+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Galicja Chmielnik - Arka Albigowa 1:1 (0:1)

Arka: Dawid Sowa -Wojciech Kluz (Piotr Lew), Wiesław Cisek, Piotr Kuźniar (Tomasz Kuźniar (Maksymilian Cieszyński)), Łukasz Hejna, - Michał Ulman, Marek Pysz, Dariusz Bojda, - Jakub Mach, Dawid Bartman, Arkadiusz Kuźniar

Już na początku meczu boisko musiał opuścić Piotr Kuźniar z powodu kontuzji. Za niego wszedł Tomasz Kuźniar. Cały czas stwarzaliśmy groźne sytuacje i oddawaliśmy dużo strzałów na bramkę, ale dopiero w 35 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony Wiesław Cisek trącił piłkę głową za siebie tam znalazł się Dawid Bartman, który przyjął piłkę minął bramkarza i umieścił ją w siatce. W drugiej części spotkania także przeważaliśmy na boisku. Niestety nie udało się zdobyć kolejnej bramki, jak było w założeniu. Na 2 minuty przed końcem gospodarze wyrównali po wstrzeleniu piłki z prawej strony, piłka wyślizgnęła się bramkarzowi, a zawodnik Galicji wykorzystał sytuację i zdobył wyrównującą bramkę na wagę jednego punktu.

Arka Albigowa - Fart Cierpisz 4:0 (3:0)

Arka: Sowa (55 Pusz)- W. Kluz (55 Lew), Cisek, P. Kuźniar (P. Pysz), Hejna - Ulman, M. Pysz, Bojda - Mach (65 T. Kuźniar), A. Kuźniar, Bartman

Fart: Rupar - Kogut, Blajer (55 Rząsa), Cwynar, Koszela, - Flak (65 Lis), Nicpoń, Pańczak (55 Kądziołka), Sobolewski - Skomra, S. Kluz (65 Ł. Kluz)

Można już powiedzieć, że jesteśmy niepokonani na własnym boisku w rundzie jesiennej naszej ligi. Kibice zorganizowali bęben, którym zagrzewali nas do walki. Od początku przejęliśmy inicjatywę. Już w 12 minucie po dośrodkowaniu Darka Bojdy z rzutu rożnego pojedynek główkowy wygrał Wiesław Cisek zdobywając swojego drugiego gola w meczach ligowych w barwach Arki. 4 minuty po tym po dośrodkowaniu Arka Kuźniara z prawej strony obrońcę wyprzedził Michał Ulman i zakończył akcję strzelając bramkę. Kolejne trafienie to dzieło Dawida Bartman (27 minuta). Ponadto w pierwszej połowie od wyższego wyniku uchroniły gości poprzeczka i słupek – najpierw uderzał Wojciech Kluz, a potem Jakub Mach. Po przerwie na boisko weszli Andrzej Pusz, Piotr Lew, Paweł Pysz i Tomasz Kuźniar. Drugie 45 minut było nieco gorsze w wykonaniu naszego zespołu. Ostatecznie wynik na 4:0 ustalił Marek Pysz – strzelając na bramkę rywala piłka odbił się od pleców obrońcy Cierpisza i przelobowała bramkarza. Po prostu miał farta.

Dodał: AdminDodano: 28.10.2007

Rzemieślnik Strażów - Arka Albigowa 2:0 (0:0)

W jedenastej kolejce zmierzyliśmy się ze Strażowem na wyjeździe. Na ten mecz pojechaliśmy dużym autobusem razem z częścią kibiców. Reszta miała własny transport. W pierwszym składzie na bramce zagrał Dawid Sowa. Pierwsza połowa była nawet z naszą lekką przewagą. Chociaż już w pierwszej swojej akcji Rzemieślnik mógł zdobyć bramkę. Po przerwie wszedł Bartosz Gierczak za Wojciecha Kluza z powodu kontuzji. Początkiem drugiej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie rożnym i strzale z głowy. Mieliśmy doskonałą okazję do wyrównania, kiedy to Piotr Kuźniar był faulowany w polu karnym. Niestety jedenastki nie wykorzystał Arkadiusz Kuźniar (bramkarz obronił). Na 10 minut przed końcem trener Wiesław Cisek przesuną się z obrony do ataku, co prawie przyniosło skutek przy jednym z rzutów rożnych. W samej końcówce meczu Rzemieślnik podwyższył wynik na 2:0. Akcja lewą stroną, podanie wzdłuż bramki po ziemi, tam napastnik uderza w poprzeczkę, piłka niefortunnie odbija się od głowy interweniującego bramkarza i trafia do bramki. Nie udało nam się wywieść 3 punktów ze Strażowa.

Dodał: AdminDodano: 22.10.2007

Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 3:3 (2:0)

Przed samym rozpoczęciem meczu nastąpiły dwie zmiany w pierwszym składzie: Maksymilian Cieszyński doznał kontuzji na rozgrzewce, za niego wszedł Dariusz Bojda. Drugim zawodnikiem, który nie mógł wystąpić w tym spotkaniu był Dawid Bartman – sędziowie dopatrzyli się niepodbitej karty zdrowia. Z tego też powodu opóźniło się rozpoczęcie rywalizacji.

Na treningach trener powtarzał nam wielokrotnie, że to jest bardzo ważny mecz, bo w następnej kolejce pauzujemy. Pierwsza połowa przebiegał pod dyktando gospodarzy. Strzelili nam dwie bramki i kilka razy mogli podwyższyć wynik, Arka natomiast wypracowała tylko dwie lepsze sytuacje do zdobycia gola. W przerwie dokonaliśmy zmiany ustawienia. Na bramce staną Dawid Sowa za Andrzej Pusza. W obronie zagraliśmy trzema obrońcami: za Bartosza Gierczak na prawej obronie zagrał Łukasz Hejna, a na atak wszedł Tomasz Kuźniar. Dariusz Bojda z pozycji stopera przeszedł na środek pomocy. Opłaciły się te roszady, bo udało nam się wywalczyć remis. Po zrzutce Arkadiusza Kuźniara brzuchem piłkę do siatki skierował Tomasz Kuźniar. Poderwaliśmy się do walki i każda kolejna akcja była coraz groźniejsza. Bachórz odrobił dwubramkową przewagę po ręce w polu karnym Marka Pysza i wykorzystanej „jedenastce”. Odpowiedzieliśmy bramką na 3:2: dośrodkowanie z prawej strony od Pawła Rejmana i wykończenie Arka Kuźniara. Wyrównanie dał gol zdobyty głową przez Wiesława Ciska po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Ulmana. Wielka była radość kibiców, którzy przyjechali z nami autobusem.

Arka Albigowa - ŁKS Łańcut 3:4 (2:0)
Mecz odbył się w Albigowej dnia 4 października 2007.
Gole dla Arki:
Daiwd Bartman (asysta Łukasz Hejna)
Arkadiusz Kuźniar
Tomasz Kuźniar (asysta Arkadiusz Kuźniar)

Dodał: AdminDodano: 05.10.2007

Arka Albigowa - Szarotka Rogóżno 3:0 (2:0)

Arka: Pusz – Kluz, Cisek, Bojda, Cieszyński – Ulman (Gierczak), Pysz, Rejman (Hejna) – A.Kuźniar, Sowa (P.Kuźniar), Bartman
Szarotka: Ćwik – Kuźniar, D.Łapa, M. Łapa (Skupień), Micho – Kowal, Sacała, G.Ogórek, Markowski – Żółtek, Słysz

Po ostatnich dwóch meczach wyjazdowych przyszedł czas na występ na własnym boisku przed własną publicznością. Przyjechała także grupa kibiców z Rogóżna. Przez pierwszą połowę goście nie zagrozili naszej bramce. Za to my mocno naciskaliśmy, co dało efekt już w 17 minucie, kiedy to po podaniu Dariusza Bojdy ładnym strzałem popisał się Arkadiusz Kuźniar zdobywając gola. Kolejny padł po nieudanej pułapce offside-owej rywali, do piłki doszedł Paweł Rejman i podał wzdłuż bramki mijając bramkarza, a Dawid Sowa zakończył akcję trafieniem na 2:0. Oczywiście Szarotka jak i jej kibice domagali się spalonego, ale sędzia inaczej zinterpretował tą sytuację i jak to się mówi „puścił grę”. Przy jednym ze stałych fragmentów gry na wysoko wyszła cała nasza obrona. Goście wybili piłkę i napastnik został sam na sam z naszym stoperem Wiesławem Ciskiem. Musiał ratować sytuację faulem, za co zarobił żółtą kartkę. Początkiem drugiej części spotkania Rogóżno zaczęło bardziej naciskać na naszą bramkę, ale jak widać po wyniku, nieskutecznie. Nie zostawialiśmy tego bez odpowiedzi – co chwilę wyprowadzaliśmy groźny kontratak, niestety z marną skutecznością. Bramką zakończyła się tylko jedna z tych akcji. Znowu trafienie zaliczył Arkadiusz Kuźniar, a asystował przy tym Dawid Bartman. Prowadziliśmy grę na tyle umiejętnie, że nie daliśmy sobie strzelić gola i doprowadziliśmy do pokazania sześciu żółtych kartek graczom Szarotki Rogóżno.

Dodał: AdminDodano: 01.10.2007

Głuchowianka Głuchów - Arka Albigowa 0:1 (0:0)

Głuchowianka: Kopeć - P. Rak, Cisek, Biały, Rejman - Słota, Baran, Ł. Rak, Wierzbiński - Kwiecień, Rupar.
Arka: Pusz - Kluz, Gierczak, Cisek, Cieszyński - Ulman, M.Pysz, Bojda - Sowa, P.Kuźniar, Bartman

Wiedzieliśmy, że jedziemy grać do Głuchowa na małe i nierówne boisko. Trener podpowiedział nam żeby jak najwięcej strzelać. Na ataku zagrał Piotr Kuźniar, jego zadaniem było wygrywanie pojedynków główkowych i zgrywanie do bocznych napastników. Tak jak przewidywaliśmy nie było ładnej gry, nie tylko z winy boiska, ale także sędziego głównego, który nie radził sobie z presją, jaką wywierali na nim kibice i zawodnicy. W pierwszej połowie przeważali gospodarze. Najlepszą sytuację do strzelenia gola mieli po rzucie karnym, jednak strzał był koło słupka. Do „jedenastki” doszło po przypadkowej ręce Michała Ulmana. W przerwie ustaliliśmy, że najlepszym wyjściem są długie podania na napastników. Może nie było to widowiskowe, ale w 75 minucie przyniosło efekt. Piotr Kuźniar zagrał po przekątnej do Dawida Bartmana, bramkarz rywali wyszedł z bramki i prawie by złapał piłkę, ale się poślizgną robiąc prezent D. Barmanowi, który bez trudu trafia do sieci. Gospodarze domagali się zagrania ręką naszego napastnika, ale sędzia uznał bramkę, jak się później okazało jedyną.

Sparing

Arka Albigowa - SZiK Wola Rafałowska 3:1 (1:1)
we wtorek 18 września 2007 zagraliśmy mecz towarzyski w ramach treningu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Arki. Gole strzelali: Arkadiusz Kuźniar, Marek Pysz, Kamil Mach

Dodał: AdminDodano: 19.09.2007

Pogórze Husów - Arka Albigowa (0:1) 3:1

Skład Pogórza:
D.Styś, W.Kłak, Mariusz Podolec I, J.Kołcz (W.Kapitowski 60'), M.Wrona, D.Styś Mateusz Podolec, Z.Kłak, Marek Podolec, G.Zając P.Szpunar.
Skład Arki:
Andrzej Pusz,
Wojciech Kluz, Wiesław Cisek, Michał Ulman, Maksymilian Cieszyński,
Jakub Mach, Marek Pysz, Dariusz Bojda,
Dawid Bartman, Dawid Sowa, Arkadiusz Kuźniar

W 6 kolejce zmierzyliśmy się, jako goście, z Husowem. Boisko było dobrze przygotowane do meczu. Pierwsza połówka była dosyć wyrównana, może z lekką przewagą Arki, to też odzwierciedlał wynik przed przerwą (0:1). Bramka padła po dograniu Jakuba Macha do środka pola karnego, tam Dawid Bartman wbiegający na „krótki słupek” wyprzedził obrońcę i lekko trącił piłkę, ta minęła bramkarza, odbiła
się od słupka i dobili ją niemal równocześnie Arkadiusz Kuźniar i Dawid Bartman.
Jednak w tej sytuacji trafienie zostało zaliczone A. Kuźniarowi. Po zmianie połów niestety straciliśmy trzy bramki po indywidualnych błędach. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodzrzy (Pogórze Husów). Atmosfera na boisku była raczej dobra. Ogólnie mecz zagraliśmy nieźle: było dużo dogodnych akcji i strzałów z dystansu; zabrakło jedynie troszkę skuteczności i sportowego szczęścia.

Dodał: AdminDodano: 17.09.2007

Arka Albigowa - Markovia Markowa 3:1 (0:1)

Mecz rozegraliśmy w dosyć trudnych warunkach pogodowych. Początkowo woda na boisku stała tylko miejscami po lewej stronie. W drugiej połowie tych kałuż było dużo więcej to też piłka zatrzymywała się na nich utrudniając szybkie prowadzenie piłki i podanie po ziemi. Mimo tak paskudniej pogody wierni kibice przyszli oglądnąć to spotkanie. W ostatnich kilku meczach traciliśmy jako pierwsi bramkę. Nie inaczej było i w tą niedzielę. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1 chociaż, jak to się mówi, cisnęliśmy rywala. Druga część meczu przebiegała pod nasze dyktando. Już 50 minucie doszło do wyrównania po bramce Dariusz Bojdy, który strzałem z ok. 14 metrów pokonał bramkarza Markowej. 15 minut po tym w akcji na polu karnym Dawid Sowa wyłuskał piłkę bramkarzowi przeciwnej drużyny po czym został sfaulowany przez obrońcę. Sędzia podyktował rzut karny, chociaż rywale i uznali, że pierwsze ich bramkarz był faulowany i domagali się zmiany decyzji arbitra. Jedenastkę na gola zamienił Arkadiusz Kuźniar. Przypieczętowaniem wygranej była bramka Dawida Sowy po podaniu od Marka Pysza i po ładnym uderzeniu z dalszej odległości.