jakub Mach, Michał Ulman(Marek Pysz), Kamil Bartman – Mateusz Mścisz, Dawid Sowa, Artur Marszał.

Bramki: Dawid Sowa x2, Kamil Bartman, Michał Ulman, Mateusz Mścisz.

Dodał: AdminDodano: 04.04.2012


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »