+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Arka Albigowa - KS Stobierna 0:4 (0:3)

Skład: Adam Wajda – Kamil Bartman, Michał Lemańczyk, Michał Ulman (60' Jakub Kuźniar), Mateusz Mścisz (82' Piotr Lew) – Jakub Początek (51' Jakub Mach), Kamil Mach, Marek Pysz, Dawid Bartman (70' Bartosz Bartman) – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

W kolejnym meczu ligowym zmierzyliśmy się z liderem ze Stobiernej. Spotkanie od początku było dość nudne, ponieważ żadna ze stron nie umiała dłużej utrzymać się przy piłce. Ok. 10 minuty w jednej z akcji przy bocznej linii w starciu ucierpiał zawodnik gości, konieczne było wezwanie pogotowia, jak się później okazało był to bardzo poważny uraz – złamanie kości piszczelowej i strzałkowej. Po wznowieniu gry Stobierna przeprowadziła kontratak, który przyniósł im rzut karny, zamieniony pewnie na prowadzenie. Kilka minut później jeden z zawodników gości popisał się silnym strzałem, a piłka niesiona przez mocny wiatr wpadła do bramki odbijając się od poprzeczki. Piłkarze Stobiernej do przerwy zdobyli jeszcze jednego gola – bezpośrednio z rzutu wolnego z okolic narożnika boiska. Na początku drugiej połowy goście ustanowili wynik meczu na 0:4. W jednym, z pozoru niegroźnym starci na środku boiska ucierpiał kolejny zawodnik za Stobiernej i po raz drugi musiała się pojawić karetka pogotowia – gracz zerwał ścięgno Achillesa. Nasza gra w drugiej wyglądała nieco lepiej, ale i tak nie zdołaliśmy choćby zagrozić bramce rywali.

Dodał: AdminDodano: 03.04.2011

Arka Albigowa - Pogórze Husów 0:0 (towarzyski)

Skład: Jacek Początek (Adam Wajda) - Piotr Lew (Jakub Kuźniar), Michał Lemańczyk, Mateusz Mścisz - Jakub Mach, Marek Pysz, Kamil Mach, Dawid Bartman (Zbigniew Szepieniec) - Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar (Bartosz Bartman), Jakub Początek.

.

Dodał: AdminDodano: 31.03.2011

Polonia Hyżne - Arka Albigowa 1:4 (1:2)

Skład: Adam Wajda – Kamil Bartman, Michał Lemańczyk (46' Jakub Mach), Michał Ulman, Mateusz Mścisz – Jakub Początek, Kamil Mach, Marek Pysz, Dawid Bartman – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

Bramki: 32', 85' Dawid Sowa, 41', 87' Mateusz Mścisz

Tym spotkaniem zainaugurowaliśmy rundę wiosenną sezonu 2010/2011. Przed meczem Polonia Hyżne zajmowała przedostatnią lokatę w tabeli. Gra na obcych boiskach w tym sezonie jest naszą zmorą, ponieważ nie wygraliśmy ani jednego takiego spotkania. Mecz rozpoczął się dla nas pechowo, ponieważ już w 2 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po prostopadłym podaniu ze środka pola. Był to niewątpliwie impuls do gry bardziej ofensywnej. Po kilku nieudanych próbach w 32 minucie wyrównał Dawid Sowa, po dograniu Kamila Macha. Gospodarze ze swojej strony odpowiadali groźnymi kontratakami. Pod koniec pierwszej połowy na prowadzenie wyprowadził nas Mateusz Mścisz po dośrodkowaniu Jakuba Początka. Druga część gry obfitowała w niewykorzystane okazje z oby dwóch stron. Tą niemoc przerwał końcówce meczu Dawid Sowa podwyższając wynik w sytuacji sam na sam. 2 minuty później Mateusz Mścisz ustalił wynik spotkania sprytnym strzałem pod poprzeczkę.

Terminarz

Już w najbliższą niedzielę rozpoczynają się mecze ligowy rundy wiosennej.
Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek
 TERMINARZ >>.

Mecz inauguracyjny rozegramy o godzinie 11:30 w Hyżnym przeciwko Polonii Hyżne.
Wyjazd autobusem ze stadionu w Albigowej o 10.30.
Zapraszamy.

Dodał: AdminDodano: 24.03.2011

Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 4:3 (3:1)

.

Dodał: AdminDodano: 21.03.2011

Arka Albigowa - Herman Hermanowa 2:1 (0:0)

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz(Jakub Kuźniar), Michał Lemańczyk, Michał Ulman, Kamil Bartman – Mateusz Mścisz(Piotr Lew), Kamil Mach, Dawid Bartman – Dawid Sowa, Jakub Początek(Jacek Początek), Arkadiusz Kuźniar.

Bramki: Dawid Sowa x2

Dwa tygodnie przed rozpoczęciem rundy rewanżowej sprawdziliśmy się przeciwko drużynie Herman Hermanowa. Nawierzchnia, jak to zwykle bywa po zimie, była nierówna, co często utrudniało dokładne przyjęcie piłki. Innym utrudnieniem był mocno wiejący wiatr, który w drugiej połowie zachęcał do oddawanie strzałów z dystansu. Jeśli chodzi o samą grę to momentami przeważali goście, a momentami my. Bramki zaczęły wpadać dopiero w drugiej połowie. Najpierw prowadzenie objęli przyjezdni. Arka obudziła się dopiero na 15 minut przed końcem spotkania. Wyrównanie dał nam Dawid Sowa, po dośrodkowaniu Dawida Bartmana. Gola na wagę zwycięstwa zdobył również Dawid Sowa.

Dodał: AdminDodano: 13.03.2011

Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 5:2 (1:0)

Skład: Jacek Początek – Mikołaj Pysz, Adam Wajda, Michał Ulman, Kamil Bartman – Jakub Początek, Marek Pysz,  Dawid Bartman – Dawid Sowa, Jakub Kuźniar(Kamil Mach), Arkadiusz Kuźniar.

Bramki: Arkadiusz Kuźniar x2, Dawid Sowa x2, Jakub Kuźniar.

Kolejny już sparing zagraliśmy z Tatyną Dylągówka. Od początku spotkania zagraliśmy z dużym zaangażowaniem i to my dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce. To przełożyło się na zdobycie prowadzenia przez Arkadiusza Kuźniara po podaniu Kuby Kuźniara. Goście mieli jedną bardzo groźną akcję, jednak napastnik nie wykorzystał sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem. Na początku drugiej połowy Tatyna zagrała bardziej ofensywnie i wyrównała po błędzie naszego stopera. Kilka minut później wygrywała już 2:1 po bramce z rzutu karnego. Wyrównanie padło po zbyt głębokim dośrodkowaniu Kuby Kuźniara, po którym piłka wypadła z rąk bramkarza gości i wtoczyła się do bramki. Gola, który dawał nam prowadzenie strzelił z 16 metrów Dawid Sowa po podaniu Kamila Macha. Kolejną bramkę po ładnej wymianie podań strzelił Arkadiusz Kuźniar. Wynik ustalił Dawid Sowa trafiając do siatki po podaniu Kamila Bartmana.
    Wreszcie mecz nie „w połe”  link

Dodał: AdminDodano: 06.03.2011

Arka Albigowa - Staroniwa Rzeszów 1:3

Skład: Adam Wajda – Kamil Bartman, Michał Lemańczyk, Jakub Kuźniar (Zbigniew Szepieniec), Mateusz Mścisz – Jacek Początek, Marek Pysz, Dawid Bartman – Dawid Sowa, Jakub Początek, Arkadiusz Kuźniar.

Gol: Dawid Sowa.

Tej niedzieli sparing rozpoczęliśmy nieco wcześniej, bo o 15:00 rozpoczynały się drużynowe Mistrzostwa Świata w Skokach Narciarskich w Oslo. Pogoda do gry była wprost wymarzona. Kilkanaście centymetrów śniegu, słońce i temperatura niewiele poniżej zera. Spotkanie zaczęło się dla naszego zespołu wyśmienicie. Po kilku minutach gry Dawid Bartman dośrodkował z prawego skrzydła, tam znalazł się Dawid Sowa, który precyzyjnym strzałem obok prawego słupka umieścił piłkę w bramce i dał nam prowadzenie. Zdecydowanie przeważaliśmy przez całą pierwszą połowę, ale niestety po przerwie coś się popsuło w naszych poczynaniach. Pomogliśmy gościom zdobyć pierwszą bramkę strzelając samobója. Kolejnego gola nasi rywale zdobyli po strzale z główki po stałym fragmencie gry. Na kilka minut przed końcem spotkania Brand (pies Michała Ulmana) widząc naszą nieporadność wbiegł na boisko chcąc nam pomóc w grze, ale właściciel przywołał go do porządku. W ostatniej akcji meczu Staroniwa podwyższyła prowadzenie na 3:1 strzelając z główki między nogami Jacka Początka.

Dodał: AdminDodano: 27.02.2011

Arka Albigowa - Pogórze Husów 2:2 (0:0)

Skład: Adam Wajda(Jacek Początek) - Piotr Lew, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman - Jakub Początek, Mateusz Mścisz, Michał Lemańczyk, Dawid Bartman(Tomasz Kuźniar) - Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Bartosz Bartman.

Bramki: Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Kolejny sparing rozegraliśmy w zimowej aurze z Pogórzem Husów, grającym w B-klasie. Goście od początku zagrali ambitnie i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do objęcia prowadzenia, ale zabrakło im szczęścia i precyzji. Gra z naszej strony wyglądała fatalnie: częste straty piłek, mnóstwo niecelnych podań. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Na początku drugiej połowy goście wyszli na prowadzenie po bramce jednego z napastników w zamieszaniu podbramkowym. Kilka minut później było już 0:2 po bramce z lewego skrzydła. Dopiero wtedy nasza drużyna nieco się obudziła. Bramkę kontaktową zdobył Arkadiusz Kuźniar po dośrodkowaniu Mateusz Mścisza, natomiast wyrównał Dawid Sowa, po podaniu Arkadiusza Kuźniara.

Dodał: AdminDodano: 24.02.2011