+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Grom Handzlówka - Arka Albigowa 2:2

Mecz towarzyski seniorów.

Pod nieobecność trenera Wiesława Ciska naszą drużynę poprowadził Andrzej Rupar. W początkowych 30 minutach zdecydowanie przeważaliśmy nad Gromem. Rywale zdobyli bramkę po kontrataku. W odpowiedzi Paweł Rejman strzelił wyrównującego gola z ostrego kąta. Asystę przy tym zaliczył Dariusz Bojda. Końcówka pierwszej części sparingu była nieco gorsza w naszym wykonaniu. W drugiej połowie straciliśmy kolejną bramkę, tym razem po rzucie wolnym z 20 metrów sprowokowanym przez Pawła Rejmana („za wysoko noga”). Gospodarze bezpośrednio uderzali na bramkę, co według trenera Rupar jest błędem, bo powinien to być rzut wolny pośredni. Jednak sędzia główny uznał bramkę Handzlówce. Do wyrównania wyniku doszło po rewelacyjnym podaniu Artura Rusina do Marka Pysza, ten jednak nie wykorzystał dogodnej sytuacji (obronił bramkarz), ale na szczęście na okazję czaił się Dawid Sowa, który „wsadził” piłkę do siatki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Dodał: AdminDodano: 25.07.2007

Arka Albigowa - Błękit Żołynia 1:5

Sędzią głównym tego sparingu był Andrzej Rupar. Pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 1:2 dla Błękitu. Pierwszego (i jak się później okazało ostatniego) gola dla Arki zdobył Arkadiusz Kuźniar. To był jego czwarty gol na trzy mecze. O początku drugiej połowy Arka przycisnęła drużynę gości. Stworzyli dużo wyśmienitych okazji do zdobycia gola, ale bramka Żołyni była jak zaczarowana i nie wpadł już żaden gol dla gospodarzy. Pod koniec meczu zawodnicy Błękitu podnieśli się i zaczęli, co raz to częściej znajdywać się pod polem karnym Mariusza Wojtyny, co zaowocowało zdobyciem trzech goli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:5 dla gości z Żołyni. Trener Wiesław Cisek: „Nasza gra nie wyglądała tak źle jakby na to wskazywał wynik”.

Dodał: AdminDodano: 22.07.2007

Arka Albigowa - Grom Handzlówka 4:1

Po trzech dniach odpoczynku po ostatnim sparingu, zagraliśmy tym razem z Handzlówką na naszym obiekcie sportowym. Zaczęliśmy o dwie godziny później niż poprzednio, więc już nie było aż tak gorąco. Trener miał do dyspozycji szesnastu zawodników. Nie można powiedzieć, że któraś z drużyn zdecydowanie dominowała na boisku – gra był wyrównana, ale to Arka strzeliła w pierwszej połowie dwa gole. Najpierw Dawid Sowa po podaniu Arkadiusza Kuźniara, który później zdobył drugą bramkę po ładnej akcji i dograniu Jakuba Macha. Drugą część meczu Handzlówka zaczęła zdobywając gola Mariuszowi Wojtynie – naszemu bramkarzowi. Wynik podwyższył Łukasz Zembroń lobując bramkarza Gromu. Wynik na 4:1 dla Arki ustalił Artur Rusin, który po podaniu Marka Pysza przedarł się przez obronę gości i trafił do pustej bramki.

Dodał: AdminDodano: 21.07.2007

Mecz towarzyski seniorów: Arka Albigowa - Rzeszowiak 4:5

Drużynie gości brakowało bramkarza, więc między słupkami Rzeszowiaka zagrał Mariusz Wojtyna, co nie oznacza, że puszczał specjalnie bramki, wprost przeciwnie – chciał jak najlepiej wypaść, żeby pokazać swoje umiejętności trenerowi. Prócz tego w zespole przyjezdnych zagrali Gierczak Marek i Zembroń Łukasz. Z powodu bardzo trudnych warunków atmosferycznych (ogromny upał) zagraliśmy dwie połowy po 35 minut. Warto podkreślić, że to był pierwszy mecz albigowskich seniorów i można powiedzieć, że zaczął się nowy rozdział w historii Arki. Pierwsza połowa minęła bardzo korzystnie (3:0). Pierwszego gola strzelił z rzutu rożnego, wykonanego przez Pawła Rejmana, Dawid Sowa. Drugą bramkę zdobył Arkadiusz Kuźniar strzałem z lewej nogi. Trzeci gol to prezent od Rzeszowiaka, bo strzelili sobie samobója. W drugiej połowie goście z Rzeszowa wzięli się do roboty i zdobyli 5 bramek. W tym m.in. z karnego (po faulu Romana Wawrzaszka), z rzutu wolnego. Czwartego i ostatniego gola dla Arki zdobył Arkadiusz Kuźniar strzelając z lewego skrzydła zaskakując bramkarza i samego siebie (chciał dośrodkować).

Dodał: AdminDodano: 16.07.2007

Festyn

Zgodnie z zapowiedzią w niedzielę 1 lipca 2007 odbył się festyn rekreacyjno-sportowy w pierwszą rocznicę otwarcia stadionu w Albigowej. Setki gości oglądało rozgrywki sportowe i występy artystyczne. W meczach towarzyskich rywalizowali ze sobą drużyny: młodzików Arka Albigowa – Sawa Sonina (1:1, wygrana Sawy po karnych), trampkarzy Arka Albigowa – Czarni Kraczkowa (3:1), juniorów Arka Albigowa – Strumyk Malawa (0:1). W tym samym czasie odbywał się turniej siatkówki plażowej. Konkurowały ze sobą reprezentantki Gimnazjum w Albigowej, Gimnazjum w Głuchowie, Szkoła Podstawowa w Albigowej oraz Szkoła Podstawowa w Żołyni. Zmagania dziewcząt zostaly nagrodzone medalami i uściskiem dłoni prezesa LKS Arka Albigowa Wiesława Ciska. Festyn został uświetniony częścią artystyczną w wykonaniu zespołów działających przy Domu Kultury w Albigowej. Wystąpili: „Pyza”, „Alwa-luz”, „Młodzi Albigowianie”, „Mikado”, Zespół muzyczny ze Szkoły Podstawowej w Albigowej. W przerwach przygrywała Kapela Ludowa z Albigowej. Jej solista Zdzisław Głuszek pełnił funkcję prowadzącego. Jednym z punktów programu było zakończenie rajdu rowerowego w ramach dni Gminy Łańcut (trasa miała długość ok. 15 km). Wójt Gminy Łańcut Zbigniew Łoza pogratulował rowerzystom dotarcia do mety na stadionie LKS Arka Albigowa. Główną atrakcją niedzielnej imprezy był mecz pomiędzy Old Boy Arka Albigowa, TS Sokół Kolbuszowa (I liga żeńska). Nasz stadion nie gościł jeszcze tylu kibiców na meczu. Wszystkie zmagania sportowe odbywały się w atmosferze fair-play. Wiele emocji przyniosło losowanie głównych nagród w loterii fantowej. Można było wylosować rower górski, urządzenie wielofunkcyjne, kamerę internetową, opryskiwacz i trzy grille. Na zakończenie festynu odbyła się zabawa taneczna pod gołym niebem przy muzyce zespołu Selenit.

Dodał: AdminDodano: 10.07.2007

Arka Albigowa - Strumyk Malawa 0-1

To była nasze pierwsze spotkanie w barwach Arki na murawie ze Strumykiem Malawa. Dzięki temu, że ten mecz był jednym z punktów programu festynu oglądnęło go bardzo wielu kibiców. Szkoda, że przegraliśmy przed własną, tak liczną publicznością. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie: przy rzucie rożnym niedokładnie „kryliśmy” przeciwników i jeden z nich to wykorzystał pokonując Patryka Bytnar (nasz bramkarz) strzałem z głowy. Pod koniec drugiej połowy goście mieli wyśmienitą okazję do powiększenia przewagi, bo Mateusz Styś faulował na polu karnym. Sędzia wskazał na jedenastkę. Nasz bramkarz staną na wysokości zadania i obronił rzut karny. To spotkanie przebiegło w miłej, sportowej atmosferze, co nie oznacza, że nie było ostrych starć. Żółte kartki dostali Dawid Bartman, Bartosz Gierczak i Dawid Sowa.

Dąb Kosina - Arka Albigowa 3-3

Ostatni mecz ligowy w tym sezonie i za razem nasz ostatni mecz ligowy jako juniorzy starsi. O dziwo boisko było tym razem przygotowane do meczu, co rzadko się zdarza w Kosinie. Szybko strzeliliśmy dwa gole. Pierwszy padł po dośrodkowaniu Piotra Lew i strzale głową Dawida Sowy. Druga bramka to piękny strzał Arka Kuźniara z rzutu wolnego z 20 m po faulu na naszym kapitanie. Kosina szybko odpowiedziała golem. Do przerwy nie udało się strzelić więcej bramek. W drugiej części spotkania gospodarze strzelili szybko dwa gole. Wyrównanie dała Arce bramka Bartosza Gierczaka. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 i podziałem punktów.

Dodał: AdminDodano: 16.06.2007

Arka Albigowa - Start Brzóza Stadnicka 4-0

Upał doskwierał wszystkim. Na mecz przyszli nasi młodsi koledzy z trampkarzy, ponieważ nie mieliśmy pełnego składu. Pierwszą bramkę strzelił Dawid Sowa z głowy po dośrodkowaniu Piotra Lwa. W trakcie pierwszej połowy z boiska zszedł Dawid Bartman skarżąc się na silny ból brzucha. Trener W. Cisek nie wpuszczał w jego miejsce jedynego rezerwowego Dawida Ulmana, ponieważ, niewiadomo było czy to przejściowy ból. Drugą bramkę strzelił Łukasz Hejna po podaniu Dawida Sowy. Kolejne bramki strzelił Dawid Sowa(hat-trick) po podaniu Piotra Lwa i Arka Kuźniara.

Dodał: AdminDodano: 12.06.2007

Leśna Wólka Podleśna - Arka Albigowa 4-4

W pierwszej połowie zdecydowanie przeważali gospodarze, czyli Leśna, chociaż to my pierwsi zdobyliśmy bramkę, a dokładniej był to Arkadiusz Kuźniar po podaniu Bartosza Ulmy. Później rywale strzelili nam 3 gole, choć mieli dużo więcej bardzo dobrych sytuacji, ale niewykorzystanych. W drugiej połowie inicjatywę przejęła Arka. Z naszych przeciwników trochę zeszło powietrze może byli już pewni zwycięstwa, a może padli kondycyjnie. Bramkę na 3:2 zdobył Arkadiusz Kuźniar, a asystował Dawid Bartman. Wynik wyrównał Dawid Bartman wykorzystując rzut karny przez siebie wywalczony. Na 5 minut przed końca spotkania kapitan Leśnej dał prowadzenie swojej drużynie. Przed końcem meczu boisko opuścił Tomasz Kuźniar po tym jak dostał dwie żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę za dyskutowanie z arbitrami. W ostatniej akcji meczu gola dającego wyrównanie i 1 punkt strzelił Arkadiusz Kuźniar (hat-tric), a asystował Dawid Bartman. W drodze powrotnej w autobusie nie obeszło się bez triumfalnych śpiewów, chociaż tylko zremisowaliśmy.

Dodał: AdminDodano: 02.06.2007

Arka Albigowa - Plantator Nienadówka 3-1

O ile w rundzie jesiennej w meczu na wyjeździe sędziowie trochę nas skrzywdzili uznając gola ze spalonego, to teraz odegraliśmy się. Zwycięstwo na własnym boisku i kolejne cenne 3 punkciki. Na meczu zabrakło Jakuba Macha i Tomasza Kuźniara, dlatego też na lewej pomocy wystąpił Piotr Lew bardzo dobrze zastępując nieobecnego kolegę. Z początku grało się ciężko z winy letniego upału Obie drużyny miały dużo bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki, jednak więcej okazji wykorzystała Arka. Dwa spośród trzech goli zdobył kapitan zespołu Dawid Sowa zapewniając nam zwycięstwo nad Nienadówka.

Dodał: AdminDodano: 27.05.2007

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »