+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

KS Stobierna - Arka Albigowa 3:0 (2:0)

Skład: Adam Wajda - Wojciech Kluz (Marek Domka), Jerzy Słysz (Piotr Lew), Kamil Bartman, Mateusz Mścisz - Jakub Mach (Jakub Początek), Marek Pysz, Kamil Mach - Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar (Jakub Baran), Dawid Sowa.

Stało się tak jak przewidywali forumowicze. Stobierna bardzo odważnie atakowała naszą bramkę praktycznie od początku spotkania. Do połowy zdołali strzelić nam dwie bramki. Według trenera padły one po dwóch błędach Jerzego Słysza, dlatego postanowił go zmienić z Jakubem Początkiem. W drugiej części spotkania jako ostatni stoper zagrał Kamil Mach. Być może zabrakło Michała Lemańczyka, który ostatnio świetnie sprawdził się na tej pozycji. Niestety gospodarze podwyższyli wynik na 3:0. Arka co raz śmielej atakowała, ale zabrakło skuteczności i odrobiny szczęścia. Chociażby po zamieszaniu w polu karnym Mateusz Mścisz strzałem z 3 metrów trafił w nogę Dawida Sowy który spadał na murawę po pojedynku główkowym.

Arka Albigowa - Polonia Hyżne 3:0(1:0)

Skład: Adam Wajda – Kamil Bartman, Michał Lemańczyk,  Jerzy Słysz(73' Piotr Lew), Mateusz Mścisz – Jakub Mach(80' Jakub Baran), Marek Pysz,  Kamil Mach – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Bartman(65' Jakub Początek).

Bramki: 25' Arkadiusz Kuźniar, 65' Dawid Bartman, 73' Kamil Mach

Pomimo małej ilości zawodników na treningach dziś na zbiórce stawiło się 17 graczy. W tym sezonie nasze szeregi zasilili nowi gracze: Kamil Mach, Marek Domka i Michał Lemańczyk. Jako lewy pomocnik miał zagrać Michał Ulman, ale tuż przed meczem trener zorientował się, że przecież dostał czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu poprzedniego sezonu. Polonia Hyżne jest beniaminkiem w A-klasie i było to widać na boisku. Być może byli nieco przestraszeni w pierwszym meczy wyższej ligi, bo rzadko kiedy udało im się przedostać w nasze pole karne. W pierwszej połowie mieli jeden groźny strzał z dystansu. W 25 minucie po prostopadłym podaniu od Kamil Macha Arkadiusz Kuźniar znalazł się w sytuacji sam na sam i strzałem w krótki słupek dał prowadzenia Arce. Wynik podwyższył w 65 minucie Dawid Bartman wyprowadzając dobrą kontrę i dobijając strzał Kamila Bartmana. Goście wyraźnie podenerwowani popełniali coraz więcej błędów. Ostatecznie wynik ustalił Kamil Mach, który po dalekim podaniu szybciej dobiegł do piłki od bramkarza Polonii, minął go i trafił do pustej bramki.

Dodał: AdminDodano: 16.08.2010

Arka Albigowa - Rzemieślnik Strażów 2-2 (towarzyski)

Skład: Jacek Początek, Wojciech Kluz, Mikołaj Pysz, Jakub Kuźniar, Marek Domka, Piotr Lew, Piotr Kuźniar, Marek Pysz, Kamil Bartman, Jakub Początek, Dawid Sowa, Mariusz Podolec, Michał Ulman

Bramki: Dawid Sowa, Marek Pysz

W pierwszej połowie to goście przejęli inicjatywę i przeważali na boisku. Przy lepszej skuteczności mogło się to skończyć naszą kilkubramkową stratą. Nasza drużyna z kolei odpowiadała niebezpiecznymi kontratakami. Podczas jednego z nich Marek Pysz zagrał prostopadle do wychodzącego Dawida Sowy, który minął wysoko ustawionego bramkarza rywali i trafił do pustej bramki. W drugiej połowie sytuacja na boisku była bardziej wyrównana. Zaczęliśmy nieco lepiej i celniej wykonywać podania, wynikiem czego była większa ilość okazji pod bramką przeciwnika. Niestety po błędzie Piotra Lewa gościom udało się wyrównać. Na prowadzenie wyprowadził nas Marek Pysz po podaniu Dawida Sowy. Wynik na 2:2 ustalili goście strzelając w ostatnich minutach gola z głowy.

Skład:
Andrzej Pusz, Marek Domka, Kamil Bartman, Mikołaj Pysz, Mateusz Kluz, Jakub Kuźniar, Michał Ulman, Marek Pysz, Piotr Kuźniar, Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Bartosz Bartman, Łukasz Nawojski

Jak to bywa w okresie wakacyjnym mieliśmy drobne problemy kadrowe. Nieobecność bramkarzy: Adam Wajda – kontuzja, Jacek Początek – choroba i kilku innych zawodników zabrakło z powodu choroby lub wczasów. Dzięki temu mogli zagrać z nami trzej 15-letni juniorzy. Turniej rozpoczął się minutą ciszy dla uczczenia działacza i prezesa Błękitu Żołynia Tadeusza Tkacza. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym i każdy z nich trwał 30 minut. Tradycyjnie mecz otwarcia zagrali Błękit i Arka. Po rywalizacji, w której zdecydowanie przeważali gospodarze, odnieśliśmy porażkę 1:0. Niespodziewanie Dąb Kosina ograł 0:2 grającą w okręgówce Grodziszczankę Grodzisko Dolne. Po dwóch meczach przerwy zagraliśmy z Grodziszczanką i zasłużenie przegraliśmy 0:2. Swoje debiuty zaliczyli Bartosz Bartman, Łukasz Nawojski i Marek Domka, który przeszedł do nas ze Stali Łańcut. W ostatnim spotkaniu turnieju spotkaliśmy się z Dębem Kosina i zremisowaliśmy 0:0, tym samym nie pozwalając Dębowi zwyciężyć w memoriale. W ostatecznym rozrachunku zajęliśmy 4 miejsce i co bardziej niepokojące nie zdobywając żadnej bramki.

Dodał: AdminDodano: 01.08.2010

Arka Albigowa - Iskra Jawornik Polski 3:4 (towarzyski)

Skład: Jacek Początek, Mariusz Podolec, Michał Ulman, Mateusz Kluz, Piotr Lew, Marek Pysz, Piotr Kuźniar, Kamil Mach, Jakub Początek, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Dawid Bartman, Kamil Bartman, Jakub Kuźniar.

Bramki: Marek Pysz x2, Piotr Kuźniar

Dodał: AdminDodano: 31.07.2010

Arka Albigowa - Herman Hermanowa 3:3

Skład: Adam Wajda(Jacek Początek) - Kamil Bartman, Jakub Kuźniar, Jerzy Słysz, Wojciech Kluz - Jakub Mach, Piotr Kuźniar, Michał Ulman, Kamil Mach - Arkadiusz Kuźniar, Jakub Początek.

Bramki: Kamil Mach, Arkadiusz Kuźniar, Jakub Początek

Dodał: AdminDodano: 27.07.2010

Arka Albigowa - Pogórze Husów 6:0(3:0)

Skład: Adam Wajda(Jacek Początek) - Mateusz Kluz, Michał Ulman, Jakub Kuźniar, Mariusz Podolec - Jakub Mach, Bogdan Rajski, Piotr Kuźniar, Kamil Mach - Dawid Sowa, Jakub Początek.

Bramki: Dawid Sowa, Piotr Kuźniar, Michał Ulman, Jakub Początek, Kamil Mach

Dodał: AdminDodano: 24.07.2010

Arka Albigowa - Błękit Żołynia 7:1 (towarzyski)

Skład: Adam Wajda – Mariusz Podolec, Jerzy Słysz, Jakub Kuźniar, Kamil Bartman – Jakub Mach, Piotr Kuźniar, Kamil Mach – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Bartman , Dawid Sowa
(Zbigniew Szepieniec, Piotr Lew, Mateusz Kluz, Jacek Początek)

Gole: Zbigniew Szepieniec x2, Dawid Bartman x2, Arkadiusz Kuźniar, Kamil Mach, Dawid Sowa.

Mecz rozpoczynający cykl przygotowawczy przed kolejnym sezonem ligowy zagraliśmy na własnym boisku przeciwko Żołyni. Początkowo mieliśmy ogromne trudności z odebraniem piłki rywalowi. Mocny początek Błękitu i dłuższe utrzymywanie się przy piłce dało im w rezultacie prowadzenie 0:1. Jednak po kilku minutach Arka zaczęła odważniej atakować czego efektem były trzy bramki i wiele okazji w pierwszej połowie. Najpierw gola wyrównującego zdobył Dawid Sowa po podaniu od Piotra Kuźniara. Prowadzenie Arce dał Dawid Bartman po asyście Dawida Sowy. Trzecią bramkę zdobył Arkadiusz Kuźniar wykorzystując podanie od Dawida Bartmana. Po przerwie na boisko weszło czterech świeżych graczy, a wśród nich Zbigniew Szepieniec, który zdobył dwie bramki dwukrotnie mijając bramkarza w sytuacji sam na sam. Niezwykłego gola zdobył Kamil Mach - wykonując rzut rożny z prawej strony piłka trafiła do siatki. Ostatnie trafienie w tym spotkaniu to dzieło Dawida Bartmana i asystującego Dawida Sowy.

Dodał: AdminDodano: 15.07.2010

Turniej siatkówki plażowej

4 lipca 2010 r. na stadionie sportowym LKS "Arka" Albigowa odbył się w ramach festynu sportowo-rekreacyjnego turniej siatkówki plażowej dziewcząt. Zawody zorganizowane przez Centrum Kultury Gminy Łańcut z powodu ulewnego deszczu w niedzielę zostały przerwane, a ich dokończenie nastąpiło we wtorek 6 lipca. 6 drużyn dwuosobowych najpierw rozegrało mecze w dwóch grupach, a następnie półfinały oraz finał. Po rozegraniu wszystkich spotkań ostateczna kolejność była następująca:

I miejsce Karolina Czarny i Maria Lonc z Markowej
II miejsce Anna Kluz i Karolina Ochalik z Soniny
III miejsce Katarzyna Cisek i Celina Gierczak z Albigowej (w niedzielę również Lidia Kopala)
IV miejsce Kamila Kołodziej i Paulina Kopeć z Cierpisza
V miejsce Ewelina Michna i Patrycja Broszkiewicz z Soniny oraz Dorota Haładej z Soniny i Kinga Cyran z Wysokiej