Reklama ukryj/pokaz
KLUB
Aktualnosci
Zawodnicy
Zarzad
Historia klubu
Statystyki
Tabela
Terminarz
Sala trofeów
Stroje
Kontakt

Liga halowa
INFORMACJE

STRONA
Liga typera
Ksiega Gosci
Strony innych Klubów

Filmiki
Gra

Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

SEZONY
Sezon 2005
Sezon 2006
Sezon 2007
Sezon 2008
GALERIA
+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013


Arka - Czarni Kraczkowa 1-5 (towarzyski)

Skład: Andrzej Pusz – Piotr Lew, Piotr Kuźniar, Mikołaj Pysz, Kamil Bartman – Roman Wawrzaszek, Marek Pusz, Damian Kluz, Dariusz Bojda – Dawid Bartman, Dawid Sowa.

Początkowe pół godziny gry to wyrównana walka obu drużyn. Chwilami było więcej kopania się po nogach i faulowania niż prawdziwej gry. Goście jeszcze przed przerwą strzelili nam trzy bramki. W drużynie Arki było więcej wzajemnych pretensji niż zaangażowania w grę. W szatni trener Andrzej Rupar i Andrzej Pusz zwrócili na to uwagę, co poskutkowało w drugiej połowie. Czarni strzelili nam jeszcze dwie bramki, a nas stać było jedynie na honorowego gola po podaniu Marka Pysza i sytuacji sam na sam Dawida Sowy z bramkarzem rywala. Warunki do gry było dosyć ciężkie – miękka murawa, słońce i temperatura.

Dodał: AdminDodano: 27.07.2008


Arka Albigowa - Gacovia Gać 3-6 (towarzyski)

Skład: Andrzej Pusz – Piotr Lew, Paweł Czupryniak, Piotr Kuźniar, Kamil Bartman – Dawid Bartman, Marek Pusz, Dariusz Bojda, Łukasz Hejna – Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar.

    Trzeci sparing przygotowawczy zagraliśmy przeciwko A-klasowej Gacovii Gać.  Przed meczem wspólnie z trenerem Andrzejem Ruparem ustaliliśmy skład i rozmieszczenie na boisku poszczególnych zawodników. Po rozpoczynającym spotkanie gwizdku sędziego Andrzeja Rupara goście już w pierwszej akcji wyszli na prowadzenie pokonując naszego bramkarza mocnym strzałem z ok. 20 metrów. Szybko padły kolejne dwie bramki dla Gacovii. W pierwszej połowie graliśmy inaczej niż zawsze. Za dużo było długich przerzutów na skrzydła (często niecelnych) zamiast grania krótko piłką. W tej części spotkania nie stworzyliśmy prawie żadnej groźnej sytuacji przy bramce rywali prócz dobrej akcji i potężnego uderzenia Piotra Kuźniara, jednak strzał ten wybronił bramkarz. W drugiej połowie za kontuzjowanego Pawła Czupryniaka wszedł Roman Wawrzaszek, a po kilku minutach drugiej połowy Łukasza Hejnę zmienił Mikołaj Pysz. Nasza gra wyglądała nieco lepiej. Mimo tego przyjezdni zdobyli czwartą bramkę. Pierwszą bramkę dla Arki strzelił Dawid Sowa po dobrej wrzutce Piotra Lew. Drugi gol dla nasz padł po wybronionym strzale Dawida Sowy i dobitce Arka Kuźniara. W odpowiedzi gości podwyższyli na 2:5. Trzecią dla Arki bramkę zdobył Arek Kuźniar ładnym strzałem z głowy. Ostateczny wynik spotkania ustalił zawodnik Gacovii strzelając gola na 3:6.

Dodał: AdminDodano: 21.07.2008


Arka Albigowa - Sawa Sonina 5-5 (towarzyski)

Skład: Andrzej Pusz – Piotr Lew, Wiesław Cisek, Piotr Kuźniar (Wojciech Kluz) – Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pusz, Damian Kluz (Kamil Bartman) – Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Sawa Sonina na ten mecz przyjechała nieco innym składem niż na turniej o Puchar Prezesa Arki. W tym sparingu nasze szeregi zasilili Damian Kluz i Kamili Bartman. Pierwsza połowa była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, co z resztą było widać po wyniku (3:0). Pierwszą bramkę zdobyliśmy dosyć szybko po dośrodkowaniu Dawida Bartmana i strzałem z głowy Dawida Sowy. Drugi gol to akcja dwóch środkowych pomocników: podanie Michała Ulmana i strzał Marka Pysza z ok. 16 metrów. Trzecia bramka padła znów po główce Dawida Sowy – tym razem z lewej strony wrzucał Jakub Mach. Goście w pierwszych 45 minutach nieskutecznie próbowali przedrzeć się w nasze pole karne, za każdym razem radzili sobie z nimi nasi obrońcy. Po zmianie połów na 4:0 podwyższył Wiesław Cisek włączając się w atak i dwukrotnie uderzając z dystansu – pierwszy raz w obrońcę, a drugi skutecznie do siatki. W zespole Sawy zrobiono kilka zmian i po tym strzelili nam dwie bramki. Odpowiedzieliśmy strzelając naszą ostatnią bramkę: znów wrzutka Jakuba Macha i kolejna, trzecia już, skuteczna główka Dawida Sowy. Niestety do końca spotkania bramki strzelała już tylko Sonina, w ostatniej akcji meczu wyrównując na 5:5.


Dodał: AdminDodano: 17.07.2008


Arka Albigowa - Błękit Żołynia 5-2 (towarzyski)

Skład: Andrzej Pusz – Wojciech Kluz, Wiesław Cisek, Kamil Bartman – Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pusz, Piotr Kuźniar – Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

            Ten mecz był pierwszym z serii sparingów przygotowawczych przed sezonem ligowym, który rozpocznie się prawdopodobnie w połowie sierpnia. Pierwsza bramka padła dla Albigowej po podaniu Dawida Sowy i skutecznym zamknięciu akcji przez Michała Ulmana. Drugi gol to wyrzut piłki z autu, do Dawid Sowy, który mocno wstrzelił piłkę w pole karne, a tam znalazł się nasz środkowy napastnik Arek Kuźniar, który trafił do siatki. Trzecia bramka to kontratak, podanie Marka Pysza do Dawida Bartmana, który pokonał bramkarza przyjezdnych. Od ok. 35 minuty do końca Arka grała w dziesięciu, ponieważ boisko musiał opuścić kontuzjowany Arkadiusz Kuźniar. Po pierwszej połowie było 3:1. Ta jedna bramka Błękitu w pierwszej połowie padła po „jedenastce”, który podarował rywalom Wojciech Kluz faulując w polu karnym. Druga część spotkania rozpoczęła się od drugiego gola dla Żołyni. W odpowiedzi podwyższyliśmy wynik  po dośrodkowaniu Jakuba Macha i lobującym strzałem z główki Dawida Sowy. Końcowy wynik ustalił ten sam zawodnik, który otworzył worek z bramkami, Michał Ulman pokonując bramkarza gości silnym strzałem z 18 metrów.

Dodał: AdminDodano: 15.07.2008


Festyn sportowo – rekreacyjny 2008

6 lipca 2008 na stadionie w Albigowej odbył się festyn sportowo-rekreacyjny z okazji rocznicy otwarcia.
Obchody zaczęły się o godzinie 14 turniejem piłki nożnej o Puchar Prezesa LKS Arki Albigowa. Rozgrywki odbyły się w systemie pucharowym, czas meczu to 50 minut (połowa po 25 minut). Wylosowano dwie pary drużyn Czarni Kraczkowa – Sawa Sonina oraz Arka Albigowa – Błękit Żołynia. Zwycięzcy w tych meczach walczyli w finale, a przegrani o trzecie miejsce. W pierwszym meczu półfinałowym Sawa Sonina pewnie pokonała Czarnych Kraczkowa. Drugi półfinał to mecz Arka Albigowa – Błękit Żołynia. Już w pierwszej połowie Arka zdobyła dwie bramki najpierw Dawid Bartman po podaniu Arkadiusza Kuźniara, a potem Piotr Kuźniar po podaniu Dawida Bartmana. W drugiej części tego spotkania Żołynia zdobyła honorową bramkę. Tak więc o trzecie miejsce walczyli Czarni Kraczkowa i Błękit Żołynia. Mecz ten wygrał Błękit wynikiem 3:0 zdobywając trzecie miejsce w turnieju. W finale zmierzyli się Arka Albigowa i Sawa Sonina. Sonina zdecydowanie przeważała na boisku, co zresztą było widać po wyniku w przerwie meczu (0:3). Druga połowa wyglądał troszkę lepiej w wykonaniu Arki. Po ładnym uderzeniu z lewej strony Jakuba Macha piłka wpadła do siatki dając Arce pierwsza bramkę. Sawa szybko odpowiedziała podnosząc wynik na 1:4. W ostatniej akcji meczu po rzucie rożnym na 2:4 strzelił Arkadiusz Kuźniar. Warto dodać, że klub Sawa Sonina istnieje od 1946 roku i gra o ligę wyżej od nas. Spotkania sędziowali: Tadeusz Fatyga, Henryk Maciejewski, Witold Kawalec.

Równocześnie trwały rozgrywki siatkówki plażowej. Wyniki meczy:
Hawro Ewelina i Wrona Magdalena – Broszkiewicz Patrycja i Michna Ewelina 20:22
Ochalik Karolina i Kluz Anna – Gierczak Celina i Kopala Lidia 21:14
Cisek Katarzyna i Rupar Angelika - Broszkiewicz Patrycja i Michna Ewelina 14:21
Ochalik Karolina i Kluz Anna - Hawro Ewelina i Wrona Magdalena 21:19
Gierczak Celina i Kopala Lidia - Cisek Katarzyna i Rupar Angelika 21:18
Ochalik Karolina i Kluz Anna - Broszkiewicz Patrycja i Michna Ewelina 21:16
W wyniku tej rywalizacji
pierwsze miejsce zajęły Ochalik Karolina i Kluz Anna,
drugie Broszkiewicz Patrycja i Michna Ewelina,
trzecie Gierczak Celina i Kopala Lidia,
czwarte Cisek Katarzyna i Rupar Angelika,
piąte Hawro Ewelina i Wrona Magdalena
Sędziował Marcin Kisała.
Od 16:30 trwały występy z udziałem zespołów artystycznych działających przy Ośrodku Kultury w Albigowej oraz Kapeli Lwowskiej z Wysokiej.
O godzinie 17 rozpoczął się pokaz gry w paintballa.
Od godziny 20 trwała zabawa taneczne – przygrywał zespół Demeters.

Dodał: AdminDodano: 09.07.2008


PODSUMOWANIE LIGI SENIORÓW SEZONU 2007/2008

► Bilans meczy
wygrane 15
przegrane 5
remisy 4

w tym
○ na wyjeździe:
wygrane 7
przegrane 3
remisy 2

○ u siebie:
wygrane 8
przegrane 2
remisy 2

strzelone bramki: 64
stracone bramki: 36
żółte kartki: 26
czerwone kartki: 0

► Średnia frekwencja drużyny: 71,7%
najwyższa frekwencja: 91,3%
najniższa frekwencja: 56,5%

► Stuprocentowa frekwencja:
Andrzej Pusz
Arkadiusz Kuźniar
Marek Pysz

► Średnio strzelaliśmy gola co 34 min
a traciliśmy co 60 min

► Najlepsi strzelcy:
Arkadiusz Kuźniar 22
Dawid Bartman 15
Dawid Sowa 10
Marek Pysz 4
Michał Ulman 3

► Najlepiej asystujący:
Arkadiusz Kuźniar 9
Jakub Mach 8
Dawid Bartman 6
Dariusz Bojda 5
Michał Ulman 5
Dawid Sowa 5

Najwięcej żółtych kartek:

Dawid Bartman 6
► Najwięcej minut na boisku:
Marek Pysz 2160
Arkadiusz Kuźniar 2008
Dawid Bartman 1975
► Najwyższa pozycja w tabeli 2
► Najniższa pozycja w tabeli 7

Dodał: AdminDodano: 02.07.2008


Arka Albigowa - Galicja Chmielnik 9:1 (4:0)

Skład: Andrzej Pusz - Łukasz Hejna, Dawid Ulman (Piotr Lew), Maksymilian Cieszyński - Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pysz, Dawid Ulman - Piotr Kuźniar, Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa.

Ostatni mecz w tym sezonie zagraliśmy na swoim boisku z Galicją Chmielnik. Do meczu podeszliśmy na luzie, bo awans i tak był poza naszym zasięgiem. Już od pierwszych minut wyraźnie widać było naszą dominację na murawie. Co dosyć szybko przełożyło się na bramki. Już w 15 minucie worek z golami otworzył Dawid Sowa dobijając strzał Arka Kuźniara obroniony przez bramkarza gości. Druga bramka to podanie Dawida Bartmana wzdłuż bramki z prawej strony do Arka Kuźniara, który trafił do siatki. Kolejny gol to znów dzieło Arka Kuźniara, tym razem po podaniu Dawida Sowy i wykorzystaniu sytuacji sam na sam z bramkarzem Chmielnika. W ostatniej minucie przed przerwą po składnej akcji trafienie zaliczył Dawid Bartman. Drugą połowę zaczęliśmy od straty bramki po stałym elemencie gry przyjezdnych. W 65 minucie w odpowiedzi po szybko wykonanym rzucie wolnym bramkarza znów pokonał Arek Kuźniar. Na 15 minut przed końcem po rzucie rożnym z lewej strony wykonywanym przez Jakuba Macha bramkę przedniej urody zdobył Michał Ulman przyjmując piłkę w polu karnym i uderzając z woleja w samo okienko. Chwilę po tym znów z rzutu rożnego (tym razem z prawej strony) pojedynek główkowy wygrał Dawid Sowa trafiając w Arka Kuźniara, przez o piłka zmienił tor lotu i wpadła do sieci. Ostatecznie wynik na 9:1 ustalił Dawid Sowa dobijając szpicem własny strzał. Cały sezon zakończyliśmy na czwartej pozycji.

Zwycięstwo dedykujemy Dawidowi Ulmanowi.

Dodał: AdminDodano: 18.06.2008


Fart Cierpisz - Arka Albigowa 4:6 (2:2)

Skład: Andrzej Pusz - Piotr Lew (Dawid Ulman), Wojciech Kluz, Maksymilian Cieszyński - Łukasz Hejna (Jakub Mach), Michał Ulman, Marek Pysz, Tomasz Kuźniar (Dariusz Bojda) - Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar (Piotr Kuźniar), Dawid Sowa.

W przedostatniej kolejce sezonu 2007/2008 naszej ligi zagraliśmy z Fartem Cierpisz w Wysokiej. Szanse na awans były przed meczem bardzo nikłe, więc zagraliśmy na luzie. Żeby skończyć ligę na drugim miejscu musielibyśmy wygrać dwa ostatnie mecze, Husów oba przegrać i Handlówka nie wygrać, chociaż jednego z nich. Między słupkami wystąpił Andrzej Pusz za Dawida Sowę, który zagrał na ataku. Już w 10 minucie ten zawodnik dał nam prowadzenie po podaniu Arkadiusza Kuźniara. Gospodarze wyrównali kontrując po naszym błędzie. Na 1:2, po podaniu Dawida Sowy i minięciu obrońcy, trafił do siatki Arkadiusz Kuźniar. Fart znowu wyrównał – tym razem po stałym fragmencie gry. Pierwsza połowa mimo naszej przewagi zakończyła się remisem 2:2. Po przerwie mieliśmy szybko strzelić bramkę albo dwie i kontrolować przebieg meczu, a tym czasem w pierwszej akcji drugiej części spotkania napastnik Fartu uderzeniem z dystansu trafił w poprzeczkę i spadającą piłkę dobił drugi z napastników Cierpisza. Na 3:3 po składnej akcji i asyście Arkadiusza Kuźniara strzelił Dawid Sowa. Po podobnej akcji prowadzenie Arce dał Arkadiusz Kuźniar. Piąta bramka to wrzucenie piłki w pole karne w wykonaniu Michała Ulmana i skuteczne wykończenie Sowy. Cierpiszanie swoją czwartą bramkę zdobyli po strzale napastnika z 16 m. Końcowy wynik spotkania ustalił Dawid Sowa (zdobywając swoją czwartą bramkę w tym spotkaniu) po rzucie rożnym z lewej strony wykonywanym przez Jakuba Macha. Może nie było to najlepszy mecz w naszym wykonaniu ze względu na tak dużo straconych bramek, no ale ważne że wywieźliśmy 3 punkty (właściwie już bez znaczenia, bo Husów wygrał z Chmielnikiem 5:3). Miażdżącą przewagę po raz kolejny mieliśmy na trybunach.

Dodał: AdminDodano: 09.06.2008


Arka Albigowa - Orzeł Wysoka 9-2 (towarzyski)

Skład: Pusz - Lew, Czupryniak, Kluz (Cieszyński) - Hejna, Bojda (Baran), P. Kuźniar (Pysz), T. Kuźniar (Mach) - Bartman, A. Kuźniar, Sowa.

Bramki: Hejna x3, Bartman x3, Sowa x3.

Dodał: AdminDodano: 05.06.2008


Arka Albigowa - Rzemieślnik Strażów 4:1

Skład: Dawid Sowa - Piotr Lew, Paweł Czupryniak (Łukasz Hejna), Maksymilian Cieszyński - Jakub Mach, Michał Ulman, Marek Pysz, Dawid Ulman - Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar, Piotr Kuźniar (Tomasz Kuźniar).

W 24 kolejce zmierzyliśmy się na własnym boisku z Rzemieślnikiem Strażów (w rundzie jesiennej przegraliśmy w Strażowie 2:0). Spotkanie zaczęło się 0 12:30 – w największy upał. Pierwsze 45 minut to zdecydowana przewaga gości. Stwarzali dużo zagrożeń pod naszą bramką. W śród nich wykorzystali tylko jedną. Kilkakrotnie dobrymi interwencjami popisywał się Dawid Sowa. Przed utratą jeszcze jednego gola Arkę uratował Maksymilian Cieszyński, który stojąc niemalże na linii bramkowej obronił strzał napastnika ze Strażowa. My natomiast wyprowadziliśmy tylko kilka akcji, które mogły nieść jakieś zagrożenie dla rywali. W przerwie murawę opuścił Paweł Czupryniak a za niego wszedł Łukasz Hejna. Na pozycję ostatniego stopera przesunięty został Dawid Ulman. Druga część spotkania to od początku nasza lepsza gra i zdecydowana przewaga nad Rzemieślnikiem. Przyjezdni w drugiej połowie opadli z sił, albo przestawili się na grę obronną, bo nie wyprowadzali już groźnych akcji pod pole karne Arki jak w pierwszej części spotkania. W jednej z bramkowych akcji Łukasz Hejna po zwodzie w polu karnym idealnie dośrodkował do Arkadiusza Kuźniara, który strzałem z głowy wyrównał wynik. Kolejne 3 bramki dla Arki strzelił Dawid Bartman. Pierwszą po podaniu od Michała Ulmana, a dwie następne po szarżach na lewej stronie Jakuba Macha i dobrych dograniach wzdłuż bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Albigowej. Po ostatnim gwizdku sędziego cała drużyna podziękowała kibicom za nieustanny doping i wymachiwanie klubowymi szalikami.

Wyniki reszty spotkań:
Markovia Markowa - Galicja Chmielnik 4:2
Pogórze Bachórz - Głuchowianka Głuchów 4:0
SZiK Wola Rafalowska - LKS Tarnawka 3:1
Pogórze Husów - Fart Cierpisz 3:1
Grom Handzlówka - Jawornik Polski 4:1

Dodał: AdminDodano: 01.06.2008


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »