+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 2-3 (towarzyski)

Skład: Adam Wajda – Łukasz Hejna (Piotr Lew), Wiesław Cisek (Paweł Czupryniak), Grzegorz Lekki (Tomasz Trojnar), Mateusz Mścisz (Wojciech Kluz (Mariusz Podolec)) – Michał Ulman, Marek Pysz, Kamil Bartman – Jakub Mach, Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar (Piotr Kuźniar).

Bramki: Grzegorz Lekki, Dawid Sowa.

Tym razem zagraliśmy ustawieniem 4-3-3. Jakub Mach przesuną się do ataku, a Michał Ulman na lewą pomoc. Na prośbę Tatyny na ich bramce stanął Andrzej Pusz ponieważ nie przywieźli ze sobą własnego golkipera. Już w drugiej minucie prowadziliśmy 1:0 po mocnym uderzeniu Grzegorza Lekkiego. Niedługo potem po błędzie obrony rywali piłkę przechwycił Dawid Sowa i wykorzystał sytuację sam na sam z Andrzejem Puszem. W ciągu 45 minut goście zdążyli strzelić nam bramkę po nieuwadze w kryciu. Jeszcze w pierwszej połowie boisko opuścił Mateusz Mścisz z powodu urazu pachwiny, jakiego doznał po faulu rywala. W drugiej części spotkania Dylągówka szybko doprowadził do wyrównania wyniku, tym razem za swoim zawodnikiem nie zdążył Kamil Bartman. W 60 minucie nastąpiło 5 zmian: czterech obrońców i jeden napastnik. Goście strzelili bramkę na wagę zwycięstwa po błędzie naszego bramkarza.

Dodał: AdminDodano: 09.08.2009

Arka Albigowa - Start Brzóza Stadnicka 4-4 (towarzyski)

Skład: Adam Wajda – Piotr Lew (Łukasz Hejna), Wiesław Cisek (Mariusz Podolec), Grzegorz Lekki, Mateusz Mścisz (Tomasz Trojnar) – Jakub Mach (Piotr Kuźniar), Michał Ulman, Marek Pysz, Kamil Bartman (Dariusz Bojda) – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

Bramki: Arkadiusz Kuźniar x2, Michał Ulman x2.

Przedostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem ligi rozegraliśmy na własnym boisku ze Startem Brzóza Stadnicka. Z tą drużyną graliśmy 3 dni temu – na turnieju w Żołyni – i przegraliśmy 2:1. Ten mecz był okazją do zrewanżowania się. Pierwszą połowę wygrali goście wynikiem 0:1, chociaż to Arka miała zdecydowanie więcej okazji do umieszczenia piłki w siatce. Niemal stuprocentowych okazji nie wykorzystali Dawid Sowa, Arek Kuźniar, Michał Ulman i Kamil Bartman. W przerwie Dariusz Bojda zmienił Kamila Bartmana, a Łukasz Hejna Piotra Lew. W drugiej połowie po dośrodkowaniu Dawida Sowy obrońca nabił piłką Arka Kuźniara tak, że ta wpadła do bramki. Później przyjezdni zdobyli dosyć szybko dwa gole po błędach w obronie. Najpierw złe krycie, a potem niedokładne podanie, które dało rywalom okazję do kontrataku. W odpowiedzi na 2:3 bramkę zdobył Arkadiusz Kuźniar wykorzystując błąd bramkarza, który pod naciskiem podał mu piłkę pod nogi zostawiając odsłoniętą bramkę. Wynik wyrównał Michał Ulman dobijając strzał Mateusza Mścisza odbity od obrońców. Ostatnią bramkę dla Arki zdobył również Michał Ulman bezbłędnie kończąc kontratak i podanie wzdłuż bramki od Dawida Sowy. Niestety Start w ostatnich minutach wyrównał wynik znów po błędzie w kryciu w polu karnym. Mecz zakończył się remisem 4:4.

Dodał: AdminDodano: 06.08.2009

Memoriał im. Tadeusza Tkacza w Żołyni

Skład: Adam Wajda – Mateusz Mścisz, Wiesław Cisek, Grzegorz Lekki, Mikołaj Pysz (Kamil Bartman) – Piotr Lew, Michał Ulman, Marek Pysz, Dariusz Bojda – Arkadiusz Kuźniar, Piotr Kuźniar.

Bramki: Grzegorz Lekki, Michał Ulman | Michał Ulman

Na 2 sierpnia zostaliśmy zaproszeni na Memoriał im. Tadeusza Tkacza przez organizatorów, czyli Błękit Żołynię. Podobnie jak w tamtym roku było nieprzeciętnie upalnie, co dawało się we znaki zawodnikom już od pierwszych minut meczy. O finał miały walczyć dwie drużyny, które wygrają w półfinałach. Arka zagrał w pierwszym z nich z gospodarzami, a w drugim zmierzyli się Start Brzóza Stadnicka i Brzeg Białobrzegi. Już w piątej minucie Arka, dzięki mocnemu uderzeniu Grześka Lekkiego z ok. 25m, objęła prowadzenie. W drugiej połowie Żołynia starała się chociaż wyrównać wynik. Nie wykorzystali kilka dogodnych okazji oraz rzutu karnego po faulu Mateusza Mścisza. Przed wyrównaniem wyniku uchronił nas Adam Wajda, bronić „jedenastkę”. W ostatnich minutach gospodarze chcąc zwiększyć siłę natarcia zaatakowali większą liczbą zawodników, osłabiając równocześnie defensywę, co bezbłędnie wykorzystali Arkadiusz Kuźniar i Michał Ulman przeprowadzając kontratak na 0:2. Tym sposobem awansowaliśmy do finału turnieju.

W finale spotkaliśmy się ze Startem Brzóza Stadnicka, która pokonała Brzeg Białobrzegi. W pierwszej części finału to Start przeważał na boisku, co przyniosło rezultat w postaci bramki zdobytej przez Michała Lemańczyka. Druga połowa to już lepsza gra ze strony Arki, ale mimo tego Brzóza Stadnicka podwyższyła na 0:2. Na 7 minut przed końcem honorową bramkę zdobył Michał Ulman trafiając głową do pustej bramki po błędzie golkipera rywali. Próbowaliśmy jeszcze wyrównać wynik by doprowadzić do rozstrzygających rzutów karnych, ale niestety nie udało się i tym samym po najwyższe trofeum sięgnął Start Brzóza Stadnicka.

Ranking końcowy:

1 miejsce – Start Brzóza Stadnicka

2 miejsce – Arka Albigowa

3 miejsce – Błękit Żołynia

4 miejsce – Brzeg Białobrzegi

Dodał: AdminDodano: 02.08.2009

Arka Albigowa - Azalia Brzóza Królewska 5-5 (towarzyski)

Skład: Adam Wajda (Andrzej Pusz) – Paweł Czupryniak (Mariusz Podolec), Mateusz Mścisz, Grzegorz Lekki, Łukasz Hejna (Wiesław Cisek) – Piotr Lew (Tomasz Trojnar), Piotr Kuźniar (Michał Ulman), Marek Pysz, Dariusz Bojda (Kamil Bartman) – Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Bramki: Dawid Sowa x3, Arkadiusz Kuźniar x2

Był to mecz z drużyną, która podobnie jak my w tym sezonie awansował do klasy A. Goście w pierwszej połowie zdecydowanie rządzili na boisku, chociaż do przerwy wygrywaliśmy 2:1. Dłużej utrzymywali się przy piłce i potrafili stworzyć sobie ok. 6 „stuprocentowych” okazji. Prowadzenie objęliśmy już przy pierwszej naszej akcji w pobliżu pola karnego rywali. Dariusz Bojda idealnie dośrodkował w okolice 10-tego metra, gdzie znalazł się Arek Kuźniar i bezbłędnie wykończył dogranie strzałem z głowy. Niedługo po tym przyjezdni wyrównali. Znów na prowadzenie wyszliśmy po wykorzystanym przez Dawida Sowę rzucie karnym, który sam sobie wywalczył. Drugą część spotkania zaczęliśmy dobrze, gorzej skończyliśmy. Bramkę na 3:1 zdobył Arkadiusz Kuźniar po górnym podaniu od Wiesława Ciska, przyjęciu na klatkę piersiową i wykorzystaniu okazji sam na sam. Kolejnego gola zdobył Dawid Sowa przechwytując piłkę od naciskanych rywali i oddając strzał zza pola karnego. Zawodnicy Brzózy Królewskiej zdołali strzelić dwie bramki w krótkim odstępie czasowym. Ostatnią bramkę dla Arki zdobył Dawid Sowa oddając strzał z niemalże linii końcowej boiska. W końcówce spotkania goście zamknęli nas na naszej połowie i nie pozwolili rozegrać piłki, co w rezultacie przyniosło im dwa gole po błędach w rozegraniu akcji od bramki. Takim sposobem mecz zakończył się remisem 5:5.

Dodał: AdminDodano: 29.07.2009

Arka Albigowa - CCC Dąbrówki 0-6 (towarzyski)

Skład: Adam Wajda - Mateusz Mścisz, Wiesław Cisek, Grzegorz Lekki, Paweł Czupryniak (Piotr Lew) - Kamil Bartman, Piotr Kuźniar, Michał Ulman, Jakub Mach - Arkadiusz Kuźniar, Tomasz Trojnar.

Z powodu podającego deszczu mecz został rozegrany na bocznym boisku. Drużyna z Dąbrówek, z którą graliśmy ten sparing obecnie gra w klasie okręgowej więc wiadomo było, że będziemy musieli dać z siebie wszystko, żeby choć trochę powalczyć z tą drużyną. Na boisku od początku przeważali goście, ale nasza obrona spisywała się bardzo dobrze. Przyjezdni w 28 minucie otworzyli worek z bramkami. Bardzo dobrą sytuację na strzelenie kontaktowej bramki miał Arkadiusz Kuźniar, który niecelnie głową wykończył ładne dośrodkowanie Mateusza Mścisza. Do końca pierwszej połowy było 0:2. Po przerwie Pawła Czupryniaka zmienił Piotr Lew. W drugiej części gry goście dołożyli jeszcze 4 bramki i zasłużenie wygrali 0:6.

Dodał: AdminDodano: 27.07.2009

Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 3-5 (towarzyski)

Skład: Andrzej Pusz - Mariusz Podolec, Mateusz Mścisz, Grzegorz Lekki, Adam Wajda - Kamil Bartman, Piotr Kuźniar, Dariusz Bojda, Piotr Lew - Arkadiusz Kuźniar, Tomasz Trojnar.

Bramki: Kamil Bartman, Piotr Kuźniar, Piotr Lew.

Wyjątkowo mała liczba graczy naszego zespołu zmusiła do gry w polu naszego nominalnego bramkarza Adama Wajde. Mecz od początku był wyrównany z delikatną przewagą gości. Pierwszą bramkę po kontraataku stzelił Kamil Bartman, dobijając strzał Arkadiusza Kuźniara. Mieliśmy jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu, ale zabrakło skuteczności. W odpowiedzi przyjezdni wyrównali tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania. W drugiej połowie wyszliśmy bardziej zmotywowani, co szybko przyniosło rezultat w postaci bramki Piotrka Kuźniara, który popisał się mocnym strzałem z 13 metrów. Na 3:1 podwyższył Piotr Lew po celmym podaniu wzdłuż bramki Kamila Bartmana. Lecz już 3 minuty póżniej cieszyli się goście strzelając swoją drugą bramkę. Walka trwała jeszcze do 75 minuty, pózniej inicjatywę przejeli przybysze z Dylągówki doprowadzając do remisu a następnie strzelając jeszcze 2 bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:5.

Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 1-2 (towarzyski)

Skład: Adam Wajda (Andrzej Pusz) – Paweł Czupryniak, Mateusz Mścisz, Grzegorz Lekki, Kamil Bartman – Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pysz, Łukasz Hejna (Wojciech Kluz) – Arkadiusz Kuźniar, Piotr Kuźniar (Mariusz Podolec).

Gol: Grzegorz Lekki

W tym spotkaniu znowu naszym największym mankamentem była nieskuteczność. Stwarzaliśmy liczne bardzo dobre okazje, a zdołaliśmy strzelić zaledwie jednego gola, a na dodatek zrobił to obrońca Grzesiek Lekki wykańczając kontratak wyprowadzony przez Arka Kuźniara. Niestety sprowokować dał się Paweł Czupryniak i wywrócił zawodnika gości za co sędzia główny wyrzucił go z boiska na 5 minut. Przewagę jednego zawodnika wykorzystali Czarni strzelając wyrównującego gola. Na 5 minut przed końcem Kraczkowa doprowadził do sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem (Andrzejem Puszem), co wykorzystał ich napastnik. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1:2 dla Czarnych Kraczkowa.

Dodał: AdminDodano: 20.07.2009

Terminarz

Terminarz rozgrywek na rundę jesienną jest już dostępny w dziale Terminarz.

Dodał: AdminDodano: 16.07.2009

Arka Albigowa - Rzemieślnik Strażów 4-2 (towarzyski)

Skład: Adam Wajda (Andrzej Pusz) – Piotr Lew, Paweł Czupryniak (Łukasz Hejna), Grzegorz Lekki, Kamil Bartman (Arkadiusz Kuźniar) – Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pysz (Piotr Kuźniar), Dariusz Bojda – Dawid Sowa, Mateusz Mścisz.

Bramki: Dawid Sowa x3, Arkadiusz Kuźniar.

Drugi z serii sparingów przygotowawczych zagraliśmy z Rzemieślnikiem Strażów. Do gry powraca prawy pomocnik lub obrońca Łukasz Hejna, który miał przerwę w grze spowodowaną służbą wojskową. Pierwsza połowa był wyrównana, obie drużyny zdołały stworzyć sobie po kilka okazji do zdobycia bramki. Jedną wykorzystali goście po strzale z główki ich zawodnika z wrzutki z rzutu rożnego. Rzemieślnik zaczął od podwyższenia wyniku na 2:0. Później wyraźnie opadli z sił i nie stwarzali praktycznie żadnych okazji. Świadczy o tym to, że Andrzej Pusz, który wszedł za Adama Wajdę na bramkę miła piłkę tylko dwa razy w rękach. Do remisu doprowadziły dwie akcje w krótkim odstępie czasowym, w których Arek Kuźniar dogrywał do Dawida Sowy, a ten trafiał do siatki. Paręnaście minut później Dariusz Bojda odważnie wszedł w pole karne mijając obrońców, oddał strzał, który odbił bramkarz wprost pod nogi Dawida Sowy stwarzając mu tym samym okazję do zdobycia hattricka, którą wykorzystał. Na 4:2 wynik ustalił Arkadiusz Kuźniar zamieniając rzut karny, wywalczony przez Dawida Sowę, na bramkę.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »