Reklama ukryj/pokaz
KLUB
Aktualnosci
Zawodnicy
Zarzad
Historia klubu
Statystyki
Tabela
Terminarz
Sala trofeów
Stroje
Kontakt

Liga halowa
INFORMACJE

STRONA
Liga typera
Ksiega Gosci
Strony innych Klubów

Filmiki
Gra

Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

SEZONY
Sezon 2005
Sezon 2006
Sezon 2007
Sezon 2008
GALERIA
+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013


Tatyna Dylągówka - Arka Albigowa 2:1 (0:0)

Skład: Adam Wajda – Wojciech Kluz (70' Piotr Masełek), Jerzy Słysz, Mateusz Mścisz, Kamil Bartman – Michał Ulman, Marek Pysz, Piotr Kuźniar (60' Jakub Mach), Dawid Bartman – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

Gol: 76' Arkadiusz Kuźniar

    We czwartek 27 maja rozegraliśmy zaległy wyjazdowy mecz ligowy z Tatyną Dylągówka. Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie, czyli 16 maja spotkanie zostało przełożone z powodu obfitych deszczów i złego stanu murawy. Boisko w Dylągówce należy do jednych z najmniejszych w naszej lidze stąd trener zdecydował, że zagramy ustawieniem 4-4-2. Zwrócił również uwagę na możliwość dalekich rzutów z autu w pole karne. Po długiej nieobecności do gry powrócił niezwykle cenny zawodnik, Wojciech Kluz. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, chociaż oba zespoły miały kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki. Arka zdobyła nawet bramkę po szybkim wznowieniu gry z rzutu wolnego, ale arbiter główny nie uznał trafienia twierdząc, że piłka została ustawiona w złym miejscu. Najbliżej strzelenia gola był Michał Ulman, ale po jego strzale piłka trafiła w słupek. W drugiej części spotkania gra obu drużyn wyglądała podobnie, aż do 76 minuty. Dawid Sowa podał do Arka Kuźniara, który w polu karnym zwiódł obrońcę gospodarzy i trafił do siatki. Chwilę później nasi rywale wpuścili na boisko zawodnika wyspecjalizowanego w rzucaniu autów. Okazało to się świetnym zagraniem taktycznym ze strony trenera Tatyny, bo po jednym z takich autów gola głową zdobył ich pomocnik. Dwie minuty później również po rzucie z autu piłka została strącona głową przed bramkę, gdzie znalazł się napastnik rywali, który wykorzystał zamieszanie i trafił do bramki Arki. Pod koniec meczu żółtą kartkę dostał Dawid Sowa za rzekomą próbę wymuszenia rzutu karnego.

Dodał: AdminDodano: 28.05.2010


KOLEJKA ODWOŁANA!

Decyzją PZPN wszystkie mecze podokręgu rzeszowskiego drużyn młodzieżowych i seniorskich w dniach 22-23 maja
 zostały odwołane.

Termin rozegrania tej kolejki zostnie podany przez PZPN w najbliższym czasie

Dodał: AdminDodano: 22.05.2010


Arka Albigowa - Sawa Sonina 0:1(0:0)

Skład: Adam Wajda – Mateusz Mścisz, Paweł Czupryniak, Michał Ulman – Piotr Masełek, Marek Pysz, Kamil Bartman, Piotr Lew – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Bartman, Dawid Sowa.
Rezerwowi: Andrzej Pusz, Jacek Początek, Jakub Baran, Mateusz Kluz, Piotr Kuźniar, Jakub Początek, Jakub Kuźniar

W dniu 21 maja 2010 roku z powodu odwołania kolejki (ciągłych opadów deszczu) trener zorganizował nam sparing. Naszym rywalem była zaprzyjaźniona drużyna Sawy Soniny, grająca w lidze okręgowej. Oby dwa zespoły miały w swoich szeregach braki podstawowych zawodników lecz, ani to, ani stawka tego spotkania nie pomniejszyły zaangażowania graczy obu ekip. Od początku spotkania nasi rywale kontrolowali przebieg gry, jednak nie potrafili stworzyć 100%-owej sytuacji do strzelenia bramki. Nasza drużyna z kolei odpowiadała kontratakami, które również nie zmieniły wyniku. W drugiej połowie naszej bramki bronił Jacek Początek. Przyjezdni w jednej z akcji bardzo mocnym strzałem zza pola karnego pokonali naszego bramkarza, zdobywając jak się później okazało jedynego gola w tym meczu. Bliski wyrównania był Arkadiusz Kuźniar, lecz po jego strzale z głowy piłka trafiła w bramkarza, następnie odbiła się od słupka i goście opanowali sytuację pod swoim polem karnym.

Dodał: AdminDodano: 22.05.2010


Mecz w Dylągówce nie odbył się ...

     ... z powodu złego stanu murawy. Gospodarze wyszli z propozycją by przełożyć mecz na inny termin. Trener Arki i sędziowie zgodzili się, a zaległości zostaną odrobione we czwartek 27 maja 2010 o godz. 18.00 na stadionie w Dylągówce.

Dodał: AdminDodano: 16.05.2010


Arka Albigowa - Leśna Wólka Podleśna 1:1 (1:1)

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Jerzy Słysz, Mateusz Mścisz – Piotr Lew (75' Jakub Początek), Jakub Mach (70' Mateusz Kluz), Marek Pysz, Kamil Bartman – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Bartman.

Gol: 8' Dawid Sowa

    W rundzie jesiennej na prośbę Leśnej Wólki Podleśnej mecz odbył się w Albigowej zamiast w Wólce Podleśnej. Na wiosnę mieliśmy zagrać na wyjeździe, ale okazało się, że przepisowo powinniśmy grać według terminarza, czyli w Albigowej. Tak też się stało, ale myślę, że nasi rywale nie narzekali, bo płyta boiska była wzorowo przygotowana. Przed spotkaniem deszcz zrosił murawę, co dało większy komfort gry. Naszą niemoc strzelecką przełamał wreszcie Dawid Sowa pokonując bramkarza rywali w 8 minucie. Ostatnią bramkę zdobyliśmy w meczu z Dębem Kosina, w kolejnych trzech spotkaniach nie strzeliliśmy gola, co dało łącznie 353 minuty gry bez trafienia. Niestety nie pocieszyliśmy się długo prowadzeniem. W 30 minucie po błędzie Marka Pysza w środku pola goście przeprowadzili skuteczny kontratak i wyrównali rezultat. W pierwszej części spotkania Leśna zdecydowanie prowadziła grę i stworzyła więcej dogodnych okazji. Po kilkunastu minutach gry po przerwie goście zdecydowali się na zmiany w środku pomocy. Zeszli dwaj zawodnicy, którzy byli głównymi motorami napędowymi Wólki Podleśnej. Z biegiem czasu stwarzaliśmy coraz to lepsze akcje, ale znów brakowało zimnej krwi przy ich wykończeniu.

Pozostałe wyniki XX kolejki:
LKS Trzebownisko – Brzeg Białobrzegi 3-1
Dąb Kosina – Grom Handzlówka -3-3
LKS Łąka – Błękit Żołynia 2-1
Astra Medynia Głog. – Tatyna Dylągówka 2-0
Palkovia Palikówka – Pogórze Bachórz 3-0
Wola Dalsza – Start Brzóza Stadnicka 6-6

Dodał: AdminDodano: 10.05.2010


Błęki Żołynia - Arka Albigowa 4:0 (0:0)

Skład: Andrzej Pusz – Michał Ulman, Jerzy Słysz, Piotr Lew (Jakub Początek), Mateusz Mścisz – Jakub Mach (Paweł Czupryniak), Marek Pysz, Kamil Bartman – Dariusz Bojda (Mateusz Kluz), Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

    Z powodu kilku kontuzji i majowego weekendu mieliśmy dosyć mocno okrojony skład. Z powodu braku jednego z sędziów bocznych na linii z chorągiewką staną przedstawiciel gospodarzy po uzgodnieniu kapitanów obu drużyn. Między słupkami kontuzjowanego Adama Wajdę zastąpił Andrzej Pusz. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, co było adekwatne do gry obu zespołów, ponieważ z obu stron zabrakło wypracowanych okazji do zdobycia bramki. Bliżej wyjścia na prowadzenie byli gospodarze. Piłka już nawet wpadła do naszej bramki, ale wcześniej sędzia odgwizdał faul na naszym zawodniku podczas wyskoku do główki. W drugiej części rywalizacji Błękit nie dał nam szans. Worek z bramkami otworzył ich ostatni stoper zdobywając gola strzałem z rzutu wolnego z połowy boiska. Do główki nie doskoczyli nasi cofający się obrońcy, piłka odbiła się niefortunnie od murawy i przelobowała naszego bramkarza. Druga bramka podła po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony i strzale z głowy najniższego z graczy Błękitu. Błąd w kryciu popełnił tutaj nasz obrońca. W międzyczasie zaczął padać dość obficie deszcz. Kolejny gol dla naszych rywali padł znów z rzutu wolnego. Mocny strzał trafił w dziurę w naszym murze, co zmyliło bramkarza, a futbolówka znalazła się po raz trzeci w siatce. Swoje debiuty w barwach Arki zaliczyli bracia bliźniacy Jacek i Jakub Początek. Pierwszy z nich na bramce, zaś drugi na prawej pomocy. Ostatnia bramka padła po rzucie karnym, który arbiter odgwizdał po faulu interweniującego Jacka Początka w polu karnym. Honorowego gola dla Arki mógł zdobyć Mateusz Mścisz, ale po uderzeniu zza pola karnego piłka odbiła się od słupka.

Pozostałe wyniki XIX kolejki:
Start Brzóza Stadnicka – LKS Trzebownisko
Pogórze Bachórz – Wola Dalsza 2-0
Tatyna Dylągówka – Palkovia Palikówka
Leśna Wólka Podleśna – Astra Medynia Głogowska 1-0
Grom Handzlówka – LKS Łąka 6-1
Brzeg Białobrzegi – Dąb Kosina 2-2

Dodał: AdminDodano: 02.05.2010


Brzeg Białobrzegi - Arka Albigowa 0:0

Skład: Adam Wajda – Michał Ulman, Jakub Mach, Jerzy Słysz, Mateusz Mścisz – Piotr Lew, Marek Pysz, Kamil Bartman – Zbigniew Szepieniec (75' Mateusz Kluz), Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

            Był to trzeci z rzędu mecz, w którym utrzymywaliśmy się przy piłce przez 70% czasu gry, a mimo to nie zdołaliśmy wygrać. Najpierw na własnym boisku z Kosiną i z Handzlówką, a teraz w Białobrzegach. Rozgrywanie akcji idzie nam wyśmienicie, ale tyko do pola karnego rywali, gdzie zazwyczaj tracimy piłki. W pierwszej połowie wypracowaliśmy sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. Najlepszą z nich miał chyba Piotr Lew, który z sytuacyjnej piłki nie trafił do pustej bramki z 16 metrów. Zbyt często nasi napastnicy początkowo dawali się łapać w pułapki off-siede’owe. W przerwie trener pochwalił nasze zaangażowanie w grę i podpowiedział by częściej przenosić ciężar gry na drugą stronę, w mniej tłoczne sektory boiska. Na uraz narzekał Adam Wajda, ale postanowił grać dalej. Właściwie nasz bramkarz nie miał zbyt wiele pracy w tym meczu dzięki skutecznej grze w defensywie. W drugiej połowie gospodarze powoli opadali z sił, więc mogli nam zagrozić jedynie zagrywając długie piłki do szybkiego napastnika. Nawet po przeprowadzeniu kilku zmian nie byli w stanie ożywić swojej gry. Arka z kolei ciągle szturmowała bramkę Brzegu, ale to nie przyniosło żadnego efektu. Niemoc strzelecka nadal nie została przełamana. Mimo wielkiego wysiłku zostawionego na murawie udało nam się wywieźć zaledwie 1 punkt.

Pozostałe wyniki:
Grom Handzlówka – Astra Medynia Głogowska 0-1
Tatyna Dylągówka – Start Brzóza Stadnicka 4-1
Dąb Kosina – LKS Łąka 1-4
Błękit Żołynia - Palkovia Palikówka 1-0
Leśna Wólka Podleśna – LKS Wola Dalsza 6-2
Pogórze Bachórz – LKS Trzebownisko 2-1

Dodał: AdminDodano: 01.05.2010


Arka Albigowa - Grom Handzlówka 0:1 (0:0)

Skład: Adam Wajda – Mikołaj Pysz (55' Dariusz Bojda), Jerzy Słysz, Kamil Bartman – Jakub Mach (80' Mateusz Kluz), Michał Ulman, Marek Pysz, Mateusz Mścisz – Zbigniew Szepieniec (46' Piotr Lew), Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

    Mimo, że Grom Handzlówka zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, a my 3 to i tak derby rządzą się swoimi prawami. Tak było i tym razem. Już w pierwszych minutach wybijającego piłkę obrońcę Gromu przed strzeleniem samobója uratował słupek. W pierwszej połowie to my byliśmy częściej w posiadaniu piłki, czego dowodem może być wypracowanie kilku idealnych sytuacji bramkowych. Niestety żadna z nich nie została zakończona zdobyciem gola. Goście z kolei odpowiadali kontratakami, jednak ich najgroźniejszą bronią były stałe fragmenty gry, w których wygrywać pojedynki główkowe mógł wysoki pomocnik Handzlówki Krzysztof Mocha. W drugiej części spotkania oba zespoły stwarzały mniej okazji w stosunku do poprzednich 45 minut. Obie drużyny również nie zdołały wywalczyć żadnego rzutu wolnego w okolicach pola karnego, z którego można by bezpośrednio uderzyć na bramkę. Około 75 minuty boisko musiał opuścić lewy pomocnik Gromu z powodu otrzymania drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki. 5 minut później jeden z nielicznych strzałów z dystansu oddany przez Sławomira Gujdę niefortunnie odbił się od murawy i zaskoczył naszego bramkarza. Piłka znalazła się w siatce. Po tej akcji gości sprytnie grali na czas udając kontuzję, a nasze ataki nie przynosiły żadnych rezultatów. W jednej z akcji bramkarzowi Gromu piłka wypadła z rąk, ale złapał ją w spornym miejscu. Gospodarze twierdzą, że za linią pola karnego, zaś goście, że jeszcze w polu karnym. Arbiter główny nie odgwizdał przewinienia.
    Jak sam sędzia główny stwierdził, przegraliśmy mecz na własne życzenie. Niewykorzystane okazje z pierwszej połowie boleśnie się zemściły.

Pozostałe wyniki:
Start Brzóza Stadnicka – Pogórze Bachórz 1-2
LKS Wola Dalsza – Tatyna Dylągówka 2-0
Astra Medynia Głogowska – Błękit Żołynia 2-1
Palkovia Palikówka – Leśna Wólka Podleśna 1-3
LKS Łąka – Brzeg Białobrzegi 4-0
LKS Trzebownisko – Dąb Kosina 2-2

Dodał: AdminDodano: 26.04.2010


Arka Albigowa - Dąb Kosina 1:1 (1:1)

Skład: Adam Wajda –  Mikołaj Pysz, Kamil Bartman, Jerzy Słysz, Mateusz Mścisz (70' Jakub Baran) – Michał Ulman, Marek Pysz, Dawid Bartman – Arkadiusz Kuźniar, Piotr Kuźniar (15' Jakub Mach), Zbigniew Szepieniec (60' Piotr Lew).

Gol: 28' Arkadiusz Kuźniar.

               W środę 21 kwietnia rozegraliśmy zaległy mecz ligowy z 11 kwietnia. Spotkanie zostało przełożone z powodu żałoby narodowej ogłoszonej po tragicznej katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginął prezydent RP Lech Kaczyński wraz z żoną oraz wieloma ważnymi dla Polski osobistościami. Z tego też powodu widowisko rozpoczęliśmy minutą ciszy. Począwszy od tego meczy, do końca sezonu, będziemy grać z czarnymi opaskami na lewym ramieniu. Rolę kapitana pełnił Adam Wajda w zastępstwie za Dawida Sowę, który pauzował po czwartej żółtej kartce. Po kilkunastu minutach gry boisko opuścił Piotr Kuźniar, ponieważ doznał kontuzji, na jego miejsce wszedł Jakub Mach. Śmiało można stwierdzić, że przeważaliśmy na murawie. Dowodem tego była strzelona w 28 minucie bramka przez Arkadiusz Kuźniara po dośrodkowaniu z prawej strony od Dawida Bartmana. Niestety jeszcze w pierwszej połowie Kosinie udało się wyrównać wynik po serii naszych błędów w defensywie. Żółtą kartkę za odepchnięcie przeciwnika dostał Jakub Mach. Najmocniejszą stroną Dębu były stałe fragmenty gry. Początek drugiej części spotkania był dla nas niezbyt pomyślny, bo czerwoną kartkę ujrzał Dawid Bartman za złośliwe kopnięcie rywala bez piłki. Grając w dziesięciu wcale nie spuściliśmy z tonu. Chwilę później Zbigniew Szepieniec w sytuacji sam na sam z brakarzem podbił piłkę nad nim, ale obrońca zdążył ją wybić z linii bramkowej – zabrakło centymetrów. Kosina zdołał stworzyć zaledwie jedną akcję, w której interweniować musiałby Adam Wajda. Goście, mimo, że grali bardzo ostro, to co chwilę leżeli na murawie skarżąc się sędziemu.


Pozostałe wyniki:

LKS Trzebownisko - LKS Łąka 1-0

Astra Medynia Głog. - Brzeg Białobrzegi 4-0

Palkovia Palikówka - Grom Handzlówka 5-1

Wola Dalsza - Błękit Żołynia 4-1

Start Brzóza Stadnicka - Leśna Wólka Podleśna 3-2

Pogórze Bachórz - Tatyna Dylągówka 3-0

Dodał: AdminDodano: 21.04.2010


Komunikat


Jak wynika z komunikatu zamieszczonego na stronie
PZPN Podokręg Rzeszów mecze niedzieli 11.04 i z niedzieli 18.04 zostaną rozegrane w kolejno daniach 21.04.2010 godz. 17.00 oraz 28.04.2010 godz. 17.30

Dodał: AdminDodano: 17.04.2010


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »