+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Arka Albigowa - Grom Handzlówka 3:1

Skład: Andrzej Pusz – Paweł Czupryniak, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman, Piotr Kuźniar – Michał Ulman, Marek Pysz, Dariusz Bojda – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Bartman, Dawid Sowa.

Bramki: Dawid Bartman, samobój, Marek Pysz

W ten walentynkowy dzień, przy śniegu sięgającym w każdym zakątku boiska co najmniej do kolan, odbył się kolejny z serii sparingów przygotowawczych. Goście przyjechali w 8-osobowym składzie, więc na starcie wypożyczyliśmy im jednego zawodnika. Zawodnicy w miarę możliwości starali się zagrywać piłki w powietrzu, ponieważ futbolówka tonęła w śniegu. Szybko pierwszą bramkę strzelił Dawid Bartman po podaniu Arka Kuźniara. Wynik podwyższył Paweł Mierzwa (zawodnik Gromu) strzelając samobója. W pierwszej połowie bramkarz Andrzej Pusz nie miał żadnej okazji do zaprezentowania swoich umiejętności bramkarskich. W drugiej połowie dodatkowo szeregi rywali zasilił Kamil Bartman. Mimo to zdobyliśmy trzecią bramkę. Stało się to za sprawą Marka Pysza, który uderzył z woleja po podaniu Dawida Sowy. W końcówce meczu gościom udało się strzelić bramkę honorową. To spotkanie było świetną zabawą dla piłkarzy i kilkunastu kibiców oraz dobrym treningiem siłowym.

Dodał: AdminDodano: 14.02.2010

Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 1:2

Skład: Adam Wajda –Piotr Lew, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman, Andrzej Pusz(Mariusz Podolec) – Michał Ulman, Piotr Kuźniar, Dariusz Bojda – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar, Zbigniew Szepieniec
Bramka: Dawid Sowa(karny)

Po kolejnych opadach śniegu na murawie było troszkę więcej śniegu niż przed tygodniem. Z konieczności na prawej obronie mecz rozpoczął Andrzej Pusz. Goście od początku stwarzali sobie liczne sytuacje z możliwością zdobycia prowadzenia, jednak to im się nie udało. Nasza drużyna z kolei odpowiadała kontratakami. Po jednym z nich, Dawid Sowa został sfaulowany w polu bramkowym. „Jedenastkę” pewnie wykorzystał sam poszkodowany. Na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewagą. W drugiej połowie grę nadal prowadzili przyjezdni. Po jednym z ich ataków Kamil Bartman zasłaniając dośrodkowanie odbił piłkę ręką, a sędzia – Andrzej Rupar, podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił jeden z zawodników gości. Pod koniec spotkania, po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Tatyna strzeliła gola na wagę zwycięstwa po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

Arka Albigowa - Błażowianka Błażowa 6:4

Skład: Adam Wajda(Andrzej Pusz) – Piotr Lew(Tomasz Trojnar), Mikołaj Pysz, Grzegorz Lekki(Zbigniew Szepieniec), Kamil Bartman – Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pysz, Dawid Bartman – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar

Bramki: Dawid Sowa x2, Zbigniew Szepieniec x2, Michał Ulman, Arkadiusz Kuźniar

Pierwsze spotkanie towarzyskie w 2010 roku zagraliśmy przeciwko Błażowiance Błażowa Był to dla Arki drugi w tym dniu mecz. Wcześniej rozegraliśmy ostatni mecz ligi halowej. Niestety przegraliśmy go 4:2 z Bispolem. W końcowym rozrachunku zajęliśmy IV miejsce w tabeli tych rozgrywek. Do wyznaczenia pól bramkowych na zaśnieżonej płycie potrzebne były łopaty do odśnieżania. Nie lada problem mieli piłkarze grający po stronie ławek naszego stadionu, miejscami śnieżne zaspy sięgały prawie do kolan. Na początku meczu goście ruszyli do ataku, co w niedługim czasie przyniosło im prowadzenie. Około 25 minuty po jednym z naszych kontrataków, po podaniu Dawida Sowy, bramkę zdobył Michał Ulman. Tuż przed końcem pierwszej połowy spotkania prowadzenie zapewnił nam Dawid Sowa po podaniu Marka Pysza. Po krótkiej przerwie rozpoczęliśmy drugą część spotkania. Swój pierwszy występ w barwach Arki Albigowa zaliczył ksiądz katecheta Zbigniew Szepieniec. I nie był to byle jaki debiut, bo już na początku drugiej połowy zdobył dwie bramki. Jedną po doskonałym lobie nad bramkarzem, a drugą po strzale z ostrego kąta. Parę minut później Arek Kuźniar popisał się pięknym trafieniem z rzutu wolnego. Ostatnią bramkę dla Arki w tym spotkaniu strzelił Dawid Sowa pokonując golkipera Błażowianki strzałem zza pola karnego. Nasi rywale w drugiej połowie zdobyli 3 bramki, głównie wykorzystując błędy w kryciu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:4 dla Arki Albigowa.

3. Fart Cierpisz

W niedzielę 10 stycznia 2010 roku odbył się noworoczny turniej piłki nożnej halowej w Kraczkowej. Każda ekipa rozegrała dwa mecze w fazie grupowej. Arka Albigowa w pierwszym spotkaniu pokonała Old Boy Kraczkowa 1:7. W drugim spotkaniu po zaciętej rywalizacji wygraliśmy z naszym największym sportowym rywalem, czyli z Gromem Handzlówka wynikiem 4:2. W drugiej grupie pierwsze miejsce zajęli piłkarze Czarnych Kraczkowa, zaś drugie Orzeł Wysoka. Pierwsze drużyny z poszczególnych grup rozegrały ze sobą finał, natomiast zespoły z drugich miejsc walczyły ze sobą o trzecie miejsce. W rywalizacji o miejsce na podium Grom Handzlówka pokonał pewnie Orła Wysoka. W meczu finałowym zmierzyli się gospodarze turnieju Czarni Kraczkowa oraz Arka Albigowa. Spotkanie to warte było finału. Do końca nie wiadomo było kto sięgnie po najwyższe trofeum w tym jakże wyrównanym meczu. Ostatecznie jednak to Arka Albigowa wygrała różnicą jednej bramki (3:4). Po sportowych zmaganiach nastąpiło oficjalne zakończenie i wręczeniu pucharów oraz piłek dla zwycięskich drużyn. Zawodnikiem turnieju został Krzysztof Ziaja (Czarni Kraczkowa).

Dodał: AdminDodano: 23.12.2009

Arka Albigowa - Sitowianka Budy Łańcuckie 8:2 (towarzyski)

Skład: Andrzej Pusz – Piotr Lew, Mikołaj Pysz, Jakub Kuźniar, Kamil Bartman – Michał Ulman, Marek Pysz, Piotr Kuźniar (Damian Kluz), Tomasz Trojnar – Dawid Sowa, Dawid Bartman.

Gole: Dawid Sowa x3, Marek Pysz x2, Dawid Bartman x2, Michał Ulman

13 grudnia 2009 rozegraliśmy mecz towarzyski z Sitowianką Budy Łańcuckie w przerwie w lidze halowej. Pogoda do gry była bardzo dobra. Mroźne powietrze zmuszało zawodników do wzmożonej aktywności na boisku, gdyż chwilowy zastój groził zamarznięciem. Z powodu braków w składzie swój debiut w drużynie seniorów zaliczył 14-letni Jakub Kuźniar. Spotkanie sędziował Wiesław Cisek. Spotkanie to obfitowało w bramki. Wynik otworzył Dawid Sowa, po świetnym rozprowadzeniu akcji przez Piotra Kuźniara i dograniu Marka Pysza. Kilka minut później goście wyrównali wynik. W odpowiedzi dwie bramki zdobył Marek Pysz. Najpierw po strzale lewą nogą z dystansu, a później trafiając do pustej bramki po podaniu od Dawida Sowy. Przed przerwą sędzia główny odgwizdał rzut karny po zagraniu ręką Mikołaja Pysza w polu karnym. Przed utratą bramki uchronił nas Andrzej Pusz. Druga część spotkania to jeszcze więcej goli i okazji do ich zdobycia. Następna bramka padła po wrzutce z prawej strony Kamila Bartmana i celnej główce Michała Ulmana. Bramki strzelili również Dawid Sowa x2, Dawid Bartman x2. W końcówce meczu arbiter główny ponownie wskazał na „wapno”, tym razem po faulu Piotra Lew na napastniku przyjezdnych. Drugiej takiej szansy goście nie zmarnowali i zdobyli swoją drugą bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla Arki Albigowa.

Dodał: AdminDodano: 15.12.2009

Liga halowa

Już w niedzielę Arka Albigowa rozegra pierwszy mecz ligi halowej na hali sportowej MOSiR w Łańcucie o godz. 8.00 przeciwko zespołowi Domino. Zapraszamy.

W dziale "terminarz" można pobrać terminarz rozgrywek halowych.

Dodał: AdminDodano: 10.11.2009

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »