Reklama ukryj/pokaz
KLUB
Aktualnosci
Zawodnicy
Zarzad
Historia klubu
Statystyki
Tabela
Terminarz
Sala trofeów
Stroje
Kontakt

Liga halowa
INFORMACJE

STRONA
Liga typera
Ksiega Gosci
Strony innych Klubów

Filmiki
Gra

Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

SEZONY
Sezon 2005
Sezon 2006
Sezon 2007
Sezon 2008
GALERIA
+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013


Arka Albigowa - Palkovia Palikówka 3:1(1:1)

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Mikołaj Pysz(85' Piotr Lew), Michał Lemańczyk, Kamil Bartman – Jakub Mach, Marek Pysz, Kamil Mach, Mateusz Mścisz – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

Bramki: 85', 89' Mateusz Mścisz, 30' Marek Pysz

Po 3 remisach z rzędu w końcu Arka wywalczyła długo wyczekiwane zwycięstwo i to nie w byle jakim dniu, bowiem rozgrywaliśmy X kolejkę 10 października 2010 roku. Od początku meczu nasza drużyna częściej utrzymywała się przy piłce, co poskutkowało bardzo dobrymi okazjami do wyjścia na prowadzenie, jednak nasi napastnicy nie umieli umieścić piłki w bramce rywali. Zgodnie z piłkarskim przysłowiem „niewykorzystane sytuację się mszczą” to goście otworzyli wynik tego spotkania. Lewoskrzydłowy Palkovia „przeczytał” podanie Marka Pysza pod naszym polem karnym i mocnym strzałem ze „szpica” umieścił piłkę w siatce. Radość przyjezdnych nie trwała długo, bo 5 minut później sędzia główny tego spotkania wskazał na 11 metr przed ich bramką, po bardzo bezmyślnym faulu jednego z obrońców gości, który podstawił nogę podbiegającemu do bramkarza Dawidowi Sowie. Egzekutorem był Marek Pysz, który stanął na wysokości zadania i zrehabilitował się za straconą bramkę. W drugiej części gry goście próbowali nas zaskoczyć długimi podaniami do swoich napastników, lecz to im się nie powiodło na dodatek jeden z zawodników Palkovii za dyskusje z sędzią dostał żółtą kartkę, a następnie został wyrzucony z boiska. Długo nie umieliśmy wykorzystać tej przewagi. Dopiero w 85 minucie spotkania dośrodkowanie w lewej strony boiska szczęśliwie zamknął Mateusz Mścisz, wyprowadzając nas na prowadzenie. Jako radość z tej bramki wszyscy zawodnicy Arki zrobili „kołyskę” do kamery, ponieważ w środę Mateusz został ojcem. Zaledwie kilka minut później „tatuś” ustalił wynik spotkania, wykańczając podanie Dawida Sowy.

Pozostałe wyniki X kolejki:
Plantator Nienadówka - Polonia Hyżne 5-0
KS Stobierna - Czarni Kraczkowa 1-0
Tatyna Dylągówka - Grom Handzlówka 1-2
Astra Medynia Głogowska - Brzeg Białobrzegi 8-0
Leśna Wólka Podleśna - Dąb Kosina 2-0
Błękit Żołynia - Start Brzóza Stadnicka 1-3

Dodał: AdminDodano: 11.10.2010


Dąb Kosina - Arka Albigowa 0-0

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Jerzy Słysz(75' Jakub Mach), Michał Lemańczyk, Mikołaj Pysz – Kamil Bartman, Marek Pysz, Kamil Mach, Dawid Bartman(45' Mateusz Mścisz) – Dawid Sowa(65' Dariusz Bojda), Arkadiusz Kuźniar.

Mimo pochmurnego nieba przez cały tydzień, w niedzielę grzało słońce. Wszyscy spodziewali się wyschniętego boiska, lecz trener przestrzegł, że na stadionie w Kosinie może być błoto. Rzeczywiście, murawa była bardzo grząska, a buty zapadały się do połowy. Rozpoczęliśmy ustawieniem 4-3-3, wiedząc, że przez środek nie będzie można wyprowadzić żadnej akcji. Pierwszych minutach gospodarze chcieli nas zaskoczyć i ruszyli do oblężenia naszej bramki. Po kilku groźnych wrzutkach z rzutów wolnych, gra się wyrównała. Najlepszą sytuację w pierwszej połowie miał Arkadiusz Kuźniar, który po prostopadłym podaniu zwiódł obrońcę, ale będąc sam na sam z bramkarzem nie pokonał go. W drugich 45-ciu minutach meczu zdecydowanie przejęliśmy inicjatywę. Wyśmienitą okazję miał Kamil Bartman i Michał Ulman. Spotkanie to charakteryzowało się bardzo dużą ilością fauli. Sędzia konsekwentnie wstrzymywał się od pokazania żółtej kartki, dopiero w doliczonym czasie gry zawodnik gospodarzy za zatrzymanie rękami naszego zawodnika w biegu obejrzał żółty kartonik. Duża ilość zmian w obu ekipach spowodowana była dużym zmęczeniem po grze w błotnistych warunkach.

Pozostałe wyniki:
Błękit Żołynia -Plantator Nienadówka 2-0
Start Brzóza Stadnicka - Leśna Wólka Podleśna
Palkovia Palikówka - Astra Medynia Głogowska 0-1
Brzeg Białobrzegi - Tatyna Dylągówka
Grom Handzlówka - KS Stobierna 0-1
Czarni Kraczkowa - Polonia Hyżne 3-1

Dodał: AdminDodano: 03.10.2010


Arka Albigowa - Start Brzóza Stadnicka 0:0

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz(85' Zbigniew Szepieniec), Michał Ulman, Michał Lemańczyk, Kamil Bartman – Jakub Mach(46' Dawid Bartman), Kamil Mach, Marek Pysz, Dariusz Bojda – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

Przed tym meczem największym naszym atutem był Michał Lemańczyk, który w poprzednim sezonie trenował Start Brzózę Stadnicką. Od samego początku mecz był wyrównany. Gra z obu stron opierała się w dużej mierze na dalekich wykopach z obrony. Oba zespoły zagrały bardzo dobrze w defensywie. W drugiej połowie goście rzadziej atakowali naszą bramkę. W końcówce meczu zdecydowanie przejęliśmy inicjatywę na boisku. Blisko strzelenia gola na wagę trzech punktów był Zbigniew Szepieniec, lecz jego strzał zmierzający do bramki zablokował obrońca Startu. Niewiele brakło również Dawidowi Sowie, który wyskoczył wyżej niż bramkarz, ale strzał z główki zmierzający do siatki wybił obrońca rywali. Nie powiodła się również próba skierowania piłki do siatki ręką (niczym Maradona) przez Dawida Bartman, za którą otrzymał żółtą kartkę.

Pozostałe wyniki:
Plantator Nienadówka - Czarni Kraczkowa 1-0
Polonia Hyżne - Grom Handzlówka 0-1
KS Stobierna - Brzeg Białobrzegi 6-1
Tatyna Dylągówka - Palkovia Palikówka 4-2
Astra Medynia Głogowska - Dąb Kosina 4-2
Leśna Wólka Podleśna - Błękit Żołynia 2-1

Dodał: AdminDodano: 26.09.2010


Arka Albigowa - Pogórze Husów 13:2 (towarzyski)

Skład:Jacek Początek – Piotr Lew, Mikołaj Pysz, Michał Lemańczyk, Kamil Bartman(Zbigniew Szepieniec) – Jakub Mach(Mateusz Mścisz), Marek Pysz(Jakub Baran), Kamil Mach(Dawid Bartman), Dariusz Bojda – Dawid Sowa, Jakub Początek.
Bramki:Jakub Początek x4, Dawid Sowa x4, Zbigniew Szepieniec x2, Dariusz Bojda, Mateusz Mścisz, Jakub Baran

22 września 2010 roku rozegraliśmy mecz towarzyski z Pogórzem Husów. Drużyna ta gra obecnie w B-klasie i zajmuje tam 4 pozycję. Jednak na sparingu widać było w ich drużynie brak kilku podstawowych graczy, a w szczególności bramkarza, co przełożyło się na wynik tego spotkania. W pierwszej połowie zagraliśmy ustawieniem zbliżonym do tego, którym gramy w lidze, natomiast w drugiej połowi trener uczynił znaczne roszady w składzie. Z bardzo dobrej strony pokazał się Jakub Początek, który zaliczył 4 bramki i asystę.

Dodał: AdminDodano: 22.09.2010


Błękit Żołynia - Arka Albigowa 1:1 (0:0)

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz, Michał Ulman, Michał Lemańczyk, Kamil Bartman – Jakub Mach(80' Piotr Lew), Dariusz Bojda(60' Dawid Bartman), Marek Pysz, Mateusz Mścisz – Dawid Sowa(83' Jakub Baran), Arkadiusz Kuźniar.

Bramka: 63' Dawid Bartman

Żołynia nie najlepiej rozpoczęła ten sezon. Przed meczem z Arką zajmowała przedostatnią pozycję w tabeli. Trener trafnie przewidując, że Błękit będzie chciał za wszelką cenę wygrać ustawił drużynę tak, by broniła się na własnej połowie, a po przechwycie piłki atakowała szybkimi kontrami. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się bezbramkowym remisem. Chociaż z naszej strony było kilka bardzo dobrych okazji do objęcia prowadzenia. Niestety w 50 minucie w pobliżu pola karnego Mikołaj Pysz sfaulował napastnika gospodarzy, za co otrzymał żółtą kartkę. Z tego stałego fragmentu gry po zagraniu do nadbiegającego gracza na bliższy słupek Żołynia strzeliła bramkę. Kilka minut później za Darka Bojdę na murawę wszedł Dawid Bartman, który w 63 minucie wyrównał wynik strzałem z lewej nogi po podaniu Marka Pysza. Obie drużyny próbowały rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bardzo słabe zawody rozegrali sędziowie, którzy często się mylili i nie byli do końca pewni swoich decyzji.

Pozostałe wyniki:
Leśna Wólka Podleśna - Plantator Nienadówka 2-3
Start Brzóza Stadnicka - Astra Medynia Głogowska 2-1
Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 3-2
Palkovia Palikówka - KS Stobierna 1-3
Brzeg Białobrzegi - Polonia Hyżne 2-1
Grom Handzlówka - Czarni Kraczkowa 6-1

Dodał: AdminDodano: 19.09.2010


Astra Medynia Głogowska - Arka Albigowa 1:0 (0:0)

Skład: Adam Wajda - Kamil Bartman, Mikołaj Pysz(83' Zbigniew Szepieniec), Michał Lemańczyk, Mateusz Mścisz - Jakub Mach(80' Piotr Lew), Marek Pysz, Kamil Mach, Dariusz Bojda(55' Wojciech Kluz) - Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

Mecz przeciwko Astrze mieliśmy grać 1 września, ale został przełożony na 15 września z powodu złego stanu boiska. Niestety stan murawy pozostał opłakany. Sędzia jednakże zezwolił na grę w warunkach bagiennych.  Było wiadomo, że kibice nie zobaczą piłkarskiego widowiska, tylko mecz walki, tak też wyglądała gra z obu stron. W pierwszej połowie dobrą okazję do zagrożenia bramce gospodarzy miał Kamil Mach, jednak nie trafił czysto w piłkę. Na początku drugiej połowy po stracie w środku pola, Astra wyszła z kontratakiem i wyszła na prowadzenie za sprawą jednego z napastników. Kolejną groźną sytuacją był strzał z rzutu wolnego, po którym Adam Wajda z trudem wybił piłkę na rzut rożny. Ładną akcję stworzyli Marek Pysz i Dawid Sowa, lecz za późno zapadła decyzja o strzale. Mimo naszych wielokrotnych prób nie udało się zmienić rezultatu spotkania.

Pozostałe wyniki:
Plantator Nienadówka - Brzeg Białobrzegi 2-4
Grom Handzlówka - Palkovia Palikówka 4-1
Czarni Kraczkowa - Dąb Kosina 1-1
Polonia Hyżne - Start Brzóza Stad. 2-8
KS Stobierna - Błękit Żołynia 3-0
Tatyna Dylągówka - Leśna Wólka Podleś. 5-3

Dodał: AdminDodano: 15.09.2010


Arka Albigowa - Leśna Wólka Podleśna 3:1 (2:1)

Skład: Adam Wajda - Kamil Bartman (55' Arkadiusz Kuźniar), Jerzy Słysz, Michał Ulman, Mikołaj Pysz - Jakub Mach (80' Wojciech Kluz), Kamil Mach, Marek Pysz, Dawid Bartman (75' Dariusz Bojda) - Dawid Sowa, Mateusz Mścisz (85' Piotr Lew)

Bramki: 30' Mikołaj Pysz, 36' Kamil Mach, 85' Dawid Sowa.

    Był to bardzo ważny mecz ze względu na naszą niepewną sytuację w tabeli, gdzie porażka mogłaby nas zepchnąć z 5 na 10 pozycje. Dodatkowo motywował fakt, że gramy z liderem.
    Mecz rozpoczęliśmy dość nerwowo tracąc kilkakrotnie piłkę w środkowej części boiska i tym samym stwarzając okazję do kontry przeciwnikom. Z naszej strony kilka akcji kończyło się na dośrodkowaniach, w których żaden z naszych zawodników nie wykończył akcji. Dopiero w 30 minucie po wrzuceniu piłki z rzutu wolnego przez Jakuba Macha, akcję zamknął Mikołaj Pysz pokonując bramkarza gości. Jednak radość nie trwała długo, ponieważ już w następnej akcji rywale wykorzystali rozluźnienie w naszych szeregach po objęciu prowadzenia i wyrównali stan spotkania. 5 minut później znów wyszliśmy na prowadzenie, po rzucie karnym wywalczonym przez Marka Pysza, a skutecznym egzekutorem był Kamil Mach. W drugiej połowie to gościom bardziej zależało na zdobyciu bramki wyrównującej, więc to oni starali się rozgrywać piłkę. Po jednym z naszych kontrataków Dawid Sowa znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali, lecz golkiper odbił strzał naszego napastnika. Goście momentami bardzo mocno napierali na naszą bramkę, ale nie dali się zbytnio wykazać Adamowi Wajdzie. W 85 minucie spotkania w kolejnej kontrze Kamil Mach zagrał do Dawida Sowy, a ten tym razem pewnym trzałem pokonał bramkarza gości.

Pozostałe wyniki:
Plantator Nienadówka- Grom Handzlówka 3-0
Czarni Kraczkowa - Brzeg Białobrzegi 5-3
Polonia Hyżne - Palkovia Palikówka 3-6
KS Stobierna - Dąb Kosina 3-2
Tatyna Dylągówka - Start Brzóza Stad. 4-6
Astra Medynia Głog. - Błękit Żołynia 1-0

Dodał: AdminDodano: 13.09.2010


Arka Albigowa - Plantator Nienadówka 1:2 (1:1)

Skład:  Adam Wajda - Kamil Bartman(80' Jakub Mach), Jerzy Słysz(70' Mikołaj Pysz), Michał Lemańczyk, Mateusz Mścisz - Michał Ulman, Marek Pysz, Kamil Mach - Dawid Sowa, Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar.

Bramka: 39' Arkadiusz Kuźniar

    Rozegranie tego meczu od początku stało pod znakiem zapytania ze względu na ciągłe opady deszczu. Po przybyciu gości i sędziów i po wspólnej naradzie zapadła decyzja o rozegraniu tego spotkania na bocznej murawie, ponieważ na głównej stały kałuże. Z tego powodu też trener postanowił zagrać ustawieniem 4-3-3. Zgodnie z przewidywaniami przyjezdni mocno zaczęli spotkanie, oddając strzał przy każdej możliwej sytuacji. Już po kilku minutach napastnik gości miał wyśmienitą okazję do zdobycia bramki, dobijając strzał kolegi. Jednak Adam Wajda okazał się lepszy w tym pojedynku. Rywale wykorzystując swoją przewagę w środku pola technicznym strzałem zza 16 metrów pokonali naszego bramkarza. Na odpowiedź musieliśmy czekać do 39 minuty, kiedy to Arkadiusz Kuźniar, po dośrodkowaniu Kamila Macha, głową skierował piłkę do bramki. W drugiej połowie to my staraliśmy się prowadzić grę, co skutkowało kilkoma ładnymi akcjami. Wynik, w połowie drugiej części gry, ustalił zawodnik gości, po niefortunnym wybiciu piłki przez naszego stopera, piłka odbiła się od Marka Pysza i trafiła wprost pod nogi rywala, a ten precyzyjnym strzałem pokonał naszego golkipera. Mimo wielu naszych prób i ogromnego wysiłku nie udało nam się zdobyć wyrównującej bramki.

Pozostałe wyniki V kolejki:
Leśna Wólka Podleśna - Astra Medynia Głog. 1-0
Błękit Żołynia - Tatyna Dylągówka 2-3
Start Brzóza Stadnicka - KS Stobierna 2-4
Dąb Kosina - Polonia Hyżne 2-2
Palkovia Palikówka - Czarni Kraczkowa 1-2
Brzeg Białobrzegi - Grom Handzlówka 1-3

Dodał: AdminDodano: 05.09.2010


Najbliższy mecz

W najbliższą środę 1 września 2010 o 17:30 na stadionie w Pogwizdowie odbędzie mecz ligowy A-klasy:
Astra Medynia Głogowska - Arka Albigowa.
Wyjazd autobusem ze stadionu w Albigowej będzie o 16:30.
Zapraszamy wszystkich kibiców.

Dzisiejszy mecz został odwołany!
Zostanie on rozegrany 15 września 2010 o godzinie 16:30.

Dodał: AdminDodano: 01.09.2010


Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 3:0 (1:0)

Skład: Adam Wajda - Kamil Bartman, Jerzy Słysz(80' Piotr Lew), Michał Lemańczyk, Mateusz Mścisz - Michał Ulman, Marek Pysz, Kamil Mach - Arkadiusz Kuźniar(75' Zbigniew Szepieniec), Dawid Sowa(70' Jakub Mach), Dawid Bartman(55' Wojciech Kluz).

Bramki: 70',87' Mateusz Mścisz, 36' Marek Pysz.

    Mecz ten był doskonałą okazją na rewanż za porażkę poniesioną w Dylągówce w poprzednim sezonie.
    Goście mimo dobrego rozgrywania piłki nie stworzyli sobie żadnej klarownej sytuacji do strzelenia bramki w pierwszej połowie. My z kolei mogliśmy objąć prowadzenie, ale swoich okazji nie wykorzystali trzykrotnie napastnicy. W 36 minucie Kamil Mach markując dośrodkowanie z rzutu wolnego wyłożył piłkę po ziemi przed pole karne do Marka Pysza, który strzałem obok lewego słupka trafił do bramki. W drugiej połowie przyjezdni coraz częściej zagrażali naszej bramce, jednak brakowało im precyzji. Po dokonaniu kilku zmian przez trenera, Mateusz Mścisz został przesunięty na atak, gdyż ostatnimi czasy wykazywał spore walory ofensywne. Potrzebował zaledwie 15 minut by zapisać się na liście strzelców. Górną piłkę przyjął na klatkę i pewnym strzałem z woleja pokonał bramkarza Tatyny. Dla potwierdzenia wyśmienitej dyspozycji strzeleckiej trafił ponownie do siatki. W 87 minucie Jakub Mach dośrodkował z rzutu rożnego z prawej strony, a Mateusz Mścisz strzałem z głowy w długi słupek nie dał szans golkiperowi.
    To już trzeci nasz mecz z kolei kończący się wynikiem 3:0. Dwukrotnie wygrywaliśmy raz przegraliśmy.

Pozostałe wyniki III kolejki:
Astra Medynia Głogowska - Plantator Nienadówka 3-2
Leśna Wólka Podleśna - KS Stobierna 3-1
Błękit Żołynia - Polonia Hyżne 0-1
Start Brzóza Stadnicka - Czarni Kraczkowa 1-1
Dąb Kosina  - Grom Handzlówka 1-1
Palkovia Palikówka - Brzeg Białobrzegi 6-1

Dodał: AdminDodano: 30.08.2010


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »