Glosuj na nasza strone: Podkarpacka toplista pilkarska- Wicherski

+Arka Albigowa - Czarni Kraczkowa 3-0 08.05.2016
+Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1-1 24.04.2016
+Arka - LKS Wola Dalsza 0-2 29.03.2015
+Arka - Start Brzóza Stadnicka 1-1 01.05.2013
+LKS Wola Dalsza - Arka 3-1 28.04.2013

Tatyna Dylągówka - Arka Albigowa 0-2

Piąty mecz w rundzie wiosennej i … zaliczona trzecia wygrana. Wywieźliśmy 3 punkty ze stadionu gospodarzy. Mieliśmy pewne obawy, co do naszej obrony (brak Pawła Czupryniaka), ale stanęła na wysokości zadania i nie dała rywalowi zdobyć bramki. Nie można powiedzieć, że któraś z drużyn dominowała od początku spotkania, gra była dosyć wyrównana. Wiarę w zwycięstwo wzmocnił Tomasz Kuźniar zdobywając w 26 minucie pięknego gola – bramkarz bez szans. Na 6180 sekund przed końcowym gwizdkiem głównego arbitra drugą bramkę dla Arki strzelił Arkadiusz Kuźniar po podaniu Jakuba Macha. Po tej sytuacji nie było już wątpliwości, kto wygra mecz.

Dodał: AdminDodano: 13.05.2007

Zorza Trzeboś - Arka Albigowa 2-1

Drugi z rzędu mecz przegrany. Przynajmniej dobrze, że było nas piętnastu. Pierwsze dwa gole zdobyli gospodarze, z tym, że ten drugi to ewidentny błąd sędziego bocznego. Nasz bramkarz złapał piłkę dokładnie na linii bramkowej, a sędzia boczny podniósł chorągiewkę. W takiej sytuacji uznaje się gola, ale jak piłka przekroczy linię całym swoim obwodem. W przerwie trener zadecydował, że z tyłu zagramy trzema obrońcami, bo nasz stoper Paweł Czupryniak nie mógł kontynuować gry. Zmienił go Dawid Ulman. Na początku drugiej części spotkania, według trenera Rupara, powinien być rzut karny dla nas. Główny arbiter zagwizdał i pokazał ręką mniej więcej w kierunku jedenastki. Okazało się, że to był faul naszego zawodnika na obrońcy gospodarzy. Chwilę później po strzale z rzutu wolnego wykonanego przez Jakuba Macha, bramkarz Trzebosi niepewnie złapał piłkę. Wykorzystał to Bartosz Gierczak wyłuskując mu ją, a z tego bramkę zdobył Dawid Ulman. Poderwani do walki stworzyliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji, ale niestety nie zdobyliśmy już gola. Ten wyczyn udałby się prawie Arkowi Kuźniarowi, ale trafił w słupek, dwa razy dobijaliśmy ten strzał, ale bez powodzenia. Przegrana to nie wina sędziów…

Dodał: AdminDodano: 01.05.2007

Arka Albigowa - Włókniarz Rakszawa 0-3

Znowu na ważny mecz ligowy stawiło się tylko dwunastu zawodników. Do ok. 75 minuty przegrywaliśmy 0:1. Rywale strzelili nam bramkę po indywidualnej akcji ich napastnika i skutecznym strzale z ostrego kąta. Na 20 minut przed końcem meczu, przy stanie 0:1 dla gości, trener na bramce postawił Piotrka Lwa, a Dawid Sowa poszedł do ataku. Niestety mimo to nie udało nam się strzelić bramki. Straciliśmy jeszcze dwie, ale to już nie miało większego znaczenia, 0:1 czy 0:3, tak czy tak 0 punktów.

Dodał: AdminDodano: 28.04.2007

CCC Dąbrówki - Arka Albigowa 0:4

Na to spotkanie nie przyszedł bramkarz trampkarzy, dlatego na bramce musiał stanąć Dawid Sowa, co oczywiście mu się nie spodobało, bo wolałby grać w polu. Odkąd mamy nowy stadion w Albigowej to wszystkie inne są dla nas nierówne i kiepskie nie inaczej było w Dąbrówkach. Pierwsza połowa była wyrównana. Było dużo więcej walki o piłkę niż w ostatnim spotkaniu z Łukawcem. W ostatniej minucie przed przerwą bramkę do szatni zdobył Marek Pysz po podaniu Dawida Bartmana. W drugiej części meczu to Arka absolutnie dyktowała warunki gry. Gospodarze zdołali stworzyć jedną groźniejszą sytuację. Gole dla Arki zdobywali później: • Arkadiusz Kuźniar głową po dośrodkowaniu Łukasza Hejny; • Jakub Mach po podaniu Arkadiusza Kuźniara • Łukasz Hejna po asyście Jakuba Macha Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4 dla gości, czyli dla Arki Albigowa.

Dodał: AdminDodano: 21.04.2007

Arka Albigowa - ŁKS Łukawiec 5-0

Przyjechał do nas lider tabeli w naszej lidze i krótko mówiąc nie daliśmy im szans. Dobrze, że nasi gracze zmobilizowali się i WSZYSCY przyszli na pierwszy mecz rundy jesiennej. Nareszcie mieliśmy dla kogo grać – chodzi tutaj o kibiców. Między słupkami wystąpił Patryk Bytnar – bramkarz trampkarzy. Nie za bardzo miał szansę pokazać się na tym meczu, bo rywale nie stworzyli prawie żadnej sytuacji do strzelenia gola. To jest oczywiście zasługa naszych obrońców. Od początku dominowaliśmy na boisku. Pierwszy gol wpadł po dośrodkowaniu z prawej strony Dawida Bartmana i strzale głową Arkadiusza Kuźniara. Drugi gol to dzieło Dawida Sowy, który pięknym strzałem z woleja pokonał bramkarza gości. Chwilę później, kiedy wydawało się, że piłka blokowana przez obrońcę opuści boisko, Jakub Mach ku zaskoczeniu rywali zdążył dograć wzdłuż bramki do Dawida Bartmana, który strzelił do pustej siatki. Tak, więc na przerwę zeszliśmy z wynikiem 3-0 dla nas. Drugą część spotkania graliśmy z wiatrem i ze słońcem. Goście z Łukawca zdołali stworzyć tylko jedną jako taką sytuację bramkową. Czwarty gol to przerzucenie piłki przez Dawida Bartmana na lewą stronę i rajd Jakuba Macha, po którym zdobył bramkę. Ostatni gol to podanie Marka Pysza i strzał Dawida Bartmana ponad bramkarzem ☺. Oby takie mecze do końca sezonu.

Dodał: AdminDodano: 15.04.2007

Arka Albigowa - Sawa Sonina seniorzy 4-5

Przed meczem trener zarządził, żeby zmienić się bramkarzami i u nas stał bramkarz Sawy, a w drużynie Soniny Patryk Bytnar (bramkarz naszych trampkarzy). Gdyby nie trampkarze to nie mielibyśmy pełnego składu. Pierwsza bramka padła dla Soniny po rzucie rożnym wykonywanym przez Kamila Macha, piłka odbiła się pechowo od Bartka Gierczaka i wpadła do naszej bramki. Drugi gol dla Sawy to dzieło Maćka Grada. My zaczęliśmy strzelać w drugiej połowie. Pierwszy dla Arki padł po podaniu Marka Pysza i strzale Arkadiusza Kuźniara po akcji sam na sam z bramkarzem. Druga bramka była tego samego autorstwa: strzelał Jakub Mach- obronił bramkarz, i dobił Dawid Bartman, ale w poprzeczkę i w końcu piłkę do siatki głową skierował Arek Kuźniar. Trzeciego gola strzelił z ostrego kąta z prawej strony Dawid Bartman. Ostatnią bramkę w ostatniej minucie strzelił Dawid Sowa po podaniu Arka Kuźniara ustalając końcowy wynik meczu na 4:5 dla gości. W drugiej połowie gole dla Sawy strzelali: Kamil Mach, Maciek Grad.

Dodał: AdminDodano: 10.04.2007

Arka Albigowa - Old Boy Albigowa 6-2

Old Boye nie mieli pełnego składu, dlatego ich szeregi zasilili Bartosz Gierczak i Mikołaj Pysz. U nas z kolei na pozycji bramkarza wystąpił Kamil Bartman i trzeba przyznać, że sprawował się bardzo dobrze jak na pierwszy raz między słupkami. Od początku spotkania młodzież dyktowała warunki. Gole dla Arki strzelali Arkadiusz Kuźniar, Dawid Bartman x2, Dawid Sowa x3.

Dodał: AdminDodano: 01.04.2007

Arka Albigowa - Fart Cierpisz 2-2

Mecz miał się rozpocząć o godzinie 16.30, ale seniorzy z Cierpisza spóźnili się więc zaczęliśmy później. Na to spotkanie Dawid Sowa i Arkadiusz Kuźniar zamienili się pozycjami na boisku. To był debiut Arka na tej pozycji. Pierwsza bramka padła po szybkim kontrataku gospodarzy. Piłkę rywalom odebrał Łukasz Hejna, zgrał Markowi Pyszowi, ten zagrał do Dawida Sowy, który odegrał Dawidowi Bartmanowi, ten zaś strzelił praktycznie na pustą bramkę. Drugi gol zaczął się do drugiego środkowego pomocnika Marka Pysza, który zagrał do Łukasza Hejny, a ten „sklepał” Dawidowi Sowie, który wykończył akcję zdobywając bramkę. Jeszcze w pierwszej części spotkania goście zdobyli swoją pierwszą w tym meczu bramkę. Piłka po strzale napastnika Fartu odbiła się od pleców naszego obrońcy, skozłowała i „fartem” wpadła do bramki naszego niedoświadczonego bramkarza. W drugiej połowie Cierpisz wyrównał wynik spotkania na 2:2. Do końca meczu nie udało już nam się podwyższyć wyniku na naszą korzyść mimo kilku dobrych sytuacji.

Dodał: AdminDodano: 28.03.2007

Arka Albigowa - Old Boy Albigowa 7-1

Dnia 25 marca 2007 w ramach przygotowania do sezonu zagraliśmy kolejny mecz towarzyski, tym razem z Old Boyami. Pierwsza połowa bezbramkowa, ale za to druga częśc spotkania przyniosła aż osiem goli. Dla Arki gole strzelai: Paweł Czupryniak x3 Jakub Mach x2 Arkadiusz Kuźniar Łukasz Hejna Old Boyów stać było tylko na jedną, honorową bramkę. Juniorów dodatkowo zasilili Kamil Mach i Michał Ulman. Sędzią głównym spotkania był Jakub Cisek.

Dodał: AdminDodano: 25.03.2007

Stal Łańcut - Arka Albigowa 3-3

Pierwszy mecz wyjazdowy w tym roku zagraliśmy w Łańcucie z juniorami młodszymi ze Stali. Do końca pierwszej połowy przegrywaliśmy 1-0. Druga część spotkania przyniosła więcej barmek. Dla Arki gole zdobywali Arkadiusz Kuźniar (po dośrodkowaniu Jakuba Macha), Tomasz Kuźniar, Łukasz Hejna. W drugiej połowie trener wpuścił na boisko dwóch naszych zawodników z trampkarzy Kamila Bartmana i Mikołaja Pysza. Trzeba przyznać, że nawet radzili sobie na boisku. Mecz zakończył się remisem 3-3.

Dodał: AdminDodano: 24.03.2007

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »