+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Głuchowianka Głuchów - Arka Albigowa 2:1 (1:1)

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Jakub Kuźniar, Michał Lemańczyk, Mikołaj Pysz – Jakub Początek, Marek Pysz, Piotr Szymkowicz, Mateusz Mścisz – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Bramka: 25' Dawid Sowa.

Był to najważniejszy mecz w rundzie, ponieważ była to bezpośrednia walka o fotel lidera. Tydzień wcześniej Arka została liderem po porażce drużyny z Głuchowa. Głuchowianka od początku tego sezonu gra na nowej płycie stadionu. Spotkanie było wyrównane. Pierwszą bramkę w spotkaniu strzelił Dawid Sowa w zamieszaniu podbramkowym. Gospodarze zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą, po wrzuceniu piłki w pole karne z rzutu z autu i główce jednego z ich zawodników. Od początku drugiej połowy inicjatywa należała do nas, ale nie umieliśmy skutecznie sfinalizować naszych akcji. W 70 minucie zawodnicy Głuchowianki po przeprowadzeniu kontry objęli prowadzenie. Do końcowego gwizdka próbowaliśmy wyrównać, jednak wynik nie uległ zmianie.

Dodał: AdminDodano: 02.04.2012

Arka Albigowa - Galicja Chmielnik 5:0 (3:0)

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Jakub Kuźniar (Jakub Mach), Michał Lemańczyk, Mateusz Mścisz (Piotr Lew) – Jakub Początek, Marek Pysz, Dawid Bartman (Bartosz Bartman) – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Artur Marszał (Piotr Szymkowicz).

Bramki: Arkadiusz Kuźniar x2, Marek Pysz x2, Dawid Sowa.

Po przepracowanej zimie przyszedł czas na ciąg dalszy walki o awans do A-klasy. Mecz zapowiadał się na wyrównany, bo Galicja zajmowała 3 miejsce po rundzie jesiennej (zaraz za Arką). Udany debiut w meczach ligowych zaliczył Artur Marszał, który od tej rundy zasili nasze szeregi.
            Już na samym początku pozbawiliśmy rywala złudzeń, że może powalczyć u nas o choćby jeden punkt. Szybko objęliśmy dwubramkowe prowadzenie. Najpierw błąd obrońcy wykorzystał Arek Kuźniar, a potem do siatki trafił Dawid Sowa. Tuż przed przerwą piłkę na własnej połowie przejął Artur Marszał poda do Dawida Sowy początkując kontratak, ten do Arka Kuźniara, który dograł do wbiegającego w pole karne Marka Pysza by ten w sytuacji sam na sam trafił do bramki. Druga część spotkania była kontynuacją dobrej gry Arki. Gol na 4:0 to dogranie Jakuba Macha na środek pola karnego do Bartka Bartmana, który podeszwą zagrał do Arka Kuźniara myląc obrońców, Arek zaś pewnym strzałem na „długi słupek” zdobył swoją drugą dziś bramkę. Wynik ustalił Marek Pysz, który pokonał bramkarza z Chmielnika znów w sytuacji sam na sam i znów po podaniu od Arka Kuźniara. Goście mimo poczwórnej zmiany zdołali tylko raz zagrozić naszej bramce, w której strzegł kapitan Arki - Adam Wajda.

28.01.2012 Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 3:1

Bramki: Arkadiusz Kużniar, Dawid Bartman, Bartosz Bartman.

11.02.2012 Arka Albigowa - Herman Hermanowa 5:1
 Bramki: Dawid Sowa x3, Mateusz Mścisz, Samobój.

19.02.2012 Arka Albigowa - Błażowianka Błażowa 5:5
 Bramki: Michał Ulman x2, Marek Pysz, Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

26.02.2012 Arka Albigowa - Piast Nowosielce 3:1
 Bramki: Dawid Sowa x2, Mateusz Mścisz.

04.03.2012 Arka Albigowa - Grom Mogielnica 5:2
 Bramki: Dawid Sowa, Marek Pysz, Łukasz Nawojski, Arkadiusz Kuźniar, Bartosz Bartman.

18.03.2012 Arka Albigowa - Błękit Żołynia 1:0
 Bramka: Arkadiusz Kuźniar.

Dodał: AdminDodano: 18.03.2012

Terminarz

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek rundy wiosennej.

TERMINARZ

Przypominamy, że godziny meczów mogą ulec zmianie, dlatego zachęcamy do odwiedzania naszej strony, gdzie będą zamieszczane aktualne informacje.

Dodał: AdminDodano: 15.03.2012

Zakończenie ligi halowej

Liga piłki nożnej halowej:

Kolejka I: Arka Albigowa - Pogórze Husów 11:5
 Bramki: Marek Pysz x3, Mikołaj Pysz x3, Jakub Początek x3, Dawid Sowa x2.

Kolejka II: Arka Albigowa - Tawerna 1:2
 Bramki: Michał Ulman.

Kolejka III: Arka Albigowa - Antico 4:4
 Bramki: Michał Ulman x2, Jakub Początek x2.

Kolejka IV: Śrubres -  Arka Albigowa 7:4

Bramki: Dawid Sowa x3, Marek Pysz.

Kolejka V: Arka Albigowa - Manhattan 3:4
 Bramki: Dawid Sowa x2, Jakub Początek.

Kolejka VI: Arka Albigowa - Kanonierzy 5:1
 Bramki: Jakub Początek x2, Piotr Kuźniar, Jakub Mach, Marek Pysz.

Kolejka VII: Bispol - Arka Albigowa 1:3
 Bramki: Michał Ulman, Jakub Początek, Piotr Kuźniar.

Kolejka VIII: Calcio - Arka Albigowa 2:9
 Bramki: Dawid Sowa x3, Marek Pysz x3, Piotr Kuźniar x2, Jakub Początek.

Kolejka IX: Arka Albigowa - Zwierzaki 5:6

Bramki: Dawid Sowa x2, Jakub Początek, Michał Ulman, Jakub Mach.

Terminarz ligi halowej

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek ligi halowej.
Wszystkie mecze rozegrane zostaną w Łańcucie na hali MOSiR.

TERMINARZ

Dodał: AdminDodano: 17.11.2011

Arka Albigowa - Orzeł Wysoka 4:0 (1:0)

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz, Jakub Kuźniar (64' Piotr Kuźniar), Michał Lemańczyk, Kamil Bartman (75' Mariusz Podolec) – Michał Ulman, Arkadiusz Kuźniar, Jakub Początek – Dawid Bartman (45' Jakub Mach), Mateusz Mścisz (70' Piotr Lew), Marek Pysz.

Bramki: 45' Mateusz Mścisz, 58' Jakub Mach, 87' i 90' Arkadiusz Kuźniar

Mecz kończący rundę jesienną był zarazem meczem derbowym z rywalem z sąsiedniej Wysokiej. Mimo dwóch skrajnie różnych sytuacji w tabeli derby zawsze rządzą się swoimi prawami. Pierwsza połowa była wyrównana. Swoje okazje mieli goście, ale dobrymi interwencjami grę uspokajał Adam Wajda. Zapowiadało się, że na przerwę zejdziemy z bezbramkowym remisem, ale w ostatniej akcji z rzutu rożnego zagrał Kuba Początek, delikatnie przebił Arek Kuźniar, a precyzyjnym, mocnym strzałem pod samą poprzeczkę popisał się Mateusz Mścisz. W drugiej połowie Orzeł opadł z sił, co dużo częściej dawało nam okazję znaleźć się w sytuacji dogodnej do podwyższenia. W 58 minucie po podaniu spod linii bocznej w środek pola karnego Kuba Mach znalazł się w sytuacji sam na sam i strzelił do bramki, bramkarz mógł ją złapać, ale wykazał się kiepskimi umiejętnościami chwytnymi. Kolejne bramki padły tuż przed gwizdkiem końcowymi, ich autorem był Arek Kuźniar. Najpierw po podaniu wzdłuż bramki od Marka Pysza, a przy drugiej asystował Piotr Lew, dośrodkowując na 7 metr pola karnego.

II kolejka rozgrywek ALS w Albigowej

20 listopada 2011 r. po raz pierwszy rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki zawitają do najnowszej hali sportowej naszej gminy do Albigowej. Harmonogram spotkań prezentujemy poniżej.

Dodał: AdminDodano: 07.11.2011

Markovia Markowa - Arka Albigowa 2:1 (1:1)

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz ,Michał Ulman, Michał Lemańczyk, Kamil Bartman – Jakub Mach, Piotr Kuźniar, Arkadiusz Kuźniar, Jakub Początek – Marek Pysz, Mateusz Mścisz(55' Piotr Lew).

Bramka: 33' Jakub Początek.

Już w pierwszej połowie było widać pełne zaangażowanie gospodarzy, czego trochę brakowało z naszej strony. Piłkarze z Markowej częściej niż nasza ofensywa oddawali strzały na bramkę, a to my graliśmy z wiatrem.  W jednej z akcji z lewej strony Kuba Mach dośrodkował w pole karne, piłka została wybita przed pole karne, gdzie czekał Kuba Początek, który precyzyjnym strzałem zdobył bramkę lobując bramkarza gospodarzy. Pod koniec pierwszej połowy Markovia wyprowadziła kontrę po której padło wyrównanie. Początek drugiej połowy należał do miejscowych, którzy zdołali to udokumentować bramką po błędzie w kryciu przy wrzucie piłki z rzutu z autu w pole karne. Chcąc wyrównać stan gry rzuciliśmy się do ataku, ale większość akcji kończyła się na obronie Markovi. Najlepszą okazją do zdobycia bramki był strzał z głowy Michała Ulmana, który trafił po koźle w poprzeczkę. W ostatniej akcji przy rzucie wolnym z okolic narożnika pola karnego nawet Adam Wajda szukał okazji do wyrównania, ale wynik nie uległ zmianie i zasłużenie wygrał zespół z Markowej.