Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 (1-0)

W pierwszym wyjazdowym spotkaniu rundy rewanżowej Arka Albigowa zremisowała swoje spotkanie z Pogórzem Bachórz 1-1. Szybko strzelona bramka dla miejscowych oraz przewaga w pierwszych 10 minutach potwierdziła tezę iż w tym meczu zawodnikom z Albigowej nie będzie łatwo o punkty. Po słabym początku Arka zaczęła grać lepiej i mecz był zacięty. W 55 minucie Jakub Początek dośrodkował z rzutu wolnego na krótki słupek, a Arek Kuźniar sprytnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy i było 1-1. Później lekką przewagę osiągnęli goście, z dużą determinacją dążyli do wyjścia na prowadzenie. Jednak wynik nie uległ już zmianie, choć pod jedną jak i pod drugą bramką było gorąco. Mały niedosyt pozostał, lecz zważając na dobrą postawę zawodników Pogórza, oraz na to że w drużynie Arki z różnych powodów  zabrakło 7 zawodników,  punkt ten należy poszanować.

Bramki: Mariusz Karaś (Pogórze) - Arkadiusz Kuźniar (Arka)

Asysty: Jakub Początek (Arka)

Żółte Kartki: Mariusz Karaś (Pogórze) - Dawid Bartman (Arka)

Zawodnik Meczu: Dawid Kopala (Arka)

Sędzia: Marcin Leniart (KS Rzeszów)

Pogórze: Kiełbasa, Mateusz Banaś, Michał Banaś, Chrzan, A.Karaś, M.Karaś, Kopczyk, Kucz, Sienko, Spólnik, Szeremeta

Arka: J.Początek, Babiarz, Kłak, Kopala, Bartman(45' M.Pysz), Nizioł, D.Bartman, J.Mach, Ł.Nawojski, J.Początek(80' D.Szmuc), A.Kuźniar

Dodał: AdminDodano: 26.04.2016

Arka Albigowa - Polonia Hyżne 2-1 (2-0) - trzy punkty na dobry początek

Na inaugurację rundy wiosennej Arka Albigowa wygrała z Polonią Hyżne 2-1. W 17 minucie meczu po podaniu Łukasza Nawojskiego pierwszą bramkę dla gospodarzy strzałem zza pola karnego zdobył Marek Pysz. W 28 minucie swoją drugą asystę w tym meczu zanotował Łukasz Nawojski tym razem dokładnie dośrodkował i Arek Kuźniar strzałem z powietrza podwyższył na 2-0. W 90 minucie meczu miał miejsce pierwszy i jedyny strzał w światło bramki dla drużyny Poloni Hyżne. Po znakomitym uderzeniu z  rzutu wolnego Dariusz Ślemp pokonał bramkarza z Albigowej któremu piłka otarła się jeszcze po dłoni. Arka kontrolowała przebieg całego spotkania, dłużej utrzymywała się przy piłce z czego wynikło jeszcze wiele dogodnych sytuacji jednak skuteczność w sytuacjach pod bramką gości była w tym dniu na słabym poziomie.

Arka Albigowa - Polonia Hyżne 2-1 (2-0)

Bramki: M.Pysz, A.Kuźniar (Arka) - D. Ślemp (Polonia)

Asysty: Ł. Nawojski 2X (Arka)

Żółte kartki: Gracjan Nowak (Polonia)

Zawodnik Meczu: Łukasz Nawojski

Sędzia: Paweł Żmuda  (KS Rzeszów)

Arka: Początek, Kłak (80 Szmuc), K.Kuźniar, Kopala, Trojnar (45 K.Bartman), Mach, Ulman (80 A.Nawojski), A.Kuźniar, Ł.Nawojski, Pysz (76 Nizioł), B. Bartman (9 D.Bartman)

Polonia: Mazjanis, Bogdan, Bukała, Dulęba, Kruczek, Kuk, Nowak, Putyło, Ślemp, Tereszkiewicz, Welc

Dodał: AdminDodano: 18.04.2016

Przedsmak wiosny

Już za tydzień rusza runda wiosenna, dla przypomnienia mały skrót z rundy jesiennej.

Dodał: AdminDodano: 09.04.2016

MECZ SPARINGOWY

W niedzielę 21.02.2016 o godzinie 14:00 na stadionie ARKI zostanie rozegrany mecz towarzyski w ramach przygotowań do rundy wiosennej z LKS WOLA DALSZA.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Dodał: AdminDodano: 20.02.2016

PRZYGOTOWANIA DO SEZONU

Po przerwie zimowej 4 stycznia zespół seniorów rozpoczął okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Treningi dwa razy w tygodniu poniedziałek i piątek odbywają się na hali sportowej w Albigowej, w środy drużyna trenuje na siłowni.
14.02.2016 o godzinie 14:00 Arka rozegra na własnym boisku mecz sparingowy z drużyną Herman Hermanowa. Zapraszamy na mecz.
Kolejne mecze:
20.02.2016 – Wola Dalsza
27.02.2016 – Sitowianka Budy Łańcuckie
05.03.2016 – MKS Kańczuga
12.03.2016 – Wisłok Czarna
19.03.2016 – ŁKS Łukawiec
Co do godzin i miejsca rozegrania meczu będziemy informować na bieżąco.

Dodał: AdminDodano: 13.02.2016

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Dodał: AdminDodano: 08.01.2016

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Dodał: AdminDodano: 28.10.2015

POGÓRZE HUSÓW - ARKA ALBIGOWA 2:3 (2:0)

Skład: Początek Jacek, Bartman Kamil, Kuźniar Jakub, Kłak Zbigniew, Babiarz Marcin(60 min. Pysz Marek), Kopala Dawid, Początek Jakub(75 min. Trojnar Tomasz), Baran Jakub(57 min. Sowa Dawid), Kuźniar Arkadiusz, Nawojski Łukasz, Bartman Bartosz.

Bramki: 65 min. Kuźniar Arkadiusz, 73 min. Kuźniar Arkadiusz (asysta: Pysz Marek ), 86 min. Bartman Bartosz (asysta: Nawojski Łukasz ).

Dodał: AdminDodano: 17.05.2015

ARKA ALBIGOWA - GROM HANDZLÓWKA 0:2 (0:1)

Skład: Początek Jacek, Bartman Kamil, Kuźniar Jakub, Kopala Dawid, Babiarz Marcin, Początek Jakub, Kuźniar Arkadiusz, Pysz Marek, Nizioł Daniel (Baran Jakub), Nawojski Łukasz, Sowa Dawid(Trojnar Tomasz).

ARKA ALBIGOWA - GROM HANDZLÓWKA

W najbliższą niedziele (tj.10 maj) o godzinie 11:00 na stadionie w Albigowej zostanie rozegrany mecz derbowy między Arką Albigowa a Gromem Handzlówka. Zapraszamy do kibicowania.

Brzeg Białobrzegi - Palkovia Palikówka 10 maja, 11:00
Wola Dalsza - Markovia Markowa 10 maja, 16:00
Błażowianka Błażowa - Włókniarz Rakszawa 10 maja, 11:00
Błękit Żołynia - Iskra Jawornik Polski 10 maja, 11:00
Pogórze Husów - Start Borek Stary 10 maja, 11:00
Szarotka Rogóżno- Wisłok Czarna10 maja, 13:00

Dodał: AdminDodano: 05.05.2015

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »