Reklama ukryj/pokaz
KLUB
Aktualnosci
Zawodnicy
Zarzad
Historia klubu
Statystyki
Tabela
Terminarz
Sala trofeów
Stroje
Kontakt

Liga halowa
INFORMACJE

STRONA
Liga typera
Ksiega Gosci
Strony innych Klubów

Filmiki
Gra

Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

SEZONY
Sezon 2005
Sezon 2006
Sezon 2007
Sezon 2008
GALERIA
+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013


Iskara Jawornik Polski - Arka Albigowa 1:2

Arka: Dawid Sowa - Piotr Lew, Wiesław Cisek, Wojciech Kluz - Jakub Mach (Tomasz Kuźniar), Michał Ulman, Marek Pysz, Dariusz Bojda - Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar, Marcin Trojnar (Dawid Ulman).

Bramki:
Arkadiusz Kuźniar
Dawid Ulman

Pierwszy mecz ligowy po przerwie zimowej zagraliśmy w Manasterzu z Iskrą Jawornik Polski. Przed tym spotkaniem nasi rywale w tabeli byli o jedną pozycję przed nami z przewagą jednego punktu. Na miejsce przyjechaliśmy autobusem, dosyć wcześnie. Mieliśmy dużo czasu na solidną rozgrzewkę, tym bardziej, że sędziowie spóźnili się o 40 minut. Pierwsza połowa – bezbramkowo. Nie mieliśmy nawet żadnego rzutu rożnego. Stworzyliśmy niewiele sytuacji bramkowych. Iskra miała okazję zdobyć pierwszego gola po błędzie naszego obrońcy, ale nie wykorzystali „prezentu”. Druga część spotkania z początku także była wyrównana. W sytuacji podbramkowej w naszym polu karnym Piotr Lew sfaulował napastnika gospodarzy. Sędzia podyktował „jedenastkę”, którą kapitan Iskry zamienił na gola. Chwilę po tym po rzucie rożnym wykonywanym przez Jakuba Macha bramkę lewą nogą zdobył Arkadiusz Kuźniar. Na ok. 10 minut przed końcem z rzutu wolnego dośrodkował Michał Ulman i po drobnym zamieszaniu do piłki doszedł Dawid Ulman i mocnym strzałem z lewej nogi dał prowadzenie Arce, którego zresztą już do końca nie oddaliśmy. To czego praktycznie nie było w pierwszej połowie w drugiej dało nam zwycięstwo – czyli stałe elementy gry. Po wygranym meczu trener podziękował za walkę i przyznał, że wyglądaliśmy dobrze fizycznie – widać efekty długiego okresu przygotowawczego przed ligą. Mimo, że był to mecz wyjazdowy to czuliśmy się niemal jak u siebie, a to za sprawą naszych wspaniałych kibiców - dziękujemy za wsparcie i zapraszamy na kolejne spotkania.

Dodał: AdminDodano: 30.03.2008


Arka Albigowa - Czrni Kraczkowa 2:4 (towarzyski)

Arka: Dawid Sowa - Wojciech Kluz, Wiesław Cisek, Łukasz Hejna - Piotr Lew (Jakub Mach), Marek Pysz, Dariusz Bojda, Dawid Bartman - Tomasz Kuźniar, Arkadiusz Kuźniar, Piotr Kuźniar (Andrzej Pusz).


W ostatnim meczem kontrolnym przed rozpoczęciem rundy wiosennej zagraliśmy na naszym bocznym boisku z Kraczkową. Spotkanie z początku układało się po naszej myśli. Pierwsi strzeliliśmy bramkę (podanie Arkadiusza Kuźniara wzdłuż bramki i wykończenie akcji przez Marka Pysza). Jednak Czarni szybko wyrównali, a chwilę po tym wyszli na prowadzenie. Wyrównanie przed przerwą dał Arce gol Dawid Bartmana, który wyłuskał piłkę obrońcom i ładnym strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza gości. Po zmianie połów gra była nadal wyrównana. W końcówce meczu Kraczkowa strzeliła nam jeszcze dwie bramki ustalając wynik spotkania na 2:4 dla przyjezdnych.

Dodał: AdminDodano: 19.03.2008


Arka Albigowa - Izolator Boguchwała 4:1 (towarzyski)

Arka: Dawid Sowa (Andrzej Pusz) - Piotr Lew (Piotr Kuźniar), Wiesław Cisek, Wojciech Kluz - Jakub Mach, Marek Pysz, Dariusz Bojda, Dawid Bartman - Tomasz Kuźniar (Michał Ulman), Arkadiusz Kuźniar, Marcin Trojnar

W przedostatnim sparingu przed meczami ligowymi zagraliśmy z juniorami starszymi Izolatora Boguchwały. Pierwszy gol padł po rzucie rożnym, kiedy niekryty zawodnik Izolatora ładnym uderzeniem z woleja pokonał naszego bramkarza. Przed przerwą, ogrywając obrońców gości, wyrównał Marcin Trojnar. W przerwie przewidywaliśmy, że prawdopodobnie to my pierwsi opadniemy z sił, jednak było inaczej. Juniorzy w drugiej połowie nie stworzyli wielu groźnych sytuacji pod naszą bramką. Za to my strzeliliśmy jeszcze trzy bramki. Najpierw po szybkim kontrataku i zagrania Jakuba Macha z lewej strony wzdłuż bramki Dawid Bartman skutecznie wykończył akcję. Trzeci gol dla Arki to dzieł Arkadiusza Kuźniara, który wyłuskał piłkę od obrońców rywala i po minięciu bramkarza strzelił do pustej bramki. Ostatni gol padł po podaniu Marcina Trojnara i przelobowaniu bramkarza w wykonaniu Arkadiusza Kuźniara.

Dodał: AdminDodano: 16.03.2008


Błękit Żołynia - Arka Albigowa 1:3 (towarzyski)

Arka: Dawid Sowa (Andrzej Pusz) - Piotr Lew (Kamil Bartman), Wiesław Cisek, Wojciech Kluz - Michał Ulman, Tomasz Kuźniar (Łukasz Hejna), Dariusz Bojda (Piotr Kuźniar), Dawid Bartman - Jakub Mach (Roman Wawrzaszek), Arkadiusz Kuźniar, Marcin Trojnar (Marek Pysz)

Pierwszy mecz kontrolny w 2008 roku zagraliśmy w Żołynia z miejscowym Błękitem. Mecz od początku był wyrównany. Pierwszy gol padł po ładnym przerzucie Tomasza Kuźniara na lewą stronę do Marcina Trojnar, który popisał się mocnym strzałem – piłka wpadła do siatki od słupka. Chwilę po tej akcji gospodarze wyprowadzili kontratak po którym zdobyli wyrównującą bramkę. W odpowiedzi, po rzucie rożnym wykonanym przez Dariusza Bojdę, Arkadiusz Kuźniar strzałem z woleja podwyższył wynik na korzyć Arki. W drugiej części spotkania nie oddaliśmy prowadzenia Błękitowi, a powiększyliśmy je o jedną bramkę po kontrataku: Arkadiusz Kuźniar zagrał na środek do Marka Pysza, ten do Dawida Bartmana, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie zdobył gola. Mecz przebiegł w towarzyskiej atmosferze, może prócz jednej sytuacji, gdzie pokłóconych zawodników musiał uspokoić sędzia pan Andrzej Rupar wyrzucając ich z boiska na 3 minuty.

Dodał: AdminDodano: 10.03.2008


Arka Albigowa - ŁKS Łańcut 0-5 (towarzyski)

Skład: Andrzej Pusz - Piotr Lew (Jakub Baran), Tomasz Kuźniar, Wojciech Kluz - Jakub Mach, Marek Pysz, Dawid Bartman, Kamil Bartman (Łukasz Hejna) - Arkadiusz Kuźniar, Dawid Sowa, Marcin Trojnar.


Tym razem na pozycji ostatniego stopera zagrał Tomasz Kuźniar. Łańcucianie zdecydowanie przeważali na boisku, co zresztą widać po wyniku. W pierwszej połowie straciliśmy tylko jedną bramkę dzięki bardzo dobremu występowi naszego bramkarza Andrzeja Pusza. Prawdę mówiąc to ni stworzyliśmy nawet dobrej sytuacji do zdobycia gola. Bliski strzelenia gola był Dawid Sowa w drugiej połowie meczu, ale bramkarz gości popisał się ładną interwencją. Pewne utrudnienie dla obu drużyn stanowił silny wiatr. Słaby występ zaliczyła cała drużyna oprócz Andrzeja Pusza.

Dodał: AdminDodano: 23.02.2008


Arka Albigowa - Czrni Kraczkowa 2:4 (towarzyski)

Arka: Andrzej Pusz - Łukasz Hejna, Dawid Sowa, Wojciech Kluz - Jakub Mach, Marek Pysz, Roman Wawrzaszek (Kamil Bartman), Dariusz Bojda - Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar, Łukasz Zembroń (Mikołaj Pysz).

Pogoda do gry była wyśmienita: -5o C, 15 cm białego puchu i słońce. Z powodu śniegu nie było widać linii, dlatego przed rozpoczęciem spotkania jeden za drugim przebiegliśmy się dookoła boiska wyznaczając pole do gry. Zaskakującą zmianą w ustawieniu drużyny był występ Dawida Sowy na pozycji ostatniego stopera. Pierwszą bramkę zdobyli goście po ładnym uderzeniu z 16 metrów w samo okienko. Bramkarz przy tej sytuacji nie miał nic do powiedzenia. Do połowy Kraczkowa prowadziła już 2:0. Po zmianie połów Czarni podwyższyli na 3:0. Na 8 minut przed końcem pierwszego gola dla Arki strzelił Dawid Sowa po dośrodkowaniu Łukasza Hejny. Dwie minuty później, wykorzystując błąd obrony rywali, Mikołaj Pysz dograł do Dawida Sowy, który będąc w dogodnej sytuacji umieścił piłkę w siatce. W samej końcówce Kraczkowa zdobywając ostatniego gola ustaliła końcowy wynik spotkania na 2:4 dla gości.

Dodał: AdminDodano: 16.02.2008


Arka Albigowa - Grom Handzlówka 2-0 (towarzyski)

Arka: Dawid Sowa (Andrzej Pusz) - Łukasz Hejna, Wiesław Cisek, Maksymilian Cieszyński - Piotr Lew (Roman Wawrzaszek), Marek Pysz, Wojciech Kluz, Dawid Bartman - Jakub Mach, Arkadiusz Kuźniar, Łukasz Zembroń (Dariusz Bojda).

W trzecim meczu okresu przygotowawczego przed ligą zagraliśmy z Handzlówką na naszej głównej płycie. Pierwsza połowa wyrównana pod względem wyniku jak i gry na boisku. Obie drużyny nie wypracowały sobie klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Najbliżej tego wyczynu był zawodnik Gromu, jednak nie udało mu się pokonać naszego bramkarza. W przerwie nastąpiły roszady na boisku: na bramce staną Andrzej Pusz, Dawid Sowa przeszedł do ataku, Za Łukasza Zembronia wszedł Dariusz Bojda, a za Piotrka Lew Roman Wawrzaszek. Drugie 45 minut było nieco lepsze dla Arki. Pierwszego gola zdobył Dawid Sowa wykorzystując błąd obrońcy Gromu. W ostatniej akcji meczu wynik na 2:0 dla Arki podwyższył Jakub Mach strzelając niemalże z zerowego kąta (piłka odbiła się jeszcze od pleców obrońcy).

Dodał: AdminDodano: 09.02.2008


Arka Albigowa - ŁKS Łańcut 0-4 (towarzyski)

Arka: Dawid Sowa - Wojciech Kluz, Michał Ulman, Łukasz Hejna (Maksymilian Cieszyński) - Jakub Mach (Roman Wawrzaszek), Marek Pysz, Dariusz Bojda, Dawid Ulman (Andrzej Pusz) - Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar, Marcin Trojnar.

Ze względu na warunki pogodowe spotkanie rozegrało się na treningowej płycie. Pewne utrudnienie dla graczy obu drużyn stanowił silny wiatr. Początek był dosyć wyrównany, może nawet z lekką przewagą Arki, ale pod koniec pierwszej połowy goście strzelili bramkę. Od tego momentu to oni przeważali na boisku. Kontuzji doznał Łukasza Hejna i na jego miejsce wszedł Maksymilian Cieszyński. W drugiej połowie z bramki do ataku przeszedł Dawid Sowa, a miejsce między słupkami zajął Andrzej Pusz. Zmiana nastąpiła również na lewej pomocy, za Jakuba Macha wszedł Roman Wawrzaszek. Drugą część spotkania graliśmy pod wiatr. Ten okres meczu był słabszy w naszym wykonaniu. Łańcut strzelił nam jeszcze 3 bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-4 dla gości.

Dodał: AdminDodano: 02.02.2008


Arka Albigowa - Sawa Sonina 3-1 (towarzyski)

Arka:
Dawid Sowa - Wojciech Kluz, Wiesław Cisek, Łukasz Hejna - Michał Ulman, Dawid Ulman (Paweł Pysz), Marek Pysz, Dawid Bartman - Jakub Mach (Roman Wawrzaszek), Arkadiusz Kuźniar, Marcin Trojnar (Andrzej Pusz).

Pierwszy mecz w roku 2008 wypadł całkiem nieźle. To spotkanie miało na celu bardziej przygotowanie kondycyjne, dlatego też zagraliśmy na głównej płycie. Pierwszą bramkę zdobyła Sawa po strzale głową ich napastnika. Wyrównanie dała bramka Marka Pysza. Do przerwy utrzymał się remis, chociaż Sonina była blisko wyjścia na prowadzenia, ale nie wykorzystali bardzo dobrej sytuacji. Długi okres drugiej połowy przebiegał bezbramkowo. Znowu (na nasze szczęście) zawodnik przyjezdnych nie trafił niemalże do pustej bramki z 5 metrów. W końcówce spotkania Arka wyszła na prowadzenie zdobywając dwie bramki. Pierwsza to dzieło Wojciecha Kluza: po podaniu od Dawida Sowy (który w drugiej połowie wszedł na atak), wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem. Ostatniego gola strzelił Dawid Bartman po kontrataku naszej drużyny i wykorzystaniu przewagi liczebnej pod polem karnym rywala. Asystę przy tej bramce zaliczył znowu Dawid Sowa.

Dodał: AdminDodano: 26.01.2008


PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ

► Bilans meczy
wygrane 6
przegrane 3
remisy 3

w tym
○ na wyjeździe:
wygrane 2
przegrane 3
remisy 2

○ u siebie:
wygrane 4
przegrane 0
remisy 1

strzelone bramki: 24
stracone bramki: 18
żółte kartki: 12
czerwone kartki: 0

► Średnia frekwencja drużyny: 72,83%
najwyższa frekwencja: 91,3% (mecz przeciwko SZiK Wola Rafałowska)
najniższa frekwencja: 65,2%

► Stuprocentowa frekwencja:
Wiesław Cisek
Andrzej Pusz
Wojciech Kluz
Dariusz Bojda
Arkadiusz Kuźniar
Marek Pysz
Dawid Bartman

► Średnio strzelaliśmy gola co 45 min
a traciliśmy co 60 min


► Najlepsi strzelcy:
Arkadiusz Kuźniar 6
Dawid Bartman 6
Dawid Sowa 4
Wiesław Cisek 2


► Najlepiej asystujący:
Arkadiusz Kuźniar 4
Paweł Rejman 2
Dariusz Bojda 2
Michał Ulman 2
Marek Pysz 2
Dawid Bartman 2

Najwięcej żółtych kartek:
Dawid Sowa 2
Dariusz Bojda 2
► Najwyższa pozycja w tabeli 2
► Najniższa pozycja w tabeli 7

Dodał: AdminDodano: 08.11.2007


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »