Reklama ukryj/pokaz
KLUB
Aktualnosci
Zawodnicy
Zarzad
Historia klubu
Statystyki
Tabela
Terminarz
Sala trofeów
Stroje
Kontakt

Liga halowa
INFORMACJE

STRONA
Liga typera
Ksiega Gosci
Strony innych Klubów

Filmiki
Gra

Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

SEZONY
Sezon 2005
Sezon 2006
Sezon 2007
Sezon 2008
GALERIA
+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013


Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka 3-2 (towarzyski)

Skład: Adam Wajda - Wojciech Kluz, Wiesław Cisek, Bartosz Gierczak - Jakub Mach, Marek Pysz, Piotr Kuźniar, Kamil Bartman - Dawid Sowa, Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar.


Bramki: Marek Pysz, Jakub Mach, Dawid Bartman.


Korzystając z przesunięcia pierwszego meczu ligowego na 22 kwietnia rozegraliśmy jeszcze jeden mecz towarzyski. Tym razem naszym rywalem była Tatyna Dylągówka grająca o klasę wyżej od nas. W pierwszej połowie mieliśmy nieco niekorzystne warunki, bo graliśmy pod wiatr. Po wyjściu piłki po za linię końcową Adam Wajda wznawiał grę krótkim podaniem do któregoś z obrońców i dzięki temu wiatr nie utrudniał nam tak bardzo wyprowadzania akcji. Ta część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, choć było kilka sytuacji do zdobycia prowadzenia: ładny strzał z woleja Dawida Bartmana i lobnięcie wychodzącego bramkarza przez Marka Pysza, jednak w pierwszej sytuacji bramkarz popisał się świetną interwencją, a w drugiej obrońcy zdążyli wybić piłkę zmierzającą do pustej bramki. W przerwie trener zwrócił uwagę na zbyt często powtarzające się spalone oraz chciał, by zawodnicy więcej grali ze sobą piłką i wychodzili do podania. W drugiej połowie zdecydowanie przeważaliśmy na boisku. W dużej mierze było to spowodowane sprzyjającym nam wiatrem. Goście mieli problemy z wyprowadzeniem akcji spod własnej bramki – długie wykopy „zatrzymywały” się w powietrzu. Stwarzaliśmy już o wiele więcej sytuacji do zdobycia bramki. Pierwszą z niech wykorzystał Marek Pysz, dobijając strzał Dawida Sowy odbity od obrońców. Niedługo po tym po podaniu Dawida Sowy sytuację sam na sam wykorzystał Dawid Bartman. Trzecia bramka dla Arki to idealne dogranie Piotra Kuźniara do Jakuba Macha, który na pełnym biegu, mając przed sobą tylko bramkarza rywali trafił do siatki. W końcu meczu straciliśmy dwie bramki, a przyczyną było niedokładne krycie. Dodatkowo rzutu karnego nie wykorzystał Marek Pysz.

Dodał: AdminDodano: 22.03.2009


Liga przesunięta

Niedzielny mecz ligowy z Czarnymi Kraczkowa został przesunięty na 22 kwietnia.
Tak więc najbliższy mecz ligowy zagramy dopiero 29 marca z LKS Cierpisz w Albigowej o godz. 15.30.

Natomiast w tą niedzielę 22 marca rozegrany zostanie jeszcze mecz towarzyski na stadionie w Albigowej o godz. 12.00 Arka Albigowa - Tatyna Dylągówka.

Dodał: AdminDodano: 20.03.2009


Plebiscyt GC Nowiny

Uwaga kibice! Gazeta Codzienna "Nowiny" ogłaszaja Plebiscyt na Najsympatyczniejszą Drużynę Podkarpacia!

Jeśli uważasz, że Arka Albigowa zasługuje na miano najsympatyczniejszej drużyny Podkarpacia wyślij SMS pod numer 7168 (koszt 1,22 zł z VAT). W treści wpisz:
ndruzyna_040

Dodał: AdminDodano: 19.03.2009


Arka Albigowa - Palkovia Palikówka 2-0 (towarzyski)

Skład: Adam Wajda - Piotr Lew (Bartosz Gierczak), Wiesław Cisek, Piotr Kuźniar (Arkadiusz Kuźniar), Wojciech Kluz - Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pysz, Dariusz Bojda (Kamil Bartman) - Dawid Sowa, Dawid Bartman.

Bramki: Dawid Bartman, Kamil Bartman

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej zagraliśmy w Albigowej przeciw A-klasowej Palkovii Palikówce. W całym meczu przeważaliśmy, stwarzaliśmy więcej okazji, niestety wiele z nich zostało niewykorzystane. Groźnie było po stałych elementach gry dzięki bardzo dobrych dośrodkowaniach w pole karne, szczególnie Darka Bojdy. Pierwszą bramkę zdobył Dawid Bartman dokańczając odbity strzał Piotra Kuźniara. Na drugiego gola trzeba było czekać aż do 86 minuty meczu, kiedy to Kamil Bartman wykorzystał złe wybicie piłki przez obrońcę gości i trafił z woleja do siatki. W raz z piłkarzami sezon zaczynają już także kibice, którzy licznie (jak na mecz towarzyski) przyszli oglądać nasze zmagania.

Dodał: AdminDodano: 15.03.2009


Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 2-7 (towarzyski)

Skład: Andrzej Pusz - Wojciech Kluz, Wiesław Cisek, Bartosz Gierczak (Piotr Lew) - Michał Ulman, Marek Pysz, Piotr Kuźniar (Kamil Bartman), Dariusz Bojda - Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Bawid Bartman.

Bramki: samobój, Dawid Bartman

     Wynik 2:7 mówi sam za siebie. Mimo prawie optymalnego składu Kraczkowa zafundowała nam zimny prysznic na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Można powiedzieć, że niewykorzystane sytuacje mściły się podwójnie. Pierwszą bramkę zdobyliśmy dopiero w drugiej połowie i to w dodatku była bramka samobójcza. Po rzucie rożnym z lewej strony wykonywanym przez Kamila Bartmana, pomocnik Kraczkowej trafił głową do swojej siatki. Druga padła po podaniu Michała Ulmana do Dawida Bartmana, który dobrym strzałem pokonał bramkarza gości. Dwa gole Arki przy siedmiu Czarnych to było zdecydowanie za mało, by to spotkanie pozostało w naszej pamięci jako nienajgorsze. Jednym z nielicznych dobrych elementów na naszej grze były rzuty rożne wykonywane przez Kamila Bartmana.

Dodał: AdminDodano: 08.03.2009


Podsumowanie ligi halowej 2008/2009

Mecze
Liczba wszystkich meczy: 11
    - wygrane: 6
    - przegrane: 5

Bramki
    - strzelone: 61
    - stracone: 47

Strzelcy:

Dawid Sowa 20
Piotr Kuźniar 19
Marek Pysz 5
Jakub Mach 5
Arkadiusz Kuźniar 4
Michał Ulman 3
Wojciech Kluz 2
Piotr Lew  2
Paweł Czupryniak 1

Dodał: AdminDodano: 23.02.2009


Arka Albigowa - Błękit Żołynia 4-6 (towarzyski)

Skład: Andrzej Pusz - Mateusz Kluz, Wiesław Cisek, Bartosz Gierczak - Jakub Mach, Marek Pysz, Kamil Bartman, Dariusz Bojda - Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Dawid Bartman.

Bramki: Arkadiusz Kuźniar x2, Dawid Bartman, Dawid Sowa.


     Mecz rozegraliśmy w prawdziwie zimowych warunkach. Zawodnicy przy podaniach musieli brać poprawkę na to, że piłka zatrzymuje się w śniegu. W zespole seniorów zadebiutował Mateusz Kluz. Marnie zaczęliśmy spotkanie. Już na początku straciliśmy dwie bramki. Jednak z upływem czasu zaczęliśmy stwarzać sobie dobre sytuacje do strzelenia bramki. Jedną z nich wykorzystał Dawid Bartman pokonując bramkarza po podaniu Arka Kuźniara. Wyrównanie wyniku nastąpiło po nieuważnym zachowaniu obrony rywali: Wiesław Cisek wrzucił piłkę w pole karne, wydawało się, że nieco za mocno, ale piłka wyhamowała w śniegu, a do niej doszedł Arek Kuźniar i pokonał spóźnionego bramkarza. Na prowadzenie wyszliśmy po ładnym uderzeniu Dawida Sowy z rzutu wolnego. Druga połowa to cztery bramki dla Błękitu tylko jedna dla Arki (Arek Kuźniar). Środek boiska już był trochę bardziej wydeptany i można było łatwiej wymieniać między sobą podania. Mecz zakończył się wynikiem 4:6 dla Żołyni.

Dodał: AdminDodano: 23.02.2009


Arka Albigowa - Pogórze Husów 1-5 (towarzyski)

Skład: 
Andrzej Pusz - Piotr Lew (Wojciech Kluz), Mikołaj Pysz (Wisław Cisek), Kamil Bartman - Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pysz, Dariusz Bojda - Arkadiusz Kuźniar, Dawid Bartman (Piotr Kuźniar), Dawid Sowa.

Bramka:
Dawid Sowa

      Graliśmy na boisku bocznym, które po zimie nie było zbyt równe. Pierwsza połowa była dla Arki wręcz tragiczna jeśli chodzi o wynik i grę. Straciliśmy cztery bramki. W drugiej części spotkania na obronę weszli Wiesław Cisek (za Mikołaja Pysza) i Wojciech Kluz (za Piotra Lew). Sytuacja w defensywie trochę się poprawiła. Jednak jeśli chodzi o strzelanie bramek to dalej nie mogliśmy się przełamać. Goście w drugich 45 minutach zdobyli już tylko jednego gola. W ostatniej akcji meczu honorowego gola zdobył z rzutu wolnego Dawid Sowa.

Dodał: AdminDodano: 08.02.2009


Rozgrywki halowe

I kolejka 23.11.2008
Galacticos Łańcut - Arka Albigowa 2:5
Bramki:
Dawid Sowa x2
Arkadiusz Kuźniar
Piotr Kuźnia
Jakub Mach


II kolejka 30.11.2008
Arka Albigowa - Luzaki Łańcut 3:9
Bramki:
Piotr Kuźniar x2
Jakub Mach


III kolejka 14.12.2008
Grom Handzlówka - Arka Albigowa 4:1
Bramki:
Marek Pysz

IV kolejka 21.12.2008
Arka Albigowa – Orzeł Wysoka 10:2
Bramki:
Jakub Mach x3
Wojciech Kluz x2
Marek Pysz
Michał Ulman
Piotr Kuźniar
Dawid Sowa
Arkadiusz Kuźniar


V kolejka 28.12.2008
Antico Łańcut - Arka Albigowa 3:10
Bramki:
Dawid Sowa x6
Piotr Kuźniar x2
 Arkadiusz Kuźniar x2


VI kolejka 04.01.2009
KP PSP Łańcut - Arka Albigowa 4:5
Bramki:
Dawid Sowa x4
Michał Ulman


VII kolejka 11.01.2009
Arka Albigowa – LKS Budy Łańcuckie 6:4
Bramki:
Piotr Kuźniar x6


VIII kolejka 18.01.2009
Arka Albigowa – Enklawa Łańcut 2:4
Bramki:
Piotr Kuźniar x2


IX kolejka 25.01.2009
Arka Albigowa – Galicja Łańcut 12:4
Bramki:
Dawid Sowa x6
Piotr Kuźniar x3
Marek Pysz x2
Michał Ulman


X kolejka 01.02.2009
Bispol Głuchów - Arka Albigowa 4:3
Bramki:

Piotr Lew
Paweł Czupryniak
Piotr Kuźniar


XI kolejka 15.02.2009
Arka Albigowa - Greinplast Krasne 4:7
Bramki:

Piotr Lew
Dawid Sowa
Piotr Kuźniar
Marek Pysz

Dodał: AdminDodano: 01.02.2009


Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 5-4 (towarzyski)

Skład: 
Dawid Sowa - Piotr Lew, Wiesław Cisek, Wojciech Kluz - Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pysz, Dariusz Bojda - Arkadiusz Kuźniar, Dawid Bartman, Kamil Bartman.

Bramki:
Kamil Bartman, Marek Pysz, Marek Pysz, Michał Ulman, Dawid Bartman.

     Drugi mecz towarzyski w tym roku i po raz drugi w tylko jedenastoosobowym składzie. Z powodu 10 centymetrowej warstwy śniegu na murawie w ramach rozgrzewki przebiegliśmy się jeden za drugim po obwodzie boiska wyznaczając tym samym linie boczne i końcowe. Brak bramkarzy wymusił na trenerze decyzję o ustawieniu między słupkami Dawida Sowy. Mecz był bardzo wyrównany, a schemat gry wyglądał tak, że Arka strzelała bramkę, a zaraz po tym Czarni wyrównywali, aż do naszego piątego gola, po którym rywali już nie zdążyli umieścić piłki w siatce. Pierwszą bramkę zdobył Kamil Bartman po dobrym podaniu Jakuba Macha. Następna padła po wybiciu piłki przez obrońcę przed pole karne po rzucie rożnym i strzale z ok. 18 m Marka Pysza. Ostatni gol przed przerwą to wykorzystany rzut karny przez Marka Pysza po faulu na Dawidzie Bartmanie. Kamil Bartman zmienił Dawida Sowę na bramce. Po przerwie z asysty Dawida Bartmana i po dryblingu w polu karnym do siatki prawą nogą trafił Michał Ulman. Później w podzięce za podanie przy swoim golu dograł Dawidowi Bartmanowi, który pokonał bramkarza Kraczkowej i tym samym ustalił wynik spotkania na 5:4 dla Arki.

Dodał: AdminDodano: 31.01.2009


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »