Reklama ukryj/pokaz
KLUB
Aktualnosci
Zawodnicy
Zarzad
Historia klubu
Statystyki
Tabela
Terminarz
Sala trofeów
Stroje
Kontakt

Liga halowa
INFORMACJE

STRONA
Liga typera
Ksiega Gosci
Strony innych Klubów

Filmiki
Gra

Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

SEZONY
Sezon 2005
Sezon 2006
Sezon 2007
Sezon 2008
GALERIA
+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013


Nasi rywale w przyszłym sezonie

WYKAZ ZESPOŁÓW
BIORĄCYCH UDZIAŁ W ROZGRYWKACH
2010/2011

 KLASA A 2

 1. Tatyna Dylągówka
 2. Astra Medynia Głogowska
 3. Arka Albigowa
 4. Leśna Wólka Podleśna
 5. Błękit Żołynia
 6. Start Brzóza Stadnicka
 7. Dąb Kosina
 8. Palkovia Palikówka
 9. Brzeg Białobrzegi
 10. Grom Handzlówka
 11. Czarni Karczkowa (b)
 12. Polonia Hyżne (b)
 13. KS Stobierna (b)
 14. Plantator Nienadówka (b)

Dodał: AdminDodano: 06.07.2010


Festyn 2010

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę lipca, jak co roku, Arka Albigowa zorganizowała
na stadionie festyn rekreacyjno-sportowy. Z tej okazji odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Arki Albigowa, w którym wzięły udział takie drużyny jak Pogórze Husów, Czarni Kraczkowa, Błękit Żołynia, Arka Albigowa. Mecze rozgrywane były na zasadzie każdy z każdym i trwały po 30 minut.

W pierwszym spotkaniu zagraliśmy przeciwko naszym ligowym rywalom Błękitowi Żołynia. Dość szybko zdobyliśmy dwie bramki. Arkadiusz Kuźniar przechwycił piłkę w okolicach pola karnego przeciwnika i precyzyjnym strzałem trafił do siatki obok lewego słupka. Kilka minut później z nieba lunął rzęsisty deszcz w towarzystwie kilku błyskawic i grzmotów. Sędzia główny Rafał Greń zdecydował o przerwaniu gry. Rywalizację wznowiliśmy po ok. 20 minutach. Miejscami na murawie stała woda po kostki. Piłka prawie przy każdym podaniu zatrzymywała się w kałużach. Mimo tego po rzucie rożnym wykonywanym przez Jakuba Macha Dawid Sowa wygrał pojedynek główkowy i podwyższył prowadzenie.

W drugim meczu turnieju naprzeciw siebie stanęli zawodnicy Czarnych Kraczkowa
i Pogórza Husów. Mimo kilku sytuacji bramkowych spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Po 10 minutowej przerwie zagraliśmy z naszymi sąsiadami, czyli z Czarnymi Kraczkowa. Mecz ten również zakończył się wynikiem 0:0.

Dużo emocji było w meczu Pogórza Husów z Błękitem Żołynia. Po pierwszej połowie Husów prowadził 2:0, ale po przerwie Żołynia wyrównała, a nawet miała szanse wygrać jeszcze to spotkanie, ale zabrakło nieco skuteczności.

W piątym spotkaniu w tym turnieju Arka przegrała z Pogórzem Husów. Mieliśmy niezliczoną ilość stuprocentowych okazji, lecz żadna nie została wykorzystana, a w drugiej połowie Husów w jednej ze swoich nielicznych akcji zdobył jedyną bramkę w tym meczu, która warta była 3 punkty.

Na zakończenie Czarni pogromili Błękit strzelając im 3 gole, które strzelili Możdżeń K., Welc, Murias.

 

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1

Czarni Kraczkowa

5

3-0

2

Pogórze Husów

5

3-2

3

Arka Albigowa

4

2-1

4

Błękit Żołynia

1

2-5

 

Arka Albigowa           2:0       Błękit Żołynia

Czarni Kraczkowa     0:0       Pogórze Husów

Czarni Kraczkowa    0:0       Arka Albigowa
Pogórze Husów         2:2       Błękit Żołynia
Arka Albigowa           0:1       Pogórze Husów

Czarni Kraczkowa     3:0       Błękit Żołynia

 

Skład Arki:

Adam Wajda, Jacek Początek, Kamil Bartman, Jerzy Słysz, Mateusz Kluz, Jakub Kuźniar, Piotr Kuźniar, Kamil Mach, Jakub Mach, Marek Pysz, Jakub Początek, Dawid Bartman, Zbigniew Szepieniec, Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

Dodał: AdminDodano: 05.07.2010


Turniej w Husowie

Skład: Jacek Początek – Mariusz Podolec, Kamil Bartman, Adam Wajda (Jakub Kuźniar), Mateusz Kluz – Jakub Początek, Piotr Kuźniar, Marek Pysz – Zbigniew Szepieniec, Dawid Sowa, Dawid Bartman.

Pogórze Husów – Arka Albigowa 0:2
Gole:
Dawid Sowa x2

Arka Albigowa – Markovia Markowa 2:3
Gole:
Dawid Bartman
Dawid Sowa

Orzeł Wysoka – Arka Albigowa 0:1
Gol:
Dawid Sowa

W dniu 27 czerwca Arka Albigowa została zaproszona na turniej piłki nożnej do Husowa z okazji jubileuszu 25-lecia Pogórza Husów. W rozgrywkach wzięły udział również Orzeł Wysoka i Markovia Markowa. Uzgodniono, że zagramy systemem „każdy z każdym”, a każdy mecz trwać będzie 30 minut. Pierwszym spotkaniu zagraliśmy przeciwko gospodarzom turnieju. Po wyrównanym pojedynku wygraliśmy 0:2, a bramki dla Arki dwukrotnie zdobywał Dawid Sowa. Na szczególną uwagę zasługuje jego pierwszy gol, z rzutu wolnego z 17 metrów po piekielnie mocnym strzale piłka trafiła w samo okienko. Drugi mecz, Markovia Markowa – Orzeł Wysoka, zakończył się remisem. Kolejnym naszym rywalem była Markowa. Zaczęliśmy dobrze bo pierwsi zdobyliśmy bramkę. Niestety po zmianie połów w krótkim odstępie czasu daliśmy sobie strzelić trzy gole. W końcówce na 3:2 strzelił jeszcze Dawid Sowa. W ostatnim meczu turnieju zagraliśmy z Orłem Wysoka. Po golu najlepszego dziś strzelca, czyli Dawida Sowy wygraliśmy 0:1. W ostatecznym rozrachunku zajęliśmy drugie miejsce zaraz po Markowej i przed Wysoką i przed Husowem. Wręczenia nagród i pucharów dokonał gość honorowy imprezy, prezes PZPN, Grzegorz Lato.

Dodał: AdminDodano: 02.07.2010


Ranking najlepszych strzelców!

HTML clipboard

KRÓL STRZELCÓW

A-klasa gr. Rzeszów II – Łańcut

Sezon 2009/2010

 

 

Zawodnik

Gole

Klub

1

Arkadiusz Kuźniar

17

Arka Albigowa

 

Mateusz Dec

17

LKS Łąka

3

Tomasz Lech

15

LKS Łąka

4

Krystian Lech

14

Palkovia Palikówka

 

P. Jastrząb

14

Leśna Wólka Podleśna

6

Dawid Sowa

13

Arka Albigowa

 

P. Prajs

13

Start Brzóza Stadnicka

 

Urban

13

Leśna Wólka Podleśna

9

Bułaś

12

Astra Medynia Głogowska

 

M. Pietraszek

12

Palkovia Palikówka

11

Miś

11

Wola Dalsza

 

Pazdro

11

Błękit Żołynia

13

Bar

10

Dąb Kosina

 

Ł. Mroszczyk

10

Brzeg Białobrzegi

 

Młynarczyk

10

LKS Łąka

 

 

 

47

Marek Pysz

4

Arka Albigowa

61

Michał Ulman

3

Arka Albigowa

 

Dawid Bartman

3

Arka Albigowa

108

Grzegorz Lekki

1

Arka Albigowa

 

Piotr Lew

1

Arka Albigowa

 

Tomasz Trojnar

1

Arka Albigowa

 

Jerzy Słysz

1

Arka Albigowa

 

Jakub Mach

1

Arka Albigowa

 

 

Uwaga: Powyższe zestawienie opiera się na danych z gazet oraz ze stron internetowych klubów sportowych grających w tej lidze stąd też pewne dane mogły zostać nieuwzględnione.

Dodał: AdminDodano: 22.06.2010


Arka Albigowa - Astra Medynia Głogowska 1:4 (1:2)

Skład: Adam Wajda – Kamil Bartman, Michał Ulman, Piotr Masełek, Mateusz Mścisz – Jakub Mach, Marek Pysz, Dawid Bartman – Dawid Sowa, Zbigniew Szepieniec, Arkadiusz Kuźniar.

Gol: Dawid Sowa

    W ostatnim meczu sezonu 2009/2010 zagraliśmy przeciwko Astrze Medynia Głogowska. Stawką tego spotkania było utrzymanie się na piątym miejscu w tabeli.Z konieczności na pozycji ostatniego stopera zagrał wszechstronnie uzdolniony Michał Ulman. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego wręczone zostały dwie nagrody dla zawodników Arki. Pierwsza dla Adama Wajdy, który według plebiscytu kibiców został okrzyknięty najlepszym graczem Arki w tym sezonie. Drugą statuetkę otrzymał Marek Pysz za zebranie największej liczby punktów za aktywność na boisku (po każdym meczu ligowym trener i obserwator wystawiali każdemu noty).
Goście szybko zdobyli prowadzenie po niefortunnej interwencji Mateusza Mścisza, który trafił w napastnika Astry, a piłka mijając gąszcz nóg wtoczyła się za linię bramkową. W odpowiedzi po dokładnym podaniu z prawej strony od Dawida Bartmana strzałem z pierwszej piłki Dawid Sowa pokonał bramkarza rywali. Niestety parę minut później znów po zamieszaniu w naszej „szesnastce” napastnik gości zdołał się odwrócić z piłką i szczęśliwym strzałem trafił do naszej siatki. Po zmianie połów z upływem czasu co raz bardziej dążyliśmy do wyrównania wyniku angażując większą liczbę zawodników w grę ofensywną osłabiając jednocześnie obronę. Przy jednym z dobrze zapowiadającym się kontrataku Astry Michał Ulman nieprzepisowo zatrzymał rywala wychodzącego sam na sam z bramkarzem za co ujrzał czerwoną kartkę i zmuszony był do opuszczenia murawy. Grając w dziesięciu nie mając nic do stracenia nie zaprzestawaliśmy ataków, co przypłaciliśmy utratą kolejnych dwóch bramek.
Mimo przegranej zajęliśmy piąte miejsce w tabeli dzięki remisom Żołyni i Wólki Podleśniej.
Najlepszym strzelcem klasy A grupy Rzeszów II (czyli naszej) w sezonie 2009/2010 został Arkadiusz Kuźniar z dorobkiem 17-stu bramek ex equo z Mateuszem Decem z Łąki

Dodał: AdminDodano: 21.06.2010


Palkovia Palikówka - Arka Albigowa 2:0(2:0)

Skład: Adam Wajda – Wojciech Kluz, Jerzy Słysz, Piotr Masełek(Jakub Początek), Kamil Bartman – Jakub Baran(Mateusz Kluz), Michał Ulman(Jacek Początek), Dawid Bartman – Dawid Sowa, Piotr Kuźniar, Arkadiusz Kuźniar

Nadszedł czas na rozegranie przedostatniego meczu w tym sezonie. Trwa jeszcze walka o zarówno o utrzymanie, jak i awans. Naszej drużynie jednak ani jedno, ani drugie nie grozi. Spotkanie to z naszej strony wyglądało wyjątkowo ospale, co powodowało, że nie mogliśmy stworzyć sobie dogodnych okazji do strzelenia bramki. Gospodarze natomiast byli bardziej aktywniejsi, co niekiedy zmuszało naszych obrońców do nieprzepisowego powstrzymania swojego rywala. To też było przyczyną stracenia dwóch bramek w tym spotkaniu. Za pierwszym razem, po dograniu piłki z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska niepilnowany zawodnik gospodarzy skierował ją do bramki. Drugim razem po zablokowanym strzale z tego samego stałego fragmentu gry ze środka boiska, piłka wysokim lobem przedostała się w nasze pole karne gdzie naszego bramkarza ubiegł ten sam zawodnik gospodarzy i głową strącił piłkę do bramki. Mimo dużej motywacji podczas przerwy i zaangażowania naszych zawodników, nie udało nam się strzelić chociaż kontaktowej bramki. 

Dodał: AdminDodano: 14.06.2010


Arka Albigowa - Wola Dalsza 3:1 (3:0)

Skład: Adam Wajda - Kamil Bartman, Jerzy Słysz, Piotr Masełek (Jakub Mach), Mateusz Mścisz (Jakub Baran) - Michał Ulman (Mateusz Kluz), Marek Pysz, Dawid Bartman - Arkadiusz Kuźniar, Piotr Kuźniar, Dawid Sowa.

Bramki: Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa

    9 czerwca 2010 rozegraliśmy zaległe spotkanie z LKS Wolą Dalszą, przełożone z powoduj ciągłych opadów deszczu i w związku z tym złego stanu boiska. Wiedzieliśmy, że mecz z niżej usytuowaną drużyną wcale nie będzie łatwy, ponieważ klub z Woli Dalszej znajduje się blisko pozycji spadkowej i za wszelką cenę będzie chciał wygrać. Już od początku tego spotkania przeważaliśmy na boisku, czego dowodem może być strzelona w 15 minucie przez Dawida Bartmana bramka po podaniu Marka Pysza. Goście z kolei odpowiadali kontratakami, których szybkością popisywał się jeden z napastników gości. Kolejną bramkę zdobył z karnego Arkadiusz Kuźniar po zagraniu ręką przez jednego z obrońców. Był to 200-setny gol zdobyty przez naszych seniorów od początku ich istnienia w rozgrywkach ligowych. Ostatnią dla Arki w tym spotkaniu bramkę strzelił Dawid Sowa po prostopadłym zagraniu Piotra Masełka. Nasi piłkarze do drugiej połowy przystąpili bardziej rozluźnieni, wiedząc że mają 3 bramki przewagi. Efektem tego była zdobyta przez gości bramka. Rozochoceni przyjezdni coraz częściej oblegali naszą bramkę, lecz bez większego skutku.

Dodał: AdminDodano: 09.06.2010


Arka Albigowa - Pogórze Bachórz 7:2 (3:0)

Skład: Adam Wajda – Kamil Bartman, Jerzy Słysz, Piotr Masełek (Zbigniew Szepieniec), Mateusz Mścisz – Michał Ulman (Mateusz Kluz), Marek Pysz, Dawid Bartman – Dawid Sowa, Piotr Kuźniar (Jakub Mach), Dawid Bartman.

Bramki: Arkadiusz Kuźniar 3, Dawid Sowa 2, Marek Pysz, Jakub Mach.

            Nasz rywal, Pogórze Bachórz, mimo iż plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli to na początku rundy miał bardzo dobrą passę wygranych spotkań i to z czołowymi drużynami. Po serii ulewnych deszczy nastał czas słonecznej i upalnej pogody. Mecz od początku mógł się podobać kibicom, bo już w 2 minucie strzałem obok lewego słupka wynik otworzył Marek Pysz.. 7 minut później po składnej akcji z prawej strony dośrodkował Dawid Bartman, a podanie skutecznie wykorzystał Arkadiusz Kuźniar. W 20 minucie po zagraniu ręką z w polu karnym naszych rywali, sędzia wskazał na „wapno”. Jedenastkę na kolejną bramkę zamienił Arkadiusz Kuźniar. Na początku drugiej połowy, chyba przez rozluźnienie spowodowane wynikiem, daliśmy sobie strzelić bramkę po zaniedbaniach w kryciu w obronie. Odpowiedź była błyskawiczna. Dawid Sowa po próbie lobowania bramkarza skorzystał z drugiej szansy i dobił piłę strzałem z lewej nogi. Kilka minut później ten sam zawodnik po dośrodkowaniu z prawej strony przyjął piłkę w polu karnym i pokonał bramkarza gości. Dobrą zmianę dał Jakub Mach strzelając gola na 6:1. Wynik podwyższył Arkadiusz Kuźniar strzelając swoją 3 bramkę w tym spotkaniu. Zazdroszcząc kolegom z ataku tylu strzelonych bramek Mateusz Mścisz postanowił również zaliczyć trafienie i pięknym lobem przerzucił piłkę nad bramkarzem. Szkoda tylko, że trafił do swojej bramki pokonując Adama Wajdę :). Największym zagrożeniem dla Arki był szybki napastnik Pogórza Bachórz, który zdobył pierwszego gola dla swojej drużyny, i który miał co najmniej 3 stuprocentowe okazje do strzelenia bramki. Na szczęści na posterunku był świetnie dysponowany Adam Wajda. 

Dodał: AdminDodano: 06.06.2010


Mecze znowu odwołane!

Po raz kolejny z powodu nadmiernych opadów deszczu mecze zostały przeniesione na inny termin.

Mecz Arka Albigowa - Wola Dalsza odbędzie się zatem w środę 9 czerwca 2010 o godz. 18.00 na stadionie w Albigowej.

Dodał: AdminDodano: 02.06.2010


Start Brzóza Stadnicka - Arka Albigowa 2:3 (0:1)

Skład: Adam Wajda – Wojciech Kluz, Wiesław Cisek, Piotr Masełek, Kamil Bartman – Michał Ulman, Marek Pysz, Piotr Kuźniar (Zbigniew Szepieniec), Dawid Bartman – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

Bramki: 40' Arkadiusz Kuźniar, 78' Michał Ulman, 80' Dawid Sowa.

    Z powodu kontuzji Jerzego Słysza na środku obrony zagrał Wiesław Cisek. Na nowej dla siebie pozycji, czyli jako wysunięty środkowy obrońca, zagrał dziś Piotr Masełek. Przed rozpoczęciem gry speaker wyczytując składy obu drużyn przywitał nas jako Arka Gdynia. Gospodarze początkowo zdecydowanie przeważali na placu gry. Mieliśmy kłopoty z przedostaniem się pod ich pole karne. Brzóza Stadnicka stwarzała nam największe zagrożenie przy stałych fragmentach gry. Bardzo dobre dośrodkowania i strzały wykonywał ich kapitan. W 40 minucie po szybkim kontrataku wyprowadzonym przez Marka Pysza piłkę w siatce umieścił Arkadiusz Kuźniar. Na początku drugiej połowy po jednym z rzutów rożnych gospodarze wyrównali wynik zdobywając bramkę ładnym strzałem z głowy. W 77 minucie arbiter główny nie odgwizdał ewidentnego faulu na Marku Pyszu, po którym Start zdobył gola na 2:1. Nie daliśmy się pocieszyć graczom i kibicom z Brzózy, bo zaraz po wznowieniu gry ze środka wyprowadziliśmy akcję prawą stroną boiska, skąd Dawid Bartman wrzucił na dalszy słupek do Michała Ulmana, który z bardzo ostrego kąta trafił piłkę głową do bramki. 120 sekund później Arkadiusz Kuźniar dalekim przerzutem uruchomił Dawida Sowę, który wykorzystując błąd obrońcy doszedł do sytuacji sam na sam z golkiperem i strzałem w krótki słupek ustalił ostateczny wynik spotkania, czyli 2:3 dla Arki Albigowa.
W końcu została przełamana zła passa niewygranego spotkania ciągnąca się od siedmiu kolejek, czyli 58 dni bez ligowego zwycięstwa.Dodał: AdminDodano: 02.06.2010


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »