+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 2-4

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz (Kamil Bartman), Michał Lemańczyk, Dawid Bartman (Jakub Kuźniar) – Michał Ulman, Marek Pysz, Kamil Mach, Mateusz Mścisz – Jakub Początek (Bartosz Bartman), Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Bramki: Dawid Sowa x2

Naszym kolejnym partnerem w meczu towarzyskim był klub Tatyny Dylągówki. Nasze szeregi w tym dniu zasiliło dwóch juniorów: Bartosz Bartman i Jakub Kuźniar. Od początku spotkania inicjatywa rozgrywania piłki była po naszej stronie, co spowodowało, że mieliśmy kilka niemal pewnych sytuacji do strzelenia bramki. Jedną z nich wykorzystał Dawid Sowa, który strzelił do pustej bramki po podaniu Arkadiusza Kuźniara. Niestety do przerwy przegrywaliśmy już 1:3, po błędach w obronie. W drugiej połowie obie drużyny zwolniły. Trener dokonał kilku zmian w ustawieniu, które jednak nie ustrzegły nas przed stratą kolejnej bramki. Naszą odpowiedzią był gol Dawida Sowy z 16 metrów. Mecz zakończył się wynikiem 2:4.

Dodał: AdminDodano: 13.02.2011

Arka Albigowa - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:4

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Michał Lemańczyk, Jakub Kuźniar (Zbigniew Szepieniec), Kamil Bartman (Mikołaj Pysz) – Jakub Mach (Piotr Lew), Marek Pysz, Kamil Mach, Dawid Bartman – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa (Bartosz Bartman).

5 lutego zagraliśmy z Orłem Wólka Niedźwiedzka grającą w lidze okręgowej. Różnica klas była widoczna na boisku szczególnie w pierwszej połowie. W tym meczu przy niemal każdym podaniu potrzebna była precyzja, ponieważ śliska nawierzchnia znacząco wpływała na zrywność i przyczepność zawodników. Do przerwy przegrywaliśmy 0:3 i z naszej strony było niewiele akcji zagrażających bramce rywali. W drugiej połowie nasza gra wyglądała nieco lepiej, lecz nie znaleźliśmy sposobu na pokonanie bramkarza gości. Rywale jeszcze raz trafili do siatki i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4.

Arka Albigowa - Rzemieślnik Strażów 3-5

Skład: Jacek Początek, Michał Ulman, Michał Lemańczyk, Jakub Kuźniar, Kamil Bartman, Kamil Mach, Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Jakub Początek, Zbigniew Szepieniec, Piotr Lew, Bartosz Bartman, Łukasz Nawojski.
Bramki: Dawid Bartman, Dawid Sowa, Łukasz Nawojski

Kolejny nasz sparing rozegraliśmy z Rzemieślnikiem Strażów, który gra w B-klasie. Z powodu braku kilku zawodników, występ w seniorach mogło zaliczyć 3 juniorów. Na początku okresu przygotowawczego nie zawsze wszystko wychodzi tak jak chcieliby zawodnicy, tak było i tym razem. Nasi piłkarze strzelili 3 bramki: Dawid Sowa, Dawid Bartman i Łukasz Nawojski. Jednak goście okazali się skuteczniejsi i aż 5 razy trafili do naszej siatki.

Plantator Nienadówka - Arka Albigowa 3:2 (0:2)

Skład: Jacek Początek – Kamil Barman, Mikołaj Pysz, Michał Lemańczyk, Jakub Kuźniar – Jakub Początek, Marek Pysz, Dawid Bartman – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar, Bartosz Bartman.
Bramki: Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar

Meczem tym zainaugurowaliśmy okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Był on organizowany z myślą o grze na śniegu, lecz pogoda spłatała nad niespodziankę i graliśmy na błotnistej murawie. W pierwszej połowie to my rozgrywaliśmy piłkę, co przyczyniło się do zdobycia dwóch bramek. Pierwszą strzelił Dawid Sowa po dośrodkowaniu Jakuba Początka. Drugą natomiast zdobył Arkadiusz Kuźniar po szczęśliwym zatrzymaniu piłki w błocie po podaniu Bartosza Barmana. W drugiej części gry gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę, a my coraz bardziej opadaliśmy z sił. Po 2 bramkach miejscowych zapowiadało się na remis, jednak w ostatniej akcji meczu piłkę wybitą z pola bramkowego precyzyjnie z „woleja” uderzył trener gospodarzy i zdobył zwycięską bramkę dla Plantatora.

Liga halowa

14 listopada rozpoczyna się liga piłki nożnej halowej organizowana przez MOSiR Łańcut.
Arka Albigowa pierwszy mecz rozegra o 14.00 przeciwko Ornatum.

Terminarz rozgrywek.

Dodał: AdminDodano: 14.11.2010

Czarni Kraczkowa - Arka Albigowa 2:2 (1:0)

Skład: Adam Wajda - Michał Ulman, Michał Lemańczyk, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman - Jakub Mach (Dawid Bartman), Kamil Mach, Marek Pysz, Jakub Początek - Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

Bramki: 50' i 93' Dawid Sowa

W ostatnim spotkaniu w rundzie jesiennej przyszło nam się zmierzyć w kolejnych derbach z drużyną Czarnych Kraczkowa. Dodatkowo jest to nasz bezpośredni rywal w tabeli. Był to mecz walki, jak każdy na małym boisku. Wyprowadzane akcje często pomijały formacje pomocy. W połowie pierwszej połowy po zamieszaniu w naszym polu karnym, piłka wpadła pod nogi zawodnika gospodarzy, a ten wykorzystał sytuację i pokonał Adama Wajdę. Miejscowi mieli jeszcze jedną 100% sytuację, lecz piłka odbiła się od stojących na linii zawodników. Z naszej strony najgroźniejszą sytuacją był rzut rożny, po którym Michał Ulman wygrał pojedynek główkowy, ale piłka odbiła się od Jakuba Początka i wyleciała poza pole karne. Na początku drugiej połowy po nieszczęśliwym odbiciu piłki od Mikołaja Pysza, napastnik rywali wyszedł na dogodną pozycję i podwyższył wynik spotkania. Już kilka minut później w niezwykle szczęśliwy sposób uzyskaliśmy bramkę kontaktową. Kamil Bartman dograł do Dawida Sowy, a ten chciał przedłużyć do Arkadiusza Kuźniara, lecz zagrał zbyt mocno. Piłka kozłowała w kierunku bramkarza Czarnych, który czekał na nią na linii bramki, w ostatnim momencie piłka odbiła się na nierówności i przeleciała koło rąk bramkarza. Było to moment, w którym ruszyliśmy do ataku. Jednak nie zdołaliśmy wyrównać w podstawowym czasie gry. Dopiero w ostatniej akcji Dawid Sowa skutecznie wykończył dośrodkowanie Jakuba Początka z rzutu rożnego. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Dodał: AdminDodano: 01.11.2010

Arka Albigowa - Grom Handzlówka 0:1 (0:0)

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Mikołaj Pysz, Michał Lemańczyk, Kamil Bartman – Jakub Mach, Marek Pysz, Jakub Początek, Dariusz Bojda – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Bartman.

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej w meczu derbowym spotkaliśmy się z Gromem Handzlówka. Zagraliśmy bez 3 podstawowych zawodników: Dawida Sowy, Kamila Macha i Mateusza Mścisza. Obydwie drużyny na początku zagrały zachowawczo, ponieważ konieczne było przystosowanie się do panujących warunków – bardzo mocny boczny wiatr, który albo zatrzymywał piłkę albo dodawał jej szybkości. Najlepszym sprawdzianem dla Adama Wajdy był strzał Michała Ulmana, który wybijał piłkę po groźnym dośrodkowaniu. Na początku drugiej połowy zawodnikom gości za drugim razem udało się wymusić rzut karny i skutecznie go wykorzystać. Był to moment przełomowy w naszej grze. Zaczęliśmy grać bardziej ofensywnie dążąc do wyrównania. Było ku temu kilka sposobności m.in. dwa strzały z głowy Arkadiusza Kuźniara. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Dodał: AdminDodano: 24.10.2010

Brzeg Białobrzegi - Arka Albigowa 1:1(0:1)

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Mikołaj Pysz(70' Dariusz Bojda), Michał Lemańczyk, Kamil Bartman – Jakub Mach, Marek Pysz, Kamil Mach, Mateusz Mścisz(85' Piotr Lew) – Dawid Sowa(75' Dawid Bartman), Arkadiusz Kuźniar.

Bramka: 27' Dawid Sowa

Ze względu na niską temperaturę, trener zdecydował zagrać po raz pierwszy w nowych strojach z długim rękawem ufundowanych przez pub „Kamienica”. Drużyna z Białobrzeg przed tym meczem zajmowała przedostatnią lokatę w tabeli, więc nie mogliśmy sobie pozwolić na stratę punktów z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Do pierwszej połowy podeszliśmy z dużym zaangażowaniem. Stworzyliśmy wiele akcji oskrzydlających i kilka z nich miało duże szansę na powodzenie. Dopiero w 27 minucie bramkę z głowy strzelił Dawid Sowa, po wrzuceniu piłki przez Kamila Macha z rzutu rożnego. Swoje okazje mięli jeszcze nasi napastnicy, lecz ich strzały trafiały w bramkarza gospodarzy. Druga połowa wyglądała dużo gorzej w naszym wykonaniu. Częste błędy dawały możliwość do kontrataków Brzegu, co często zmuszało nas do nieprzepisowego powstrzymywania rywali. Mimo kilku naszych dogodnych sytuacji do podwyższenia, wynik się nie zmienił. W końcówce trochę opadliśmy z sił, a gospodarze coraz częściej atakowali. Po jednym z rzutów rożnych niepilnowany zawodnik Brzegu pokonał strzałem z główki Adama Wajdę, ustanawiając wynik spotkania na 1:1.